Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Danger. каза:

Да не позволяваме тъпата песен на Медизис да я минават за хит на лятото. :rolleyes:

 

Ще видим как ще се развие, но не вярвам да стане зверски хит Меди и Азис. Галя и Дамян вдигат гледанията с 40к вчера, което ми говори, че част от потребителите са се върнали към нея след логичния първоначален интерес към новия дует.

Гледанията и втория ден на Пистолет ще са си много де. Вече са 450к след 18 ч. Но лайковете позациклиха - добавили са само 8к от снощи насам и още не могат да стигнат харесванията на А+Г за 24 часа (47к срещу 50к). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, plambata каза:

Удобно пропускаш няколко факта.

Факт 1 - Следващата най-гледана песен на Преслава е под номер 79. 

Факт 2 - Галена е с 3 песни в топ 15 и с още 3 преди 79-то място. 

Факт 3 - Галена и Дамян имат с 40к повече от вчера. 

Но разбирам ви. Като лиспват големи успехи се радвате на малките победи. Поне не го правете толкова аматьорски. 

 

Сравяням тях двете, защото "Сладкото зло" тук беше флоп, докато ''Еуфория" хита на годината, да ама не.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DanielPiliov каза:

Сравяням тях двете, защото "Сладкото зло" тук беше флоп, докато ''Еуфория" хита на годината, да ама не.

❤️ 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Сравяням тях двете, защото "Сладкото зло" тук беше флоп, докато ''Еуфория" хита на годината, да ама не.

Лъжа. Покажи ми кога някой е казвал, че "Сладкото зло" е флоп. 

Както вече много пъти казах - и двете са доволно хитове, но са доста далеч от мега хитовете на годината - Отпусни се, Турбуленция, А+Г, WTB, а вероятно и Пистолет. 

Признавам, че очаквах "Еуфория" да прави повече гледания. Но в крайна сметка дуетът с Дамян нямаше как да не се отрази на гледанията й. Ако Преслава беше пуснала голям хит сега или Галена беше дала още един месец самостоятелен живот на Еуфория сравненията щяха да са по-правдоподобни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Ако Преслава беше пуснала голям хит сега или Галена беше дала още един месец самостоятелен живот на Еуфория сравненията щяха да са по-правдоподобни.

Галена и Преслава имат по една самостоятелна и по един дует тази година. Като ги сравним самостоятелната с другата самостоятелна и единия дует с другия, се вижда кой отново доминира. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Галена и Преслава имат по една самостоятелна и по един дует тази година. Като ги сравним самостоятелната с другата самостоятелна и единия дует с другия, се вижда кой отново доминира. 

Дуетът с Азис също се разви основно през тази година и е огромен хит и в момента. Сравненията са безпочвени, за всеки трезвомислещ човек е ясно.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Лъжа. Покажи ми кога някой е казвал, че "Сладкото зло" е флоп. 

Willy:Аз съм в тотален шок от това колко слаба е песента

Ciaga:Преслава явно е решила само флопове да пуска вече.

Fiklena:Когато си мислех, че е ударила дъното с малоумни песни... разбрах, че дъно няма...

чушка:Пореден флоп, вече не знам кой поред..

???

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Willy:Аз съм в тотален шок от това колко слаба е песента

Ciaga:Преслава явно е решила само флопове да пуска вече.

Fiklena:Когато си мислех, че е ударила дъното с малоумни песни... разбрах, че дъно няма...

чушка:Пореден флоп, вече не знам кой поред..

???

 

Това явно е при излизането на песента. Всеки има право на мнение и очаквания. Впоследствие обаче се видя, че песента е хит над средното ниво, а не флоп и никой не го отрича.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DanielPiliov каза:

Willy:Аз съм в тотален шок от това колко слаба е песента

Ciaga:Преслава явно е решила само флопове да пуска вече.

Fiklena:Когато си мислех, че е ударила дъното с малоумни песни... разбрах, че дъно няма...

чушка:Пореден флоп, вече не знам кой поред..

???

 

Песента е страшно слаба и още съм на това мнение, но не е флоп. Едното няма нищо общo с другото. и по-малоумни песни са ставали хитове.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българската версия на италианския мегахит на Адриана - Sexy Boy, озаглавил първия й музикален албум, в дует със сладката й сестричка. 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преслава, я да ви питам, ако имаше награди за 2021 или 2022 г. вашата щеше ли да спечели някоя и ако да - коя? В коя област е номер 1 според вас понастоящем?

Реално погледнато, ако сега имаше награди за чалга, според мен те щяха да са много по-концентрирани в едни и същи изпълнители отколкото преди - Галена, Меди, Азис, Емилия. За тая година евентуално и Фики би взел някоя и дотам. 

Точно затова смятам, че чалгата е в застой и се движи напред само от 3-4 имена. Всички други циклят, пускайки посредствени и еднотипни песни. Когато тези имена станат 13-14 или поне 10, тогава можем да очакваме жанрът да тръгне по-нагоре. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица Адриана направи кратък преход към Otsko Music. Приятно слушане на тази колаборация с еднохитовото чудо Джорджано 

 

преди 2 минути, plambata каза:

Ще има ЦЕНТРОФУГА!

 

 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Кралица Адриана направи кратък преход към Otsko Music. Приятно слушане на тази колаборация с еднохитовото чудо Джорджано 

 

 

Знам, че даваш всичко с тебе да го хвана! 😂❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Как мина участието в град Театро?!

Шоу и Бомба, както заглавията на тези нереализирани хитове на Адриана Куин

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Да послушаме и днес хитове.

 

Само това да се чува! Ало, другите патки! Спрете да пускате песни до Септември - най-яката песен вече е факт! Пазете се за есента! 

 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

последното видео на царица Адриана, обратно към най-добрата фирма Diapason Records, и с добре познатите й дуетни половинки Джами & Криси

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...