Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, NazzkO каза:

Не говорех само за теб 😂 Ти се ебаваш с хората, забавлваш се да ги ядосваш, няма дерт.

Просто Преслава цялостно има излъчване на голяма звезда, която си прави каквото си иска.

Галена дулги години нямаше много самочувствие, а по интервютата  не е много по-добре от Анелия. Мъка е работата там.

Просто Преслава според мен наистина има други приоритети към момента. 
 

Смятам, че е изключително нагло да ходи и да пее половината вечер на плейбек, но тя е достатъчно хитра и когато ѝ е кеф си пее каквото ѝ е кеф на живо.

И честно казано предпочитам Галена и Камелия да си пускат плейбек. 
 

Бил съм и на двете на участия и просто дори с алкохол не мога да ги трая гласовете им на живо. 
 

Галена е една идея по-добре от Камелия, но само при народното, което за мен е странно. 
 

Като пее народно или акапела е добре, но другото е туш.

 

За мен пеенето на Галена и Камелия на живо е ОК. Естествено и двете не са най-великите певици, но пеят мощно и с енергия. Живото пеене вкарва съвсем различна емоция, неслучайно (почти) всички хвалят техните участия. 

На Преса другите приоритети явно датират далеч преди Паола, защото тя в кадърни песни, качествени клипове и живо пеене не влага от поне 10 години. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, plambata каза:

Казвам, че прави големи хитове напоследък. Все дуети и квинтети, но все пак хитове. Ако ми посочиш песен на Преса в последната петилетка, която да е по-голям хит от "Акула" или "Турбуленция" те признавам. Колкото до симпатизирането, преди я харесвах повече. Сега ми е доста префърцунена и хвърчаща из облаците.

Преслава smash хит няма отдавна няма какво да се лъжем,но хайде няма да обсъждам повече Счетоводителката,че ей сега ще дойде новата /стара?/ фенка на Преслава и ще почне развива безпочвени теории. Галена го е казала най-добре това за Емилия,изпявайки :

 

 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DanielPiliov каза:

До сега коя е била? 100 живота колко е имала?

Дай ми още с 19,5 на официален клип. 100 живота 17,8 + 2 от топик. Никоя нямаше соло с над 20 за година.

  • Like 1
  • Thanks 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

За мен пеенето на Галена и Камелия на живо е ОК. Естествено и двете не са най-великите певици, но пеят мощно и с енергия. Живото пеене вкарва съвсем различна емоция, неслучайно (почти) всички хвалят техните участия. 

На Преса другите приоритети явно датират далеч преди Паола, защото тя в кадърни песни, качествени клипове и живо пеене не влага от поне 10 години. 

Много зависят личните критерии. Аз съм бил в музикално училище и за това е може би различно.

Много хора, особено по бсровете, дори не се вълнуват какво и как им се пее, което е нормално.

Иначе за контакта с публиката - да. 

Галена к Камелия се справят добре, макар Камелия да е прекалено режисирана и всичките ѝ лафове да са по сценарии във всяко участие, на което съм бил последните години.

Иначе не си Напълно прав за Преслава.

Аз съм чувал на живо бруталбо чувствени изпълнения на Водка с утеха, Жива рана на куку бенд и Безразлична.

Предпочитам това и плейбек, вместо крещене на Луда по тебе и пеенето на Галена.

Приоритети i guess

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Преслава smash хит няма отдавна няма какво да се лъжем,но хайде няма да обсъждам повече Счетоводителката,че ей сега ще дойде новата /стара?/ фенка на Преслава и ще почне развива безпочвени теории. Галена го е казала най-добре това за Емилия,изпявайки :

 

 

На мен Ема Бокса ми е доста неприятна, защото не харесвам показни хора, а тя се е вживяла като холивудска звезда: фотосесии за събития, червени килими, не знам си кво. Иначе прави яки хитачки, буквално Турболенция е масов хит все още и се върти много. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Не всичко е пари, но тук говорим за това - работа. Работата е нещо, което правиш и получаваш пари. И колкото Преслава работи и "зарязва" семейството си, толкова й Галена. Отделно една пафка цигарки и пие като невиждала грачейки, а другата се друсаше, правеше кеч сцени и пее на плейбек. Не мисля, че и двете тук са за хвалба. 

Да, това им е работата и без пари не може. Но когато те са ти фикс идея, резултатът е кариерата на Преслава в последните години - някаква никаква. Представи си, ако кариерата й започваше през 2015 г. например. Дали щеше да е голяма звезда? Тя все още има известен статут на такава заради миналото, в настоящето е далеч зад най-добрите по всички критерии. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, plambata каза:

Да, това им е работата и без пари не може. Но когато те са ти фикс идея, резултатът е кариерата на Преслава в последните години - някаква никаква. Представи си, ако кариерата й започваше през 2015 г. например. Дали щеше да е голяма звезда? Тя все още има известен статут на такава заради миналото, в настоящето е далеч зад най-добрите по всички критерии. 

Но е на върха откъм всичко. Може би не точно на самият връх, но орбитира там негде. Има масова популярност, хората се дерат на песните й, взима масивен дебел тлъст хонорар, и е в топ - а по участия. Доста над изпълнители, които са една идея по - хитови, актуални и се стараят. 

И ако беше започнала след 2015 нямам идея, но ако Галена не беше с Галин нямаше ли да е същата хипотетична ситуация. Моята гледна точка беше, че мога да разбера защо му е пуснала края Праса. Не я защитавам, нито ми пука за нея и Галена кой знае колко. мутреси, които лапат пари и бакшиши.  Дори не им слушам кой знае колко песните, шото не слушам много чалга, но си чешам езика тука. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Много зависят личните критерии. Аз съм бил в музикално училище и за това е може би различно.

Много хора, особено по бсровете, дори не се вълнуват какво и как им се пее, което е нормално.

Иначе за контакта с публиката - да. 

Галена к Камелия се справят добре, макар Камелия да е прекалено режисирана и всичките ѝ лафове да са по сценарии във всяко участие, на което съм бил последните години.

Иначе не си Напълно прав за Преслава.

Аз съм чувал на живо бруталбо чувствени изпълнения на Водка с утеха, Жива рана на куку бенд и Безразлична.

Предпочитам това и плейбек, вместо крещене на Луда по тебе и пеенето на Галена.

Приоритети i guess

 

Е, като е на кеф може би пее по 1-2-3 песни на живо. Но това достатъчно ли е? В моето обкръжение никой не иска да ходи на нейни участия точно заради плейбека. Но да, прав си. Разни хора - разни идеали. 

  • Like 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

На мен Ема Бокса ми е доста неприятна, защото не харесвам показни хора, а тя се е вживяла като холивудска звезда: фотосесии за събития, червени килими, не знам си кво. Иначе прави яки хитачки, буквално Турболенция е масов хит все още и се върти много. 

Абе като цяло пишман хитовете на тая и Ашли да ги беше изпяла щяха да са хитове. Турболенция си е в стилистиката на La miami , оставаше и да не стане хит. Мен обаче много ме кефи как фенчетата й се биха в гърдите,че е направила балкански хит,но аз се оказах прав,че песньовката й не е нищо особено. Falis mi ще я прегази като куцо пиле домат с гледания и всичко съвсем скоро.

Иначе цялата тая показност говори за едно-комплекси.

Ох,само някой да я спомене тая и почва да ми бълбука нещо отвътре. Отвратително същество и да се сдържам не мога да не я оплюя.

  • Haha 3
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но Преслава дълги години беше сингъл или с някакви връзчици, докато Галена цоца боровеца от над 15 години.

Емилия защо започна сега да влага толкова в клипове, музика и визия?

Не, че нямат свои, но чуждото е винаги по-сладко за харчене.

Не могат да се сравняват така кариерите им, защото са твърде различни като продукт и задоволяват различни части от слушащите чалга.

А и мощната реклама и подкрепа от страна на Пайнер към Преслава през годините я бетонираха като най-голямата звезда в чалгата за години напред, дори и утре да спре да прави музика.

И след толкова години на скитане и несполучливи опити с мъже е нормално да иска да си гледа кефа.

Да си изкара парите, да си прекарва време с детето и да пътува.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Но е на върха откъм всичко. Може би не точно на самият връх, но орбитира там негде. Има масова популярност, хората се дерат на песните й, взима масивен дебел тлъст хонорар, и е в топ - а по участия. Доста над изпълнители, които са една идея по - хитови, актуални и се стараят. 

И ако беше започнала след 2015 нямам идея, но ако Галена не беше с Галин нямаше ли да е същата хипотетична ситуация. Моята гледна точка беше, че мога да разбера защо му е пуснала края Праса. Не я защитавам, нито ми пука за нея и Галена кой знае колко. мутреси, които лапат пари и бакшиши.  Дори не им слушам кой знае колко песните, шото не слушам много чалга, но си чешам езика тука. 

Възможно е Галин да й е повлиял. Макар че на Деса хич не й повлия така при краткия им брак. :D А Павел защо не й повлия и той така на Преса?

Пък и ето - горе твърдят, че била с много участия на по 8 - 9 бона. Няма пари да прави топ проекти ли? За мен опира до характер, хъс и уважение към публиката, не до финансови възможности.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

А бе и на Джеси и помогна. Тогава целия албум Любовта е само чувство как го издаде? То си пише, че е спонсориран от Ден и нощ ака Боровец.

Цялата промоция на Десислава на албума в Търново? И Просто забрави сниман у Галин?

Десислава е била тогава на 25. А оредлава се намира с павел на над 33. Разликата е със сигурност голяма, а и времената са други.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Абе като цяло пишман хитовете на тая и Ашли да ги беше изпяла щяха да са хитове. Турболенция си е в стилистиката на La miami , оставаше и да не стане хит. Мен обаче много ме кефи как фенчетата й се биха в гърдите,че е направила балкански хит,но аз се оказах прав,че песньовката й не е нищо особено. Falis mi ще я прегази като куцо пиле домат с гледания и всичко съвсем скоро.

Ох,само някой да я спомене тая и почва да ми бълбука нещо отвътре. Отвратително същество.

Абе то май ти най-вече я споменаваш. Сладка болка. Бълбук бълбук. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Абе то май ти най-вече я споменаваш. Сладка болка. Бълбук бълбук. :D

Както казах и да се сдържам не мога да не я оплюя. По-силно е от мен.💀

  • Dislike 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин колко и да е наливал първите години в кариерата на Галена, към днешна дата е смешно да се говори, защото в момента има висок хонорар, плащат й за реклами, хонорар от Гласът, пари от гледания и стриймове, с които може да си движи кариерата.

Същото е и при Преслава, само че тя нито води някакъв супер богат или лъскав живот, нито влага много в продукция. Явно Пайнер още й взима големи проценти или си ги пази за старини. 😭 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами представи си колко решаваши са онези години. Не е само пари, я и влияние. Голяма фирма, голямо семейство, много контакти. И отсреща Галя от Смядово. 
 

Ако има на някой да сте благодарни след амбицията на Галена, то е на Галин. 
 

Така че не го омаломажавайте. Галена не е родена със златна лъжичка в центъра на Париж облечена с Вютон. Малко по-полека.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Галин колко и да е наливал първите години в кариерата на Галена, към днешна дата е смешно да се говори, защото в момента има висок хонорар, плащат й за реклами, хонорар от Гласът, пари от гледания и стриймове, с които може да си движи кариерата.

Същото е и при Преслава, само че тя нито води някакъв супер богат или лъскав живот, нито влага много в продукция. Явно Пайнер още й взима големи проценти или си ги пази за старини. 😭 

Преса нямаше ли входна врата на Фенди или нещо подобно? Спомням си,че в обзавеждането й имаше някаква марка а ла цигански коптор.Там са отишли хонорарите😭

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Преса нямаше ли входна врата на Фенди или нещо подобно? Спомням си,че в обзавеждането й имаше някаква марка а ла цигански коптор.Там са отишли хонорарите😭

Оле да, имам и аз такъв спомен.😭

Може да е била на гости на приятелката Софче.

Софи Маринова: Броих 100 000 лева, за да извадя Гринго от затвора! - Lupa BG

  • Hug 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Само да стъпя с крак навън и това звучи отвсякъде. Балкански хит на годината е засега.

 

Между другото вчера чух “Пияни нощи” от две коли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Willy каза:

На Меди и Азис е далеч най-слаба песен от последните 3 дуети на лицемерАзия. Песента за балканският пазар е най-свежа и съответно най-успешна.

@Stela справка, не е правена за 2 държави, а за 7-8 балкански и още поне толкова европейски в които трендове най-големите звезди на екс-ю републиките мачкат здраво. 🥲

Това звучи все едно ги слушат германци и австрийци, а не че тези държави са бъкани от югославски хамали и слугини.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DarkChild каза:

Това звучи все едно ги слушат германци и австрийци, а не че тези държави са бъкани от югославски хамали и слугини.

Това звучи все едно вас на запад ви взимат директно за министри, а не на ягодите в Англия и Испания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...