Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Mousie каза:

На мен не ми е излязъл нито един тикток с неговата част. Но и искам да кажа, че Преслава, Галена, Азис и тн са изпълнители с големи фен бази. Техните имена могат да те накарат да кликнеш на песента. При Константин не е така от поне 5-6 години. Не мисля, че много хора са кликлнали да чуят песента, защото са видели, че песента участва той. 

Не знам за Тикток, но неговите части в песента (лично за мен) са ужасни - някакви напъни да пее, ама не се получава. Нито един мой приятел/ка не ми е казал/а, че участието му в дуета му/й харесва. :)

Това с кликането заради топ име като Преслава, Галена и Азис важи в началото, когато се появи песента. От интерес хората ще цъкнат да я чуят, но ако не им допадне надали ще продължат да си я пускат само заради нечие име.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Как са гледанията от вчера в Тубата? Новата отрази ли се на Еуфория или е рано да се каже?

Не съм гледал нищо, ще видим тудей в нейбъла...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер само и единствено на тези, които слушат Лидерката

 

  • Like 5
  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Just_Me каза:

Доника и Теди Александрова ще пускат дует 😄

20220708_172539.jpg

Май е време да уважим желанието на Дончо и да ползваме мъжките местоимения, които явно предпочита. 2022, стига сме мисджендървали хората! 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Май е време да уважим желанието на Дончо и да ползваме мъжките местоимения, които явно предпочита. 2022, стига сме мисджендървали хората! 

 

Да направи кавър на Луна Президент със заглавие Дона - Травестит. За Дона ще гласувам да стане Травестит и Дона преоткривам, Дона - Травестит!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да направи кавър на Луна Президент със заглавие Дона - Травестит. За Дона ще гласувам да стане Травестит и Дона преоткривам, Дона - Травестит!

Пепел ти на клавиатурата, как така ще опорочаваме класиката. 

Още повече нито е интересно, нито 1994та да се присмиваме на хората. Нека подкрепим Дончо в правото му на избор в пола, в който се чувства добре. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , PHILIPP PLEIN каза:

WTF ?! Бахти простото същество ... 

 

https://vm.tiktok.com/ZMNyMhFEJ/?k=1

Вижте коментарите.

Тъпа нация сме си и това е.

Да пускат с Ариана ремикс God is a bulgarian woman и да го довършат това чучело

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в следващия си клип да снима сцена как се изповядва за този си грях! Нека има последователност в проектите й. :D  Tя си е малка палава грешница от край време, на нея не отец, ами екзорсист й трябва. Тази песен и после "Дяволът ме кара" са извън християнските догми, прекрачила е границата. :D 

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , asylum каза:

Extra Nina & Rashia - THE STARS OF TURKIYE

 

Истинска императрица е Нина, не знае текста на "Сен тропе", но къде ли и да го е чувала, тя си има собствени вселенски хитове.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Новата песен на Галена става страшен тренд в тик ток, не с танца, а с припева.

Аз пък търсех клипчета снощи и ми излизаха само клипове от видеото и фен страници. Може ли линк?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 от вчера:

1. Галена и Дамян - 445К

2. Алфа - 171К

3. Фики - 141К

4. Галена - 109К

5. Роксана - 90К

6. Лео - 85К

7. Преслава и Константин - 83К

8. Емилия - 70К

9. Ax Dain - 69К

10. Галена и Азис  - 68К

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Аз пък търсех клипчета снощи и ми излизаха само клипове от видеото и фен страници. Може ли линк?

https://www.tiktok.com/music/original-sound-7117650171722320645?is_from_webapp=1&sender_device=pc

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Starboy каза:

Добър вечер само и единствено на тези, които слушат Лидерката

 

ТНСЗМ може и да е типичен Ганев комерс, но е от най-качествено направените такива. Пази най-силните си песни за тях двете с Пепа. Феноменален, Не се изтриваш,  Да гори, Пиян, Моро му, Добре ли си - все песни сред най-успешните за последните години. Тук-там има и попадения за други изпълнители като Зоопарк и Въртележката.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DanielPiliov каза:

Мерси.

Затова е важно един изпълнител да има добър екип. Самата Галена дори няма профил в тик ток, с което изпуска доста от вълната, но някой се е сетил да добавят тик ток танците в клипът, но и за текста в припева като цяло.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DanielPiliov каза:

Потресена съм. Обърнете внимание на тези клипове и за каква цигания, селяния и простотия става дума в тях. Тия дето са ги напускали са тотално дъно. Гнусни цигани въртящи кючеци, поливане с алкохол, падане под масите, мъртво пияни тийнове, дрогажи, балони, каращи с 200 бабаити, които после убиват хората по улиците, някакви пияници повръщат в тоалетната... 

Всички тия гнусотии на фона на "няма на света хора като тия" и "welcome to bulgaria"... така с тези кадри се представяме българите. Аз бих умряла от срам хората да гледат това и да развиват такава представа за България. 

https://vm.tiktok.com/ZMNyuKb5Y/?k=1

И вие се гордеете, че става тренд в тикток с такива кадри върху които върви музиката... 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, DanielPiliov каза:

Топ 10 от вчера:

1. Галена и Дамян - 445К

2. Алфа - 171К

3. Фики - 141К

4. Галена - 109К

5. Роксана - 90К

6. Лео - 85К

7. Преслава и Константин - 83К

8. Емилия - 70К

9. Ax Dain - 69К

10. Галена и Азис  - 68К

Фики разби със задържане на "Отпусни се". Не се срина след баловете както имаше предположения. 

Алфите вървят добре. Явно нацелиха на хит. 

Лео доста добре за младо име, дано се наложи, защото има талант и прави добри песни. 

"Сладкото зло" също задържа стабилни гледания и се затвърди като един от хитовете на сезона.

"Еуфория" също. Аз в началото очаквах да е флоп, защото стартира зле, но в последствие се наложи и задържа интереса.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Stela каза:

Потресена съм. Обърнете внимание на тези клипове и за каква цигания, селяния и простотия става дума в тях. Тия дето са ги напускали са тотално дъно. Гнусни цигани въртящи кючеци, поливане с алкохол, падане под масите, мъртво пияни тийнове, дрогажи, балони, каращи с 200 бабаити, които после убиват хората по улиците, някакви пияници повръщат в тоалетната... 

Песните на Галена са виновни за това главно, а най-вече най-новата. :1000(29):

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...