Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

В програмата следва 

17-18 часа - с песните на Ванчето разбира се Великова

18-19 часа - обзор над хитовете на Счети

19-20 часа - с песните на Ванчето разбира се Великова 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Галена и Преслава се джавкат целогодишно коя от двете е по-релевантна и накрая Фикрет с високосното му къпане да изкара хита на годината с клип за 15 лева.

spacer.png

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

Хубаво си ги изброила. Хайде сега да ги сравним с "Пей, сърце", "В твоите очи", "Феноменален", "Добре ли си", "А + Г", "100 живота", "Хавана тропикана", "Welcome to Bulgaria", "Стара каравана". Как ти стои сравнението?

От изброените песни на Преса към днешна дата в дискотека (не на ретро) можеш да чуеш само "Сладкото зло" и "Пиян". Ако някой чуе друга, да снима и да ме опровергае. "Моето слабо място", която е последната ми любима песен на Преслава и наистина беше хит, е тотално забравена от ДЖ-ите. 

Няма нужда да ги сравняваме. Изброих ги, защото ти твърдиш, че Преслава няма хитове последнине години, а не за да ги мерим с тези на Галена. За всички е ясно, че от няколко години тя доминира над Преслава и останалите. Това обаче не означава, че не е имало и хитове от други изпълнители. "Да гори в любов" и "Пиян" примерно са равностойни на "Стара каравана". Не знам защо целта трябва да е вечно да се сравняват наистина. Очевидно е кои са с повече гледания, кои са били или са към момента по-големи хитове. Никой и за нищо не спори. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

До всички, които не са разбрали! Галена е ментор в Гласът на България само защото Преслава за пореден път ги отсвири. Самата тя наскоро го сподели в лайф. Нямала време да се занимава с това, защото се снимало през лятото. А и все пак тя беше ментор в Гласът на България 10 години преди Галена, така че… 

Гласът! Предаване, в което 100% от участниците пеят по-добре на живо от въпросната менторка.

Тази в предния сезон излезна ли да си покаже възможностите? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

2 пъти днес пропускаш:

Ще се караме!

С песните на Прес, които Стела спомена, може да сравним и Пантера, Моро му, Шефката, Добре ли си, Кавала, КБТ, Скандал...

Ми сравни ги. Само че Скандал примерно не е по-голям хит от Пиян и Да гори в любов. И Шефката сега я слагаш, а преди се изнервяше, че казвах какъв хит е. 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Гроздето разбира се е кисело, Лиса е толкова заета цяло лято да рекламира Пуфис и няма време за такива неща като снимки на рейтингово предаване за телевизора. Няма драма. 

 

И защо ще го казва в такъв случай? Нали от предаването веднага могат да я опровергаят и да излезе лъжкиня? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

@plambata "От утре" и "В твоето легло" също се пускат в дискотека. 

Скоро бях в Илюжън и Преслава я пуснаха много повече от това, което твърди. 

От утре, В твоето легло, Пиян, Дяволско желание, Сладкото зло, Беден в сърцето. 
 

Не съм сигурен, но дуета с Галин не фийта, също май го бяха пуснали.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Ми сравни ги. Само че Скандал примерно не е по-голям хит от Пиян и Да гори в любов. И Шефката сега я слагаш, а преди се изнервяше, че казвах какъв хит е. 😁

Е, то и Сладкото зло и Няма да ти пиша не са на нивото на Пиян и Да гори, даже самата го каза, но ги нареди една до друга като хитове. Скандал също е хит.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Преслава с най-големи хитове в ретрото. Галена с най-големи хитове в момента. И двете са на 1 място и нямат равни!

Лиса има да си мечтае за хитове, камо ли в ретрото. За справка 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

@plambata "От утре" и "В твоето легло" също се пускат в дискотека. 

"От утре" съм я чувал преди 1 месец наистина. Сега на морето никъде не я пуснаха. Леглото не съм я чувал много отдавна.

  • Thanks 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен темата, която водите е безмислена. Галена и Преслава НЯМАТ равни, никоя няма да залезе скоро и никоя няма да има повече хитове от другата. Сравнявам “Еуфория” със “Сладкото зло” щото ми е кеф…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

В последните 2 страници и половина песента на новата треторазрядница "Ай сиктир" е постната 6 пъти! Това по всички канони на форумството би трябвало да се води спам и да не се толерира. 

Драма може и да няма, но и хит няма, новоизлюпени анелийчета. 

Сега ... понеже се възмущаваш на текста на Анелия и "Ай сиктир", искам да ти кажа, че и текста на "Welcome to Bulgaria" не е някакво лирично произведение, но за теб песента е нещо уау. Разликата е, че дуета с Дамян ще е голям хит. С риск да ме нападнеш в предателство пак,  ти го казвам, защото преди всичко трябва да сме обективни. Хубаво не харесваш на Анелия, но не се смей на текста, защото звучи несериозно. И аз не се кефя на WTB, но да си видял да твърдя примерно, че не е хит? 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DanielPiliov каза:

Скоро бях в Илюжън и Преслава я пуснаха много повече от това, което твърди. 

От утре, В твоето легло, Пиян, Дяволско желание, Сладкото зло, Беден в сърцето. 
 

Не съм сигурен, но дуета с Галин не фийта, също май го бяха пуснали.

Сега даже си видях сторито, което бях качил и на него върви “Изтрезняваш ли”

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Е, то и Сладкото зло и Няма да ти пиша не са на нивото на Пиян и Да гори, даже самата го каза, но ги нареди една до друга като хитове. Скандал също е хит.

"Няма да ти пиша" ми е някак си над "Сладкото зло". Най-успешни в последните години за нея са Да гори в любов, Пиян и Не се изтриваш! 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

"Няма да ти пиша" ми е някак си над "Сладкото зло". Най-успешни в последните години за нея са Да гори в любов, Пиян и Не се изтриваш! 

Факт. След тях са Изтрезняваш ли и Бедняка. Ниво по-надолу като успех идват и Леглото, Обратно в играта, Така ни се пада, Тук жена му пази и От утре.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...