Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  

Не е позволено постването на повече от едно видео от видео платформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.

Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 

4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.

5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela pinned and featured this Тема

 

С привидно позитивно отношение към него, особено толкова скоро след доклад, при това неглижиран, вие му давате сигнали, че може да прави каквото си иска с мен и ще му се размине. 

Да, искрено вярвам, че ако някой друг беше направил темата, резултатът щеше да бъде друг. Първо, ти ми намекна че съм трябвало да напускам форума, второ побърза да прехвърлиш вината към мен, трето сравни ме с Кондомчо (WTF). Ето това имам предвид под претупване.

Според случаят трябваше да се разгледа по съвсем друг начин 1) да се вземат на предвид наличните доказателства 2) потребителят да бъде разпитан 3) да се стигне до наказание или взаимно споразумение. Такава беше идеята. За това темата е толкова детайлна, с всички възможни подробности, линкове и тн. Най-лошото от всичко е, че той никога не е криел намеренията си. "Няма да те оставя", "Мир няма да видиш в тоя форум", "Наврях Fast на кучето в г**а", "Наслаждам се как се търкаляш в своеволията си" са само част от нещата, които е казвал. Стигнал съм до тези заключения заради изказвания като тези. Не съм изфантазирал нищо. 

 

Не визирах конкретно теб.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Емилия напълно сериозно имат 700К за ден, и са на 3то място в единия трендинг, в другия дори не участват, като не могат да минат Саби и Софи😂 с 18К лайка и 600 коментара. Не знам дали има някой, който им вярва на измисления успех. Това са не повече от 200К реални гледания

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto Не влизам защото не уважи желанието ми да ме прекръстиш на бял мерцедес :D 

Поздрав за всички преследвачи, преследвани, тези, които се чувстват такива, абе изобщо за всички! 

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Галин и Емилия напълно сериозно имат 700К за ден, и са на 3то място в единия трендинг, в другия дори не участват, като не могат да минат Саби и Софи😂 с 18К лайка и 600 коментара. Не знам дали има някой, който им вярва на измисления успех. Това са не повече от 200К реални гледания

Реални гледания. Кое им е реалното на днешните изпълнители - циците ли, устните ли, гласовете им ли? За гледанията сте се хванали. Вдичко в днешно време е една манипула ия.

Аз съм на друго мнение, както казва Луна. Браво, Еми и Гали! Купувайте и вменявайте на обществото успеха си!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По примера на Фатме и Маноля други 2 изпълнителки взаиюно подготвят версии на песните си.

Глория и Теди А. ще си разменят песните Чалга-пеперудки и Сезони.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

По примера на Фатме и Маноля други 2 изпълнителки взаиюно подготвят версии на песните си.

Глория и Теди А. ще си разменят песните Чалга-пеперудки и Сезони.

По-добре да си разменят Кораба майка и най-големия хит на Гюрултия за шЪмара? 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

 

С привидно позитивно отношение към него, особено толкова скоро след доклад, при това неглижиран, вие му давате сигнали, че може да прави каквото си иска с мен и ще му се размине. 

Да, искрено вярвам, че ако някой друг беше направил темата, резултатът щеше да бъде друг. Първо, ти ми намекна че съм трябвало да напускам форума, второ побърза да прехвърлиш вината към мен, трето сравни ме с Кондомчо (WTF). Ето това имам предвид под претупване.

Според случаят трябваше да се разгледа по съвсем друг начин 1) да се вземат на предвид наличните доказателства 2) потребителят да бъде разпитан 3) да се стигне до наказание или взаимно споразумение. Такава беше идеята. За това темата е толкова детайлна, с всички възможни подробности, линкове и тн. Най-лошото от всичко е, че той никога не е криел намеренията си. "Няма да те оставя", "Мир няма да видиш в тоя форум", "Наврях Fast на кучето в г**а", "Наслаждам се как се търкаляш в своеволията си" са само част от нещата, които е казвал. Стигнал съм до тези заключения заради изказвания като тези. Не съм изфантазирал нищо. 

Да, единственото вярно е, че се държиш като умалена версия на Кондома. Седя зад думите си. При него всички бяха виновни, тук само един човек е на прицел. 

Намекнал съм ти да напуснеш форума? Фаст, ти четеш както ти изнася. Думите ми бяха съвсем други и не е имало намек в тях.  Не съм следствие, че да разпитвам. Всичко, за което говориш, е в сферата на отношения между вас двамата. Правилата са спазени, няма нарушения. Останалото е в твоята глава. Но продължавай в същия дух. Нека аз да съм ти виновен за всичко. Само да уточня, че аз не модерирам, нито се меся. Дори при твоя казус не съм обсъждал с модераторите, за да излизаме с обща позиция. Ок.  Поемам вината за всички грехове, доволен?

 

преди 12 минути, Lelqtian каза:

@meleto Не влизам защото не уважи желанието ми да ме прекръстиш на бял мерцедес :D 

Поздрав за всички преследвачи, преследвани, тези, които се чувстват такива, абе изобщо за всички! 

 

Не ме кефи(ш).

Дори вчера смених ник, за да ти е гадно. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

По примера на Фатме и Маноля други 2 изпълнителки взаиюно подготвят версии на песните си.

Глория и Теди А. ще си разменят песните Чалга-пеперудки и Сезони.

Глория обаче ще махне цензурата в куплета

“Правиш ми се на R&B звезда 
А аз ти казвам: На майка ти п*тката”

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Не ме кефи(ш).

Дори вчера смених ник, за да ти е гадно. 

Видях. И ми е гадно :D Обмислям шумно да напускане на форума за около няколко часа докато спя. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Lelqtian каза:

Видях. И ми е гадно :D Обмислям шумно да напускане на форума за около няколко часа докато спя. 

 

Като zai4eto82 ли? :D 
Със Самолет първа класа?

А защо вместо Бял мерцедес не се прекръстиш САМОЛЕТ? :D 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, DarkChild каза:

Това е непосилна задача за Ломска.

Tegemo 6me cu c4ynu pъkama. /\wbe3Ho ú e npeg/\oju/\a npomomuna Ha 3Be3ga Ha Be4epma

 

tegemo e ckpoMHo - ga/\o cu e neceHma, Ho He u3bpa/\o Hu6mo om penepmoapa Ha Gürültü. 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Реални гледания. Кое им е реалното на днешните изпълнители - циците ли, устните ли, гласовете им ли? За гледанията сте се хванали. Вдичко в днешно време е една манипула ия.

Аз съм на друго мнение, както казва Луна. Браво, Еми и Гали! Купувайте и вменявайте на обществото успеха си!

Путките им са реални и спермата с която ги пълнят за някой парцал с марка и песен от Кости. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

По примера на Фатме и Маноля други 2 изпълнителки взаиюно подготвят версии на песните си.

Глория и Теди А. ще си разменят песните Чалга-пеперудки и Сезони.

Глория - Кис ми бейби фийт Симона З. 

Теди А - Намери си майстора. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Глория - Кис ми бейби фийт Симона З. 

Теди А - Намери си майстора. 

Yok! Tega obu4a cmoúHocmHomo u e noje/\a/\a JeHume ca zBemq c ToHu D. 6me Go u3nee c PokcaHa u Don Mario

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DanielPiliov каза:

СЛУШАМЕ ЛИ ИСТИНСКИ ХИТОВЕ

1 month

оригинално видео и ремиксове - 2.9М

топик - 600К

спотифай - 200К

Общо 3.7М

 

 

Bcu4ko nucBa 3a 2 gHu. CaMo Tegu A. ocmaBa! C/\y6aM 4uHHo Bceku geH, noHe gokamo He u3/\e3e HoB GARMESH om BaH4emo (PA3bUPACE) Be/\ukoBa.

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре при Мондьо, Цветелина Грахич ще разкаже защо е избягала от Куку Бенд - “лягах си всяка вечер с рев”. Освен това ще разкаже за Николай Пашев и отношенията му с Денис Теофиков.

  • Wow 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Утре при Мондьо, Цветелина Грахич ще разкаже защо е избягала от Куку Бенд - “лягах си всяка вечер с рев”. Освен това ще разкаже за Николай Пашев и отношенията му с Денис Теофиков.

Супер! Добре, че е Денис, за да си правят пиар на негов гръб. Дано някой ден го оставят да почива в мир. Представям си на семейството му какво им е - всеки път някой да ми изсипва сол в раната, това е непрежалима загуба.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

 

С привидно позитивно отношение към него, особено толкова скоро след доклад, при това неглижиран, вие му давате сигнали, че може да прави каквото си иска с мен и ще му се размине. 

 

 

що, не те ли кефи да се почувстваш като една безволева к*рвичка в неговите ръце?!

П.С. Коментарът ми е ироничен и НЕ цели да обиди никого!!!!

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

що, не те ли кефи да се почувстваш като една безволева к*рвичка в неговите ръце?!

П.С. Коментарът ми е ироничен и НЕ цели да обиди никого!!!!

 

 

Приличам ли ти на Лана Дел Рей? :D

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...