Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

 Да поканят мен - Мишо Традишо 😄

преди 22 часа , Stela каза:

Следващият път просто да поканят Васко Жабата вместо сръбски новачки и разни такива. Меди може да остане. С Васко ще напълнят Арена Армеец, не само стадиони. Даже ще им е малка залата. 😂

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, mihael каза:

Тва русите само на негри и мангусти налитат. Ша взема да отида в Скандинавия или Централна Европа белким и аз се уредя с руса, там ще минавам за по-тъмен от местните, в България само мургавелки ми се лепят...

На Галена песента Welcome to Bulgaria много я въртят по Веселина. Искам да попитам гласът, който е леко синтезиран и се провиква от време на време с фразата "Господ е Българин" на Галена ли е? Защото звучи като лелка ако е тя в този семпъл.

Забрави и на паралии, уе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DevilWish каза:

Човекът е помислил, че е гущер! Ква колежка може да е? 

Колежка рептилоид. Намерили са се. 

преди 11 часа , Stela каза:

Ужасно изглежда... От тия филъри дори гущер ще е с по-добър вид.

То щото пък екс-Оцковица е па много убава. Да се взимат. Одобрявам. Надявам се да някой да чуе Менделсон по техен повод. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.08.2022 г. от 23:43, Stela каза:

Аз го казах за рекламата още преди. То се отнася и за двете, не само за Преслава. Някой тук спомена, че имало реклами навсясъде и билборди по морето, но аз никъде не видях реклами, освен едно стори от Галена с новата дата на концерта.. Просто не е сериозно. 

Ми рекламата е била като поредното участие, ама без алкохол и без скари ;) Съвсем нормално посещаемостта да е същата, да не кажем по-зле. Явно обаче на всички им е било все тая за тия концерти, от организаторите до изпълнителите. Другия път като правят концерти от 19-20 часа да са с вход свободен и на терен, позволяващ някви лафки с кенчета от 4 и кебабчета от 1.50, интереса със сигурност ще се повиши значително! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , mihael каза:

Тва русите само на негри и мангусти налитат. Ша взема да отида в Скандинавия или Централна Европа белким и аз се уредя с руса, там ще минавам за по-тъмен от местните, в България само мургавелки ми се лепят...

На Галена песента Welcome to Bulgaria много я въртят по Веселина. Искам да попитам гласът, който е леко синтезиран и се провиква от време на време с фразата "Господ е Българин" на Галена ли е? Защото звучи като лелка ако е тя в този семпъл.

Ами тя Е лелка.

  • Haha 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е прикачила стори на Десита, където тя се подписва на тениска със снимка на Преслава и припява триото на Емануела под звуците на Welcome to Bulgaria на Галена. :bye:

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно момче е било на участие на Мара след "завръщането" ѝ... Предполагам, няма изненадани, че е било потресаващо. Яко плейбеци и поклащания. Хората са искали старите песни, изпяла е само "Спомен" и "Не те обичам". Въобще не ги е отразила и след участието мъжо ѝ не е давал да се снима.

Далеч повече достойнство щеше да запази, ако наистина си се бе оттеглила. Тя така или иначе от години не е действащ изпълнител - участия нямаше, защото си вдигна хонорара до небесата, а продукцията ѝ не мисля, че вълнува особено много хора. Занапред ще бъдем свидетели на много чалгаджийски изцепки - лека-полека при повечето със стаж почва една вътрешна борба, че вече не са това, което са били, а още им е рано за пенсия... и около 40-50 почват да изчаткват. Вместо, като ги поканят някъде, да направят густото на хората...

Жалко, Маро.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, adorable каза:

Едно момче е било на участие на Мара след "завръщането" ѝ... Предполагам, няма изненадани, че е било потресаващо. Яко плейбеци и поклащания. Хората са искали старите песни, изпяла е само "Спомен" и "Не те обичам". Въобще не ги е отразила и след участието мъжо ѝ не е давал да се снима.

Далеч повече достойнство щеше да запази, ако наистина си се бе оттеглила. Тя така или иначе от години не е действащ изпълнител - участия нямаше, защото си вдигна хонорара до небесата, а продукцията ѝ не мисля, че вълнува особено много хора. Занапред ще бъдем свидетели на много чалгаджийски изцепки - лека-полека при повечето със стаж почва една вътрешна борба, че вече не са това, което са били, а още им е рано за пенсия... и около 40-50 почват да изчаткват. Вместо, като ги поканят някъде, да направят густото на хората...

Жалко, Маро.

 

Ама как обичаш да си измисляш... "твой приятел". Дрън Дрън та пляс. 

Братовчед ми беше на участието в Пловдив и други неща ми каза. А има 3 снимки с нея! Пак си сънувал. 

Къде са феновете на двете "лидерки" Едната пяла пред 100 души, а другата даже не е имало пред кой да пее.

https://lifeonline.bg/bg/chalga_fiasko_v_sozopol_fenovete_na_medi_preslava_i_galena_ne_se_poqviha_na_koncertite_im

😂😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Преса е прикачила стори на Десита, където тя се подписва на тениска със снимка на Преслава и припява триото на Емануела под звуците на Welcome to Bulgaria на Галена. :bye:

Забрави да споменеш че Мегз носи тениската

spacer.png

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Ама как обичаш да си измисляш... "твой приятел". Дрън Дрън та пляс. 

Братовчед ми беше на участието в Пловдив и други неща ми каза. А има 3 снимки с нея! Пак си сънувал. 

Къде са феновете на двете "лидерки" Едната пяла пред 100 души, а другата даже не е имало пред кой да пее.

https://lifeonline.bg/bg/chalga_fiasko_v_sozopol_fenovete_na_medi_preslava_i_galena_ne_se_poqviha_na_koncertite_im

😂😂

Изобщо няма за какво да си измислям - има една група Ретро фолк носталгия във фейсбук, и момчето там беше написало всичко от-до, отдолу в коментари и други хора се бяха включили. И аз просто казвам какви са им впечатленията. Никъде не съм написал, че става дума за мой приятел, не си добавяй от теб!

На теб нищо не ти пречи да си я харесваш. Въобще не съм изненадан от нейното представяне, той целият жанр е за закриване. Айде ако обичаш, не се занимавай с мен, пиши си твоите си неща и тряскай минуси, жив и здрав! :)

Ти сам също си написал пост за "лидерките" с несъстоятелите се концерти. Аз и на участията им не ходя. Аз на какви концерти ходя, дреме ми на мен за новата чалга...

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Жената на Коцето едвам го търпи"

Певецът Константин е наркозависим от години, а освен това не минава ден без да се напие. Изпълнителят на „Ти си само осми клас“ всъщност неслучайно е изпял тази песен преди почти 20 години, тъй като и до днес обича да се натиска с подобни момичета. Това се случва по нощните клубове, където Коцето редовно се друса и напива.

Освен сексуален хищник, пиянде и наркоман, Коцето се изявявал и като наркодилър по дискотеките. Той се опитвал да пробутва на младите розов кристал и кокаин.

От всичко това най-голяма потърпевша е Надя, която почти всяка вечер виждала мъжа си в тази грозна светлина, но продължава да му търпи изцепките.

https://news2.bg/2022/08/zhenata-na-koczeto-edvam-go-tarpi/

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре че България този път хвана тренда си само месец по-късно. 😂😂😂

Че с песни като Thelo na me nioseis, La sistem Turbat, Hayde luj kuchek, Sagapo итн... е трябвало години.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

"Жената на Коцето едвам го търпи"

Певецът Константин е наркозависим от години, а освен това не минава ден без да се напие. Изпълнителят на „Ти си само осми клас“ всъщност неслучайно е изпял тази песен преди почти 20 години, тъй като и до днес обича да се натиска с подобни момичета. Това се случва по нощните клубове, където Коцето редовно се друса и напива.

Освен сексуален хищник, пиянде и наркоман, Коцето се изявявал и като наркодилър по дискотеките. Той се опитвал да пробутва на младите розов кристал и кокаин.

От всичко това най-голяма потърпевша е Надя, която почти всяка вечер виждала мъжа си в тази грозна светлина, но продължава да му търпи изцепките.

https://news2.bg/2022/08/zhenata-na-koczeto-edvam-go-tarpi/

Зайка харесва това! 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, ANGEL каза:

Чудих се коя ще е силата, която ще измести 1000 пъти, а то Васко Жабата...  Интересно кое ще е следващото :D 

Не бих казал че Жабата е еквивалентно на 1000 пъти или Шушана. Васко Жабата се слуша по-скоро с някаква ирония и в кръга на шегата, също главно от хора които не слушат поп фолк. Не знам дали някой би си го пуснал ей така да го слуша на маса.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

Не бих казал че Жабата е еквивалентно на 1000 пъти или Шушана. Васко Жабата се слуша по-скоро с някаква ирония и в кръга на шегата, също главно от хора които не слушат поп фолк. Не знам дали някой би си го пуснал ей така да го слуша на маса.

Какво е това 1000 пъти? Сефте го чувам.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Това е по-гнусно от наслоенията в канализацията.

Гнусно или не, точно такива мазнотии стават хитове, звучат от всяка махала и дънят луди гледания. И така за няколко месеца докато изкопаят следващата циганийка. Примери са "Милионерче", "Пара бизде" и много други. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Гнусно или не, точно такива мазнотии стават хитове, звучат от всяка махала и дънят луди гледания. И така за няколко месеца докато изкопаят следващата циганийка. Примери са "Милионерче", "Пара бизде" и много други. 

Циганска държава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...