Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Песните на Сими тази година са от тъпи по-тъпи. :( Явно ще трябва да я сменям.Предложете ми нова любимка

На мен пък “Броя до три” ми е мега любима. Мисля, че е единствената песен от Алфа, за тази година, която си слушам с кеф. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, meleto каза:

Еми тя Ивана се е заинатила и си прави естрадните шансони. Гло пък е забила с нейните шитни. Трябва и постоянство. Всяка втора песен на Деса е кючек или мазна чалгия.

И пак е по-добре от Ивана и Гло. Даже и от Камелия. Впрочем какво става с Кама. Толкова е тихо при нея, че имам чувството, че се е отказала.

Говориш за Камелия сякаш е никоя, а миналата година държеше един от топ хитовете на годината - ПЛАН Б, с над 10 мил. сумарно гледания, на 25-тата година от кариерата си. През 2021-ва пък дуета с Робов й беше хит. Много по-добре от ГИД.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

На мен пък “Броя до три” ми е мега любима. Мисля, че е единствената песен от Алфа, за тази година, която си слушам с кеф. 

И на мен! Постоянно си я слушам. "Гледай ме щастлива" на Лиди също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

На мен пък “Броя до три” ми е мега любима. Мисля, че е единствената песен от Алфа, за тази година, която си слушам с кеф. 

Коментирай!

FB.WATCH

😮Мъжът, който плати 650лв за пържоли на морето хвърля пачки по стотачки на Фолк Звездата Райна и нейният балет.🔥

 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, meleto каза:

И пак е по-добре от Ивана и Гло. Даже и от Камелия. Впрочем какво става с Кама. Толкова е тихо при нея, че имам чувството, че се е отказала.

Е да, и аз това казвам - че е странно каква маса си е изградила ДС, та да я слушат дори когато тотално се е издънила.

Камелия се отчете миналата година с повечко песни, а сега си гледа детето и ходи по участия. Така е може би по-добре, отколкото да се мъчи като други свои peer-ки с флоп излагации като Най-добрите и Нотариално заверен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Коментирай!

FB.WATCH

😮Мъжът, който плати 650лв за пържоли на морето хвърля пачки по стотачки на Фолк Звездата Райна и нейният балет.🔥

 

Не жали пари за крави.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Е да, и аз това казвам - че е странно каква маса си е изградила ДС, та да я слушат дори когато тотално се е издънила.

Камелия се отчете миналата година с повечко песни, а сега си гледа детето и ходи по участия. Така е може би по-добре, отколкото да се мъчи като други свои peer-ки с флоп излагации като Най-добрите и Нотариално заверен.

Дори не мога да се сетя нито една. Последно помня с Робов. Хм.. това с ТОрино и Пашата не го броя - проектът не беше в нейния канал. То май правиха  и втори, но него съвсем не помня.

Аз пък предпочитам да пуска продукция. Поне създава усещането, че е активна певица. Сега ми е нещо като Еми Стамболова.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Дори не мога да се сетя нито една. Последно помня с Робов. Хм.. това с ТОрино и Пашата не го броя - проектът не беше в нейния канал. То май правиха  и втори, но него съвсем не помня.

Аз пък предпочитам да пуска продукция. Поне създава усещането, че е активна певица. Сега ми е нещо като Еми Стамболова.

KBo 3Ha4eHue uMa B 4uū kaHa/\ e, Ha/\u y4acmBa…

MuHa/\ama GoguHa be6e Hemunu4Ho npogykmuBHa, cq Ha/\ e no Maū4uHcmBo. Ckopo 6me nycka, ka3a.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Идвай при мен и @Andrew Cunanan.

На този транс и пари да ми дават няма как да му симпатизирам.

Вие оставете Кама,къде е Фокси? Дори не изкоментира раждането на Камунда

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Лидъл подготвя хит, песента на Сими и Бионсето е било саботаж, за да ги закопае и да остане само тя Алфа кралица

Facetune-22-07-2023-22-51-50.jpg

Защо е Ива Екимова на снимката?

  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Дори не мога да се сетя нито една. Последно помня с Робов. Хм.. това с ТОрино и Пашата не го броя - проектът не беше в нейния канал. То май правиха  и втори, но него съвсем не помня.

Аз пък предпочитам да пуска продукция. Поне създава усещането, че е активна певица. Сега ми е нещо като Еми Стамболова.

В План Б нейната част е най-известната. Включително и това, че е ползван семпъл от Луда по тебе. Другата им колаборация обаче е тотален провал, също както за жалост двете соло песни на Камс в нейния канал.

преди 11 минути, xroflx9 каза:

На този транс и пари да ми дават няма как да му симпатизирам.

Вие оставете Кама,къде е Фокси? Дори не изкоментира раждането на Камунда

Без бъзик ама мен Мила наистина ме кефи. В интервюто й при Мон Дьо се забеляза, че иска да е нестандартна, включително и във визията, а също и да експериментира със смесици между стиловете. Звучи доста в стил отминалите години на някои пропаднали към днешна дата ангелски гласове.

Ама къде е вярно Фокси да прочете и коментира как говоря за Певицата на 2002?:girl_cry2: 

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Коментирай!

FB.WATCH

😮Мъжът, който плати 650лв за пържоли на морето хвърля пачки по стотачки на Фолк Звездата Райна и нейният балет.🔥

 

Така се прави. Кака знае как да накара клиентелата да я замерят с пари, не със салфетки като някои треторазрядни с уж 30 участия в месеца. ❤️ 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...