Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, GSA каза:

Мен повече от купените гледания ме тревожат масовите плейбек участия на абсолютно цялата чалга, особено на т.нар. млади “звезди”. Как си заслужават хонорара тия хора като всичко им е или лайв записи, или пълен плейбек и кой въобще е толкова ненормален да им плаща? Особено и сега вече като няма големи концерти, всичко е леш. Тъжно е. 

Аз за друг освен Галена не се сещам да е на живо, и то такова на живо, че не казвай на никой. Емануела, Анелия, Азис, Емилия, Галин са 100% плейбек. Преслава, Десислава, Тони Стораро ги докарват още 50/50. Всичко друго е леш. Новите са записали половината ретро чалга и я "пеят".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, LeBron каза:

Така става като чалгата се контролира от мутреси. Цялата чалга в момента я контролира Галена. Не знам едно време кой беше троянския кон, но в момента е тя. 

 

Ти знаеш ли изобщо какво е значението на израза 'троянски кон'?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, LeBron каза:

Така става като чалгата се контролира от мутреси. Цялата чалга в момента я контролира Галена. Не знам едно време кой беше троянския кон, но в момента е тя. 

 

Ивана беше, дето вместо 75% за нея, реши да даде 25% на Пайнера и цялата печалба от албуми на Пайнера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Е, Софка направи 1 концерт и вие вече я сложихте на върха на пирамидата. :D

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

С последните ѝ колаборации ми е далече от звезда.

Тази година имаше и още един концерт в Пловдив. Но аз не говоря само за концертите. Жената издава каквото й е на кеф и не се съобразява с никой. В резултат евъргрийните й са легендарни, името й е огромно, а и в последните години има не един нов хит сред чалга средите. Налага ли се да помпа фалшиви цифри, за да е приемана от масата за по-голяма от тези с милионите? Не.

Гло за жалост каквото и да направи догодина, чисто като име вече е отминала и не мисля, че народа я приема баш толкова добре като Софка, на която и простотиите й предизвикват повече симпатия (което и мен понякога ме дразни ама това е, хитруша си е и обработи хората). Затова казвам, че нещата не опират само до концертите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Тази година имаше и още един концерт в Пловдив. Но аз не говоря само за концертите. Жената издава каквото й е на кеф и не се съобразява с никой. В резултат евъргрийните й са легендарни, името й е огромно, а и в последните години има не един нов хит сред чалга средите. Налага ли се да помпа фалшиви цифри, за да е приемана от масата за по-голяма от тези с милионите? Не.

Гло за жалост каквото и да направи догодина, чисто като име вече е отминала и не мисля, че народа я приема баш толкова добре като Софка, на която и простотиите й предизвикват повече симпатия (което и мен понякога ме дразни ама това е, хитруша си е и обработи хората). Затова казвам, че нещата не опират само до концертите.

Факт. Софи много добре си изигра картите след 2017та - след първото й участие в Като две капки вода. Предаването й помогна много за имиджа. Като цяло, Халваджиян я набута в много от предаванията си, все в праймтайма на Нова, което й направи много добър пиар. Ако Глория и Ивана бяха малко по-медийни, можеше да са по-актуални към днешна дата. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Bunn каза:

Факт. Софи много добре си изигра картите след 2017та - след първото й участие в Като две капки вода. Предаването й помогна много за имиджа. Като цяло, Халваджиян я набута в много от предаванията си, все в праймтайма на Нова, което й направи много добър пиар. Ако Глория и Ивана бяха малко по-медийни, можеше да са по-актуални към днешна дата. 

Ивана може би. Ако Глория беше по-медийна, досега наистина да е напуснала страната. С нейния опак характер, щеше да се закопае съвсем и нямаше да може да излиза навън. Та тя едно интервю като нормален човек не може да води, вие я искате в реалити формати.

Софа е забавна в простотията си. Глора е тягостна и тежи в своята.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Bunn каза:

Факт. Софи много добре си изигра картите след 2017та - след първото й участие в Като две капки вода. Предаването й помогна много за имиджа. Като цяло, Халваджиян я набута в много от предаванията си, все в праймтайма на Нова, което й направи много добър пиар. Ако Глория и Ивана бяха малко по-медийни, можеше да са по-актуални към днешна дата. 

С налагането на Софи във времето с заеха доста медии вкл. самата главна национална телевизия покрай Евровизия. И във Випа стана голям цирк, който си беше в нейна полза, защото още от тогава хората започнаха да се кефят на нейната простотийка 'по нашенски'. Междувременно баш с Евровизия видяхме, че в чужбина такова нещо не се приема, но пък в България винаги ще си останем със симпатия към изпълнителите, които си следват своята си творческа линия, а като поведение са симпатично глуповати и добродушни или поне умело се преструват на такива (какъвто според мен е случая на Софка). Затова колкото и пари да вливат други в продукция и гледания - никога няма да са такива звезди, не и в тази държава. Не са достатъчно истински/'истински', който както иска да го разбира.

И по тази линия може би не е никак случайно, че именно това е вечния хит на Гло.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, SG каза:

С налагането на Софи във времето с заеха доста медии вкл. самата главна национална телевизия покрай Евровизия. И във Випа стана голям цирк, който си беше в нейна полза, защото още от тогава хората започнаха да се кефят на нейната простотийка 'по нашенски'. Междувременно баш с Евровизия видяхме, че в чужбина такова нещо не се приема, но пък в България винаги ще си останем със симпатия към изпълнителите, които си следват своята си творческа линия, а като поведение са симпатично глуповати и добродушни или поне умело се преструват на такива (какъвто според мен е случая на Софка). Затова колкото и пари да вливат други в продукция и гледания - никога няма да са такива звезди, не и в тази държава. Не са достатъчно истински/'истински', който както иска да го разбира.

И по тази линия може би не е никак случайно, че именно това е вечния хит на Гло.

Така е, но след Евровизия до Капките през 2017г. не се шумеше толкова около Софи. Имаше си сезонните хитчета, но след Капките тръгна много нагоре, много се издигна в очите на хората - всички отново започнаха да я възприемат като супер забавна, човечна и т.н. Явно, че реалити форматите през последните 4-5 години й изиграха добра роля.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен как би ходила на Джена, да го завие и завърти хубаво това ялелелелелейЛилелейЛИ както само тя може.

 

Софка най-вероятно я издигна това, че за 20 години не е имала ни 1 голям концерт. Това си е абсолютно капсулована кариера. Та тя дори си празнува 15-те години в студиото на "Шоуто на Слави". Това + медийните й изяви и просташкото поведение явно се хареса за момент на някои хора и те са отишли на концертите й. Разбира се включваме и 10-те й свестни песни. Аз честно казано нямам ни 1 познат, дето да е ходил. Не че е фактор това, ама да не се лъжем, "Ку-ку бенд" в постерите също продава билети.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е нередното в цифрите на Галена?или просто така ви изнася. Нито са падали рязко, нито е стартирала с огромни цифри. Купените винаги си личат, просто трябва да ги следиш.

Аз бях първият който писах в този форум за купените на Ергенът и хвана ли нещо нередно и на тези в нейният канал, ще направя същото. 

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, pacho каза:

Тази песен как би ходила на Джена, да го завие и завърти хубаво това ялелелелелейЛилелейЛИ както само тя може.

 

Софка най-вероятно я издигна това, че за 20 години не е имала ни 1 голям концерт. Това си е абсолютно капсулована кариера. Та тя дори си празнува 15-те години в студиото на "Шоуто на Слави". Това + медийните й изяви и просташкото поведение явно се хареса за момент на някои хора и те са отишли на концертите й. Разбира се включваме и 10-те й свестни песни. Аз честно казано нямам ни 1 познат, дето да е ходил. Не че е фактор това, ама да не се лъжем, "Ку-ку бенд" в постерите също продава билети.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми да, чак на 20-татата годишнина, Някои имаха по 2-3 концерта до 20-те си години - за 5, за 10, за 15 и за албум номер 1 и албум номер 2 (Рени). 20 години Софи не е правила концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , pacho каза:

Е, Софка направи 1 концерт и вие вече я сложихте на върха на пирамидата. :D

 

Догодина ще видим Глория какво ще направи, според мен пусна цяла година по-рано билетите, защото ми се струва, че ако свършат с капацитета на зала 1, ще го премести на по-голямо място. Иначе... цяла 1 година по-рано да пуснеш билети за 1 концерт... това не знам дали се е случвало. За турне - ок, ама за 1 концерт...губи ми се логиката, освен ако не искаш да видиш, дали ще има повече желаещи.

 

Цеца не може да продаде сносно билети в Бургас и се скъса да прави реклами, пакети и сега и интервю, на което отговаря с по 2 думи...

 

 

Оффф, докога само в България ще я наричат Величкович, като буквално от 30 години е Ражнатович... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ (и не РажнЯтович както пише в книгата на Глория 🤦‍♀️)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...