Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Stela каза:

Сега ... понеже се възмущаваш на текста на Анелия и "Ай сиктир", искам да ти кажа, че и текста на "Welcome to Bulgaria" не е някакво лирично произведение, но за теб песента е нещо уау. Разликата е, че дуета с Дамян ще е голям хит. С риск да ме нападнеш в предателство пак,  ти го казвам, защото преди всичко трябва да сме обективни. Хубаво не харесваш на Анелия, но не се смей на текста, защото звучи несериозно. И аз не се кефя на WTB, но да си видял да твърдя примерно, че не е хит? 

Не се смея на текста. Да я беше кръстила така, щеше да се забележи повече поне. Цялостната песен ми е много слаба.  Колкото до WTB, едва ли някой може да каже, че не е хит. Тя не е просто хит, тя е фурор, непостижим за днешната Преса.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Факт. След тях са Изтрезняваш ли и Бедняка. Ниво по-надолу като успех идват и Леглото, Обратно в играта, Така ни се пада, Тук жена му пази и От утре.

Да, след тях определено е "Изтрезняваш ли", за "Беден в сърцето" не съм много сигурен, на едно ниво ми идва с "В твоето легло", иначе в Сърбия и направиха кавър който се въртеше доста по радио Вероника (ако не се лъжа) , само не се сещам някой има ли линк. За "Така ни се пада" нещо ми се струва, че не беше особено успешна, по-скоро песента с Джена по-добре се получи. "Не те забравям" също без клип много се хареса което в началото изобщо не го очаквах. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Е, то и Сладкото зло и Няма да ти пиша не са на нивото на Пиян и Да гори, даже самата го каза, но ги нареди една до друга като хитове. Скандал също е хит.

Ами не са еднкво големи хитове, но все пак са. Вчера проблем за имената, сега за песните как съм наредила .... 😂 Не ги редя по важност, все пак не съм класация. Просто изреждам. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Emanuela.Carey каза:

Феновете на Галена и Преслава се джавкат целогодишно коя от двете е по-релевантна и накрая Фикрет с високосното му къпане да изкара хита на годината с клип за 15 лева.

spacer.png

В момента не се сещам за нито една песен с "уникален" и високобюджетен клип, която да е станала мегахит. На Галена най-масовите парчета през последните години са Шефката, в чиято тв версия дори не участва, и Кавали кючек - пародия. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Ами не са еднкво големи хитове, но все пак са. Вчера проблем за имената, сега за песните как съм наредила .... 😂 Не ги редя по важност, все пак не съм класация. Просто изреждам. 

Същото писах...😭

И аз изредих хитове на различно ниво...в един кръг от мисъл въртим!

Като сме на тема Анелия, тя също е взимала незаслужени награди. 2012 "дует" си беше за Андра и Курвазис.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче тази тъпотия за мен "Отпусни се" наистина била хит! Чак пияндурите и чукундурите я пеят и знаят! :D "Трезора" на Галин и Симона много ми прилича на нея! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължaвaме с вторaтa песен в дискогрaфиятa нa aдриaнa - първи и може би нaй-голям неин солов хит! Ретроспекциятa продължaвa по-късно по някое време. 

 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Продължaвaме с вторaтa песен в дискогрaфиятa нa aдриaнa - първи и може би нaй-голям неин солов хит! Ретроспекциятa продължaвa по-късно по някое време. 

 

 

Като говорим за Адриана и тя има песен със заглавие "Няма драма" :D 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Като говорим за Адриана и тя има песен със заглавие "Няма драма" :D 

Именно, от нея се присетихме. 

Няма драма е третото бижу в дискографията на любимата на поколения Прима на модерния фолк - Адрианчето. 

Иновативен клип с коне, индианци, каубойски шапки, луминесцентно облекло...

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Добре, казвам го - Нито Пей сърце, нито ВНЛ, нито Десови хитове като И на всички като тебе са мега хитове. И не, не живея в измислен свят, а в свят, който добре помня.

Е то даже е смешно да сложиш песента на Деса до другите два дуета. Нейната песен се знае само от чалгарите.

Пей сърце и ВНЛ не били мегахитове само щото ти така си рекъл :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

В момента не се сещам за нито една песен с "уникален" и високобюджетен клип, която да е станала мегахит. На Галена най-масовите парчета през последните години са Шефката, в чиято тв версия дори не участва, и Кавали кючек - пародия. 

Филмова продукция

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Филмова продукция

 

Защото е анелия и с гласа си прави всичко хит. На Галя не се сещам за такъв мегахит, па макар и със скъп клип.

Има ли такъв хит Галена в кариерата си? Не! Четвърти сингъл на Царицата от Плевен!

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

Е то даже е смешно да сложиш песента на Деса до другите два дуета. Нейната песен се знае само от чалгарите.

Пей сърце и ВНЛ не били мегахитове само щото ти така си рекъл :1000(29):

Ами добре, отговори ми ти тогава на горния въпрос дали въпросните песни са на нивото на Шампанско и сълзи и подобните от първите 15тина години на жанра? Но не е нужно да казваш, че днешните времена просто са други- това си е ясно и автоматично потвърждава, че мега хитовете като Пей сърце и ВНЛ не са чак такива мега хитове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Ами добре, отговори ми ти тогава на горния въпрос дали въпросните песни са на нивото на Шампанско и сълзи и подобните от първите 15тина години на жанра? Но не е нужно да казваш, че днешните времена просто са други- това си е ясно и автоматично потвърждава, че мега хитовете като Пей сърце и ВНЛ не са чак такива мега хитове.

Значи според теб последният мегахит в чалгата е някоя песен от 2005-6 и да приключваме спора, още преди да е започнал. :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Значи според теб последният мегахит в чалгата е някоя песен от 2005-6 и да приключваме спора, още преди да е започнал. :1000(29):

Да, време е за първия дует на иконичните Джамдриана. 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Danger. каза:

Значи според теб последният мегахит в чалгата е някоя песен от 2005-6 и да приключваме спора, още преди да е започнал. :1000(29):

Ами не, по-скоро са Хабиби (развил се в годината на Пей сърце, но много по-известен и останал във времето), Мотел и Шушана, с някои условия и Проблем. Може да се каже, че и Пиян и И това ще отмине имаха някакъв огромен начален бум из обществото заради скандални/социални фактори, но дори те не знам дали могат да се водят баш такива мега хитове. Пей сърце, ВНЛ и много други на Галена, Преслава, Анелия, Десислава, Джена, Емануела, Емилия и т.н. от последните 10-15 години могат да се наричат 'мега' само ако сравняваме какъв ефект са имали над потребителите на самия жанр. ;) 

От тази година пък най-масовото пак не е при никоя от нашите, а при Азо в колаборация с хърватска супер звезда.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

 image.png.a139a1a6b1efc56bea809b1ff4386ed5.pngimage.png.853411ec670f8e07ffeea061d4f92cb9.pngimage.png.397de4548b74ba9d7db7d43a83d0b40f.png

Да пускат тия оцети и да ни се обадят като стане време за следващия десетилетен хит от шефката Клеа. 

От мен да мине, може и нов топ от бившата Лоренция. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Да пускат тия оцети и да ни се обадят като стане време за следващия десетилетен хит от шефката Клеа. 

 

По-зле и от оцет 

Зелевия сок направо от бидона

 

Хитов хит от Итaлия!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...