Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Danger. каза:

Това с Васко Жабата е най-отвратителното нещо в момента и е нетърпимо, надявам се до седмица да се забрави. 

И по новините даваха този феномен от преди 20 години! Ужас и безумие! 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , lucellent каза:

Трендваше се в тикток преди много месеци, не знам защо чак сега гръмна и решиха да го рекламират навсякъде

Аз онзи ден разбрах за този хит от коментарите тук. Изобщо не го бях чувала. Снощи го пуснах на баща ми да му покажа каква глупост е станала хит и той ми се изсмя и каза, че била на 20 години.. той я знаеше, но аз не! 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана с песента на Цура? Още ли не го е монтирала тоя клип...?Ако е почнала да пести пари докато минат изборите и си го монтира сама я разбирам, но иначееее с многоброен екип и бюджет да се оправдават така е смешно. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Какво стана с песента на Цура? Още ли не го е монтирала тоя клип...?Ако е почнала да пести пари докато минат изборите и си го монтира сама я разбирам, но иначееее с многоброен екип и бюджет да се оправдават така е смешно. 

Изчаква кога да пусне песента, случайно да не е засенчена. :D 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Stela каза:

Аз онзи ден разбрах за този хит от коментарите тук. Изобщо не го бях чувала. Снощи го пуснах на баща ми да му покажа каква глупост е станала хит и той ми се изсмя и каза, че била на 20 години.. той я знаеше, но аз не! 😂😂😂

 

Цитат

Продуцентът от „Сънрайз Маринов“ върна лентата назад и разказа историята на най-актуалното музи­кално изпълнение в момента. „Песента „Комбайна вършачка“ е в репертоара на оркес­тър „Камчия“ доста по-отдавна. Но през 2003 г. записахме диск, с който да отбележим 20-годишнината от съз­даването му, и събрах­ме най-добрите им изпълнения. Именно тогава я издадохме за първи път, но ми е много чудно как чак сега стана този фурор. Нео­бяснимо е“, сподели Марин Маринов.

https://novini.bg/show/kliuki/733986

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз какво обяснявах тези дни, взимат едни тлъсти хонорари (особено Преслава) а не могат една зала да напълнят. Куцо, кьораво и сакато пълнят зали, тука една обявена за ретро Глория пълни театри и зали с лекота, имам чувството , че и аз да пропея утре ще събера цяло НДК, тая голяма супер, хипер звезда Плейбекслава не може да привлече дори "мижав интерес" ? Айде, за Галена не знам, ама на нея май и се кефят на клиповете, иначе на концертна сцена не я виждам.

На Преслава ще ви кажа защо не им се ходи. Щото и аз не бих отишъл. Нали ви разправям как скоро в заведение, в което ме замъкнаха тая идиотка държа микрофона 40 минути, клатеше се там, показа си тоалета и носа и си замина. Никакво шоу, песните подкарани в плейлист на флашка. Не разбрах тя тук ли е, DJ-я ли е, изобщо тя за какъв ч*п дойде?! 

Че тя на последната си промоция Мария събра повече хора, от колкото тоя плейбек Преслава, при положение, че Мара пя на лайв записи, ама от нея никой и не очаква да пее на живо. 

Преслава трябва да си вземе бележка или Пайнера да вземе да накара това просто животно да запее на тоя микрофон, а не да го гледа и да си мисли за на Павел патката, щото накрая никой няма да отиде и на концертите и. За какво, очакването ще е същото - плейбек.

И пак давам пример за артист-изпълнители (да не казвам "певици", защото нямат гласа да са такива) като Ария, която прави шоу, пее върху плейбека или се дере на синбек , вярно фалшиво, грачи, но се опитва и показва старание, каквото може го прави и то със желание. Една Палома е по-статична, но съм я чувал (познавам я всъщност от преди изобщо да реши, че ще става певица) но се мъчи там отгоре, скимти там, но все пак се старае. Алисия и тя винаги е пеела върху плейбека си, и тя на живо е трагична, но пак ти е кеф на участията и.

Тази буквално не се старае в нищо - идва, клати се на място 40 минути (сигурно ги е брояла на обратно), отиде си и толкова! Разбирам, че не е от онзи ден, че се изморява но в крайна сметка да си вземе почивка ако не и се ходи по участия и да си почине колкото и трябва. Не да се подиграва с на хората парите, то не е за 15-те лева вход , то е за принципа, че тя не дава нищо повече за тази цена, отколкото DJ-я на вход свободен или за 5 лв. Даже той подвиква, поздравява, тази се изпърдя и отиде.

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Изчаква кога да пусне песента, случайно да не е засенчена. :D 

Пеевски пести за изборите и й е казалал, че няма да й купи гледания този път..😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Stela каза:

Пеевски пести за изборите и й е казалал, че няма да й купи гледания този път..😁

Ще трябва да разчита на съжалението на публиката. Черните очи - хит или не? Избираме ние! 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Сънрайз Маринов да намажат и те от гледания в тубата.

Емилия Стоянова, между другото, в един от разговорите беше вметнала, че тази компания била собственост на първия съпруг на Екстра Нина.

  

преди 45 минути, Stela каза:

А Преслава каза ли нещо за отменения концерт, коментира ли? Ще има ли нова дата? 

Споменаха нещо за на куково лято, ама още уточняват датата и метеорологията.

  • Thanks 1
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

А Преслава каза ли нещо за отменения концерт, коментира ли? Ще има ли нова дата? 

Не, първо ще ходи да си преправя носа за 983 път от общото 995-те, до които максимум хирурга е обещал , че ще стане 1:1 с Галена (ама май последния път е объркал снимката и е гледал по Майкъл Джексън).

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, alisali1234 каза:

Не, първо ще ходи да си преправя носа за 983 път от общото 995-те, до които максимум хирурга е обещал , че ще стане 1:1 с Галена (ама май последния път е объркал снимката и е гледал по Майкъл Джексън).

Ехеее, ти се завърна, браво! Къде се изгуби?

Иначе сега и Галена като отслабна приликата е все по достижима. Двете може да дават съвети за отслабване на хората. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Споменаха нещо за на куково лято, ама още уточняват датата и метеорологията.

Следващият път просто да поканят Васко Жабата вместо сръбски новачки и разни такива. Меди може да остане. С Васко ще напълнят Арена Армеец, не само стадиони. Даже ще им е малка залата. 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя ли първа ще направи машъп включващ този нов/стар хит и ще смачка всички останали? А може би кой? Да видим ... 😁

Между другото ако някоя ще си сменя псевдонима Цеца Мецата е добра идея. 🐻🐸

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

А Преслава каза ли нещо за отменения концерт, коментира ли? Ще има ли нова дата? 

Абсолютно нулев коментар относно концерта, но веднага пусна сторита за следващото си участие. Галена също слабо отрази нейния концерт.

Като цяло не мисля че Преслава я е интересувало толкова ще има ли концерт или не. Ако я вълнуваше поне щеше да го промотира, за да продаде билети. Та тя по цял ден е в инстаграм.
Според мен вече е била взела някакъв начален хонорар, за да се появи и може би дори не е финансирала събитието за да поеме загуби. Иначе не мога да си обясня непукизма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Абсолютно нулев коментар относно концерта, но веднага пусна сторита за следващото си участие. Галена също слабо отрази нейния концерт.

Като цяло не мисля че Преслава я е интересувало толкова ще има ли концерт или не. Ако я вълнуваше поне щеше да го промотира, за да продаде билети. Та тя по цял ден е в инстаграм.
Според мен вече е била взела някакъв начален хонорар, за да се появи и може би дори не е финансирала събитието за да поеме загуби. Иначе не мога да си обясня непукизма. 

Е защо да не я интересува? Това все пак е някакъв вид престиж, а провала удар по ренометата им. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Сънрайз Маринов да намажат и те от гледания в тубата.

коментар за това, че Сънрайз Маринов е първият съпруг на Екстра Нина!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Е защо да не я интересува? Това все пак е някакъв вид престиж, а провала удар по ренометата им. 

Ако я интересуваше и знаейки че продажбата на билети не върви добре, нямаше ли да промотира събитието? Във фейсбук седмици преди концерта - нищо. В инстаграм - нищо. Едни дискотечни участия и механи ги поства по няколко пъти в различни платформи, а за цял концерт едно стори не видях.
Дори някакъв пост, че събитието се отменя за тези които са били купили билети. Ако не следят клюкарски сайтове се чудя дали са разбрали и са били път до там.

По морето също не мернах нито билборди, нито плакати. Както бях писал по-рано, от познатите ми никой не знаеше че Преслава ще има концерт докато не гръмна новината че е отпаднал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Ако я интересуваше и знаейки че продажбата на билети не върви добре, нямаше ли да промотира събитието? Във фейсбук седмици преди концерта - нищо. В инстаграм - нищо. Едни дискотечни участия и механи ги поства по няколко пъти в различни платформи, а за цял концерт едно стори не видях.
Дори някакъв пост, че събитието се отменя за тези които са били купили билети. Ако не следят клюкарски сайтове се чудя дали са разбрали и са били път до там.

По морето също не мернах нито билборди, нито плакати. Както бях писал по-рано, от познатите ми никой не знаеше че Преслава ще има концерт докато не гръмна новината че е отпаднал. 

Аз го казах за рекламата още преди. То се отнася и за двете, не само за Преслава. Някой тук спомена, че имало реклами навсясъде и билборди по морето, но аз никъде не видях реклами, освен едно стори от Галена с новата дата на концерта.. Просто не е сериозно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...