Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час , Danger. каза:

Е то даже е смешно да сложиш песента на Деса до другите два дуета. Нейната песен се знае само от чалгарите.

Пей сърце и ВНЛ не били мегахитове само щото ти така си рекъл :1000(29):

Майка ми и баща ми не ги знаят. Знаят ги само хората дето слушат чалга. Айде мама знае 100% Галош, ама татко 100% не знае, че такава съществува. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И гаджето ми дето харесва старите поп-фолк песни предимно, хареса "Няма драма" снощи като я пуснах и каза "най-добрата песен за годината" :D Но ние често си слушаме Преслава и Анелия.

 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Майка ми и баща ми не ги знаят. Знаят ги само хората дето слушат чалга. Айде мама знае 100% Галош, ама татко 100% не знае, че такава съществува. 

То е така с по-възрастните близки и роднини на почти всички тук, но да се признае това би значело да се признае, че днес двете ни познати дами не са никакви лидерки. Не и като истинските от едно време. :)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Важно е да се знаят лидерките и хитмейкърките като Ванчето разбира се Великва, Екстра Нина Димитрова, Рашия, Ани Принцесс, Клеа, Сузи Д, Майчето Нури! 

Галеа и Лиса вълнутват единствено рамания и щатните бройкаджий, събиращи данни за дипломната работа по счеводство. 

хитов балкански хит! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Важно е да се знаят лидерките и хитмейкърките като Ванчето разбира се Великва, Екстра Нина Димитрова, Рашия, Ани Принцесс, Клеа, Сузи Д, Майчето Нури! 

Галеа и Лиса вълнутват единствено рамания и щатните бройкаджий, събиращи данни за дипломната работа по счеводство. 

хитов балкански хит! 

 

Екстра Перверзница! ❤️ 
Истината е в това:

❤️ Няма да я спра! :D❤️ 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къв е тоя Питър Райнов - Spacesound, правил последните песни на Яница, Соня Немска и Кристиана? Доста странен саунд има, от положителна страна го казвам това.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си връщам годините назад и стигам до заключение, че Галин само една година е бил водещо номер 1 мъжко име.

От годината му на издигане(2013) до 2016 беше пикът в кариерата му, но Фики има повече хитове, албум и сензации в медиите. 2017 може да кажем че е негова. 2018 Фики има Аз измръзнах и дуета с Деса, които бяха тотални хитове, а Галин има 3 сезонни хитове. От края на 2018 до 2020 Теофиков беше най-интересното име сред мъжете и след това и до днес е Меди.

После как да не е озлобено и нагло същество! 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си клип, иначе Нелина наскоро каза, че тая песен са я сложили в този албум само за да запълнят страна Б на лентата. :D Некъв пълнеж там, а то какво станало.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Има си клип, иначе Нелина наскоро каза, че тая песен са я сложили в този албум само за да запълнят страна Б на лентата. :D Некъв пълнеж там, а то какво станало.

 

 

Клип... :D

Нелина излезе една от най-умните, както казах и наскоро. Спря да й пука за чалгата, където системата те изхвърля на дадена възраст ако нямаш големите пари. И си гради името на това, което ще й е трайно и дори след десетилетия ще я държи на повърхността - фолклора.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Има си клип, иначе Нелина наскоро каза, че тая песен са я сложили в този албум само за да запълнят страна Б на лентата. :D Некъв пълнеж там, а то какво станало.

 

 

И Пепа подобна история разказва за Прашката си, която също нема клипец! 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DanielPiliov каза:

Скоро бях в Илюжън и Преслава я пуснаха много повече от това, което твърди. 

От утре, В твоето легло, Пиян, Дяволско желание, Сладкото зло, Беден в сърцето. 
 

Не съм сигурен, но дуета с Галин не фийта, също май го бяха пуснали.

В Илюжън точно пускат по 45-50 секунди от песен и в рамките на един час може да чуеш над 60 песни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Най-слушани изпълнители само от територията на Булгаристан за последните:

12 месеца:

image.png.b8771d50f7103707e9ffc4ae091bb8eb.png

 

 

За последните 12 месеца: (Само от официални клипове)

Галена - Ти не си за мен, Тръпката, ВНЛ, Еуфория, Welcome to Bulgaria - 80М:

Преслава - От утре, Сладкото зло - 17М:

Изваждаме гледанията от общите и стават:

Галена - 40М

Преслава - 65М

Бройте и факта, че от тези останали 40М - Скандал, 100 живота, Феноменален, Красиви лъжи и Стара каравана носят най-много гледания, защото не излизат от топ 100 в попнабле.

Докато при Преслава - В твоето легло и Машъп 1 с далеч по-малко гледания от всички изброени на Галена.

 

Сега логично сметнете, ако Преслава пуска песни често, колкото Галена на коя позиция ще бъде. ФАКТ!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Феноменален и един от дуетите с Криско не излизат в профила на Галена в yt charts, песни като Кой също.

Машъп 1 не гони ли 20М. Как е това далеч по-малко от всички на Галена, освен ВНЛ?

Имам предвид общи гледания. За горното изречение не те разбрах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DanielPiliov каза:

Имам предвид общи гледания. За горното изречение не те разбрах.

 

Изтрих си съобщението, защото реших да проверя по профили. 

Общите на Галена от посочените от теб песни за които си писал 80М, са само 48.5, защото Ти не си за мен не излиза и вместо нея са добавили На сиан шукар с 1.7М за 12 месеца.

Феноменален която направи 5-6М за последните 12 месеца също липсва. От старите Кой, Душата ми крещи...

Така че, 71.5 са от другите й песни(без ВНЛ, Тръпката, WtB и Еуфория и без тези които липсват)

Преслава 15.8 от Сладкото зло и От утре, 66 от други.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DanielPiliov каза:

За последните 12 месеца: (Само от официални клипове)

Галена - Ти не си за мен, Тръпката, ВНЛ, Еуфория, Welcome to Bulgaria - 80М:

Преслава - От утре, Сладкото зло - 17М:

Изваждаме гледанията от общите и стават:

Галена - 40М

Преслава - 65М

Бройте и факта, че от тези останали 40М - Скандал, 100 живота, Феноменален, Красиви лъжи и Стара каравана носят най-много гледания, защото не излизат от топ 100 в попнабле.

Докато при Преслава - В твоето легло и Машъп 1 с далеч по-малко гледания от всички изброени на Галена.

 

Сега логично сметнете, ако Преслава пуска песни често, колкото Галена на коя позиция ще бъде. ФАКТ!

Ако, ама акото мирише, Защо не пуска повече песни според теб? Дали не е, защото не й пука грам за феновете й и си гледа само хонорарчетата за плейбека?

  • Like 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Изтрих си съобщението, защото реших да проверя по профили. 

Общите на Галена от посочените от теб песни за които си писал 80М, са само 48.5, защото Ти не си за мен не излиза и вместо нея са добавили На сиан шукар с 1.7М за 12 месеца.

Феноменален която направи 5-6М за последните 12 месеца също липсва. От старите Кой, Душата ми крещи...

Така че, 71.5 са от другите й песни(без ВНЛ, Тръпката, WtB и Еуфория и без тези които липсват)

Преслава 15.8 от Сладкото зло и От утре, 66 от други.

И пак разликата е малка, а Галена е със 7 песни за 21/22 година. Преслава с 4 и то значително по-малко гледани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Ако, ама акото мирише, Защо не пуска повече песни според теб? Дали не е, защото не й пука грам за феновете й и си гледа само хонорарчетата за плейбека?

Личното ми мнение е, че не и се занимава да снима клипове и да прави нови проекти често. Тя знае, че е на върха и може да пуска по 1 песен на година без проблем.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...