Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 8 часа , ANGEL каза:

Затова никой не знае коя е тая Габриела.... Айде моля ти се! 

Габриела е готина и талантлива. Явно не успяват да й нацелят достатъчно хитова песен. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова и  Дон Мария - "Тройка" 

Искаш да си правим тройка - фак, фак, фак, фак. 
Трябва да направят дует с Мария, много ще си отиват на този етап! Пошляпвани и с пораснали усти - идилия! ❤️ 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Габриела е готина и талантлива. Явно не успяват да й нацелят достатъчно хитова песен. 

Много ми е интересно как първите й две песни бяха хитови - Женен с Меди и Карма, а след това не могат да й нацелят хит. Меди има голям нюх за хитове, Сашка също…?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Bunn каза:

Много ми е интересно как първите й две песни бяха хитови - Женен с Меди и Карма, а след това не могат да й нацелят хит. Меди има голям нюх за хитове, Сашка също…?

Не знам. "Мина ми" е добра песен, но нещо не се възприе. После с Деса и Лорена двете песни са слабички. Просто не станаха хитове. "Карма" според мен заслужаваше много повече. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето още един "хит": 

FB.WATCH

Фолк Звездата Андреа се раздаде на макс в нощен клуб. Невероятната блондинката пя до припадък пред феновете си. ❤️❤️❤️

😁

  • Like 1
  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Bunn каза:

Много ми е интересно как първите й две песни бяха хитови - Женен с Меди и Карма, а след това не могат да й нацелят хит. Меди има голям нюх за хитове, Сашка също…?

Меди има нюх за себе си. Сашка - не съм съгласен че някога е показвала нюх или музикантство. Както казва Дора тя е “бутиков менижер” - реди график с участия и до там.

Освен Габриела, Доника също не можеше да издърпа в Мегастар въпреки лансиране и колаборации, а Саби до дуета с Галена нямаше нито една успешна песен.

Габриела според мен не е за поп фолка. Да талантлива е, но ѝ липсва една селска скандалджийска харизма, присъща на нашите любимки. По-свитите и “възпитани” певици никога не са прокопсали в жанра.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Emanuela.Carey каза:

Меди има нюх за себе си. Сашка - не съм съгласен че някога е показвала нюх или музикантство. Както казва Дора тя е “бутиков менижер” - реди график с участия и до там.

Освен Габриела, Доника също не можеше да издърпа в Мегастар въпреки лансиране и колаборации, а Саби до дуета с Галена нямаше нито една успешна песен.

Габриела според мен не е за поп фолка. Да талантлива е, но ѝ липсва една селска скандалджийска харизма, присъща на нашите любимки. По-свитите и “възпитани” певици никога не са прокопсали в жанра.

Да ти кажа, имаш право. Всички успешни песни в този лейбъл са дуети и една самостоятелна на Габриела. Очаквах много повече заради успехът на Меди, ама нещо… Млади са, свежи, талантливи, но липсва налагане, постоянност. Алфа са по-напред в това отношение, даже са превзели яко Инстаграм и Тик Ток с рекламата, която си правят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кринолинената внучка на Десислава бе брутално заебана със само 2 песни от началото на годината. @SG коментирай. Единствената интересна песен, композирана от Де*н Асе*ов.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

Теди Александрова и  Дон Мария - "Тройка" 

Искаш да си правим тройка - фак, фак, фак, фак. 
Трябва да направят дует с Мария, много ще си отиват на този етап! Пошляпвани и с пораснали усти - идилия! ❤️ 

За тройка ли? Молили ли са се на Ванчето, ма даже и двойка не заслужават. Абсолютна нула. По един андибул морков и да си ръгат където желаят. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Единствената Габриела, която знам. ❤️ 

Важното е че има поне един хит жената. Собствено производство даже, други и с толкова не могат да се похвалят, а трети чакаха на Бейза ходжа за да се обзаведат с такъв. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Това го бях забравил. Какво беше станало между двете?

Касъмов бил дал “Нещо малко черно” на Ивена въпреки че първоначално било песен за Габриела.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Кринолинената внучка на Десислава бе брутално заебана със само 2 песни от началото на годината. @SG коментирай. Единствената интересна песен, композирана от Де*н Асе*ов.

По-скоро са млечни близначки, щото разлика във възрастта не личи :D .

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Касъмов бил дал “Нещо малко черно” на Ивена въпреки че първоначално било песен за Габриела.

Вече си обяснявам защо бях забравил. 100% е инсценировка. ТАя Габриела други песни имаше ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Вече си обяснявам защо бях забравил. 100% е инсценировка. ТАя Габриела други песни имаше ли?

Ако беше инсценировка, щяхме да сме гледали как се млатят по награди още и друг път много пъти, а не сме. А не беше безинтересен сюжет, за да не търпи повторение. 

 

  • Love 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...