Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хитов хит!

В този момент аз я ШИБНАХ по лицето! Евала, Ивена!!! Кефиш меееееееее ❤️ 
"Защото за мен тя е НЕКАДЪРНА певица" ❤️ 
 

  • Haha 2
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много трудно в днешно време ново име да пробие без колаборация/дует с по-известна звезда. Последния такъв пример е Меди мисля. Нито Саби, нито Габриела, нито Алфите дори без дуети с Галин, куцо, кьораво и сакато, можеха да се наложат сред младите. Дори и в момента, въпросните са на някакво средно ниво като популярност и масово за неразпознаваеми. Тази свръхпродукция и еднообразие доведе до там, че дори и качествените проекти да не се оценяват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Много трудно в днешно време ново име да пробие без колаборация/дует с по-известна звезда. Последния такъв пример е Меди мисля. Нито Саби, нито Габриела, нито Алфите дори без дуети с Галин, куцо, кьораво и сакато, можеха да се наложат сред младите. Дори и в момента, въпросните са на някакво средно ниво като популярност и масово за неразпознаваеми. Тази свръхпродукция и еднообразие доведе до там, че дори и качествените проекти да не се оценяват. 

Симона Алфа имаше голям солов хит от първия си проект, после Deja Vu пак си стана самостоятелен хит.
На Данна първият и хит също беше самостоятелна песен.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Вече си обяснявам защо бях забравил. 100% е инсценировка. ТАя Габриела други песни имаше ли?

Развдовен, Игра на съдбата. След скубаницата пусна "Скрий се мила" който е дис трак към Ивена, и се мъчила с още 2-3 песни до 2011, след това се е отказала и няма следа от нея. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Кринолинената внучка на Десислава бе брутално заебана със само 2 песни от началото на годината. @SG коментирай. Единствената интересна песен, композирана от Де*н Асе*ов.

Тъкмо тези дни се замислих и аз за нея. Вижда се, че Гальо не може да менажира толкова много имена едновременно. Доня да си я взима внучката в New Music, ще й помогне да разцъфти с песни в свой стил:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малоумните новини не спират! Сега ЛОРЕНА се ЗАБРАНИ за деца!

SIGNAL.BG

Фолк певицата Лорена пуска нова музикална провокация за меломаните. Сингълът "Забранено за деца" излиза до дни. Това става ясно от анонса на изпълнителката,

Тия нормални ли са? Такива малоумни статии..... Тоя който го е писал това не разбира ли колко е смешен? 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Вече си обяснявам защо бях забравил. 100% е инсценировка. ТАя Габриела други песни имаше ли?

BegHaGa HanycHa Apa u xeūme6e c nena u bpuaHa. noc/\e kapa6e be3 fupMa gopge ce ojeHu

преди 4 часа , pacho каза:

Може ли ли линк, че не ми излиза тази страница.

He Moje 😞

преди 3 часа , Fast каза:

Развдовен, Игра на съдбата. След скубаницата пусна "Скрий се мила" който е дис трак към Ивена, и се мъчила с още 2-3 песни до 2011, след това се е отказала и няма следа от нея. 

+ live @ The Big Mouth with Kamasutra 🌹🎊

 

преди 3 часа , THE IIconic каза:

😂😂

received_249172321246748.jpeg

Link plz🙏🏼❤️

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става в чалгата?

Всички изведнъж почнаха да правят гледания като преди 5 години. Кого залъгват ?

Между другото, ''Спомени'', която тук се изкарва провал или среден хит, върви адски добре в спотифай. Например вчера имаше повече стрийминг от ''Гонка'', ''Абракадабра'', ''Горчиво'', ''Ергенът'', ''Непослушен'' и т.н. които пък в тубата къртят с трафик. :D 

 

  • Like 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Защо още не сте изкоментирали голите снимки на Адам и синът на Десислава?

Майки става, мАдам има клитор, а не пенис.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...