Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 35 минути, pacho каза:

Еми да, чак на 20-татата годишнина, Някои имаха по 2-3 концерта до 20-те си години - за 5, за 10, за 15 и за албум номер 1 и албум номер 2 (Рени). 20 години Софи не е правила концерт.

aMu ga HanpaBqm u ceGa 😉

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Just_Me каза:

Оффф, докога само в България ще я наричат Величкович, като буквално от 30 години е Ражнатович... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ (и не РажнЯтович както пише в книгата на Глория 🤦‍♀️)

Докога ще идва у нас, както и всички други шумадийски елементи, пък питам аз.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DanielPiliov каза:

Азис х Меди SOON

Те и двамата уж отричат, ама дано няма дует. Азис няма самостоятелен хит от Хабиби и Мотел.... Стига си е опирал замрялата кариера на Северина, Галена, Меди, Дамян и ПРчето с Антонио 🤦‍♀️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда изпраща Криско да ходи да се лекува!
 

2 ч.  · “Хамелеон” 🦎 Magda x DALLIA
Остават броени дни до премиерата 🤫💥🎥
Може да бъде изображение с 1 човек и руса коса
  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Докога ще идва у нас, както и всички други шумадийски елементи, пък питам аз.

Ясно е, че самостоятелно ще флопне, както и Емилия. Няма как в близкото бъдеще да видим самостоятелни песни от въпросните. 
 

Нямам търпение за Магда. Последните и няколко песни, като част от Хит Микс са супер силни. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко много публика и какви жестоки приеми на попаджии, които не се и доближават до титаничните цифри в чалгата... Няма нужда от коментар просто.

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

ПП: Този ако наистина ми е бил Лидито по-добре да се скрие някъде, не ни трябва.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Гальо каза:

Ергенът е изцяло фалшив трафик според мен. Не си ме давай също. Главно дуетите и се помпат и то заради дуетните половинки и Сашка. Абракадабра според мен също нищо не се получи от нея като хит, но нямам и големи наблюдения. И ЧРД има някакви купени. Самостоятелните и винаги са ми били по-силни.

"Не си ме давай" е тотален хит все още, така че е абсурдно да твърдиш, че трафика е съмнителен. Какво ти е основанието? "ЧРД" има съвсем реални гледания за бавна песен, натрупа си ги съвсем реално и не е имало съмнителни аномалии. "Абракадабра" върви по-слабо от "Горчиво", но и там всичко си е съвсем нормално. Купените гледания си личат от километри при тези, които го правят, а Галена никога не е имала нужда да си купува. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Stela каза:

"Не си ме давай" е тотален хит все още, така че е абсурдно да твърдиш, че трафика е съмнителен. Какво ти е основанието? "ЧРД" има съвсем реални гледания за бавна песен, натрупа си ги съвсем реално и не е имало съмнителни аномалии. "Абракадабра" върви по-слабо от "Горчиво", но и там всичко си е съвсем нормално. Купените гледания си личат от километри при тези, които го правят, а Галена никога не е имала нужда да си купува. 

Основанието ми е, че към днешна дата такива гледания не се правят дори от мегахитовете. А Не си ме давай има 20М 🤡 Та те половината мега хитове на Галена нямат толкова. Не отричам, че е хит.
Иначе ЧРД 6-7М за месец, останалите за 7. Да не говорим, че никакъв хит не стана песента, нито се въртеше, нито в класациите направи нещо уау. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Даниел Ганев вече публикува “златни хитове” в инстаграма си всеки понеделник. Забелязвам че досега все песни които не е продавал.

Вероятно ги рекламира за сръбския пазар.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Гальо каза:

Основанието ми е, че към днешна дата такива гледания не се правят дори от мегахитовете. А Не си ме давай има 20М 🤡 Та те половината мега хитове на Галена нямат толкова. Не отричам, че е хит.
Иначе ЧРД 6-7М за месец, останалите за 7. Да не говорим, че никакъв хит не стана песента, нито се въртеше, нито в класациите направи нещо уау. 

По твоята логика и “Сладкото зло” е с купени гледания, защото и тя гони 20 милиона, а е по-малък хит. ЧРД имаше малко над 4 милиона за месец, не знам какво си смятал. Къде е трябвало да се върти, в дискотеките ли? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Аз като ви казах, че оригинала ще си остане хита, независимо Емрах колко гледания ще купи. Направо е смешно даже

 

Частта от оригинала с изброяването на имената е включен и в края на кавъра ако не си забелязъл. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...