Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 27 минути, xroflx9 каза:

Ами като не ти се чете отивай в темата за Глория и без това е най-голямата такава за отделен изпълнител тук. Коментирайте си я там. Тук се обсъждат актуални изпълнители с актуални успехи.

Да,точно това ще помни някой. Колкото сега някой си спомня концерта й в НДК. По-голяма вероятност има хората да я проклинат защото са настинали на нейния концерт отколкото нещо друго.💀Моля ти се,Глора не е Слави Трифонов.

Момче, чудя ти се на акъла къде в душата си побираш толкова злоба и проклетия, че да говориш такива неща. Жената такъв успех има с този концерт, пълно с хора въпреки пороя, обичат я, а на тебе ти се ще да са я проклинали.

Нима не си взе урок от злото, което се случи в твоя живот? И продължаваш да живееш изпълнен с непровокирана омраза и за Емилия, и за Глория, които нищо не са ти направили.

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji каза:

Момче, чудя ти се на акъла къде в душата си побираш толкова злоба и проклетия, че да говориш такива неща. Жената такъв успех има с този концерт, пълно с хора въпреки пороя, обичат я, а на тебе ти се ще да са я проклинали.

Нима не си взе урок от злото, което се случи в твоя живот? И продължаваш да живееш изпълнен с непровокирана омраза и за Емилия, и за Глория, които нищо не са ти направили.

Зло в моя живот не се е случило колкото и да ти се иска хъхъ. А това написано от човек,който по цял ден плюе Галена,а допреди няколко години Преслава ме кара да се изсмея.

А Емилия и Глория са най-надценените изпълнители в този форум и е крайно време да бъдат посечени от трезвомислещите хора тук.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, adorable каза:

Не си прав - аз не мога да кажа на хората разкарайте се оттука, коментирайте си ги в отделни теми. Кой за кого е актуален и важен са субективни неща. Галена ще помни, че е била на концерта на Глория 2015, ама Глория няма как да помни да е била на неин.

Много си свиреп с тоя череп и с тия закани. А Слави Трифонов е бита карта и представлява партията с някой голям електорален отлив, това ще се види не само на следващите избори, ами и на предстоящите му концерти - ако преди тях съвсем не му е грохнало здравето от напъни да се изживява като парламентарно величие.

Мисълта ми е че щом коментирате Глория в общата тема за чалга е напълно нормално да търпите критика от хора,за които Глора не е пътеводна светлина. Аз не виждам кое от написаното не е вярно. Факт ли е че не всички концерти са й успешни? Факт е.

Слави колкото и да е опротивял на хората заради политиката,продължава с песните си да е една от най-големите емблеми на жанра и само с "Ела,ела" праща 80% от кариерата на баба в коша.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория колкото и концерти да прави и колкото и 'класни' проекти да издава- пак не успява да се доближи до най-успелите си колежки от едно време.

Кога ще я видим да върти шотове и да пръска салфетки в подобен мега хит?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Глория колкото и концерти да прави и колкото и 'класни' проекти да издава- пак не успява да се доближи до най-успелите си колежки от едно време.

Кога ще я видим да върти шотове и да пръска салфетки в подобен мега хит?

Има една друга дето продължава да кърти с хитачки, но тук редовно я изпускате и изкарвате само Десислава и Камелия все още актуални и т.н.

Приготви се с нея яко да гърмиш!!

 

  • Like 6
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Голямо подмокряне от Баби Фенс заради концертчето й. Нека не забравяме,че 

*за този концерт се знае още от миналата година. Нека не забравяме,че беше отменен. Хората са имали предостатъчно време да си купят билети

*като ви чете някой ще си помисли,че Глория е кралицата на концертната сцена,но има и страшно много отменени концерти поради "мижав интерес".

Въобще Глория отдавна е изпята песен. Това че на няколко години прави някое друго успешно концертче не променя нещата.

Какво значи имало е достатно време да си купят билети. Ако някой няма интерес няма да си купи билет и три години преди това да го обяви. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Глория колкото и концерти да прави и колкото и 'класни' проекти да издава- пак не успява да се доближи до най-успелите си колежки от едно време.

Кога ще я видим да върти шотове и да пръска салфетки в подобен мега хит?

С тази песен пък точно изобщо не й се получи на Деса. Гледанията са показателни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Стига ми се възмущава. 😁😁😁

Не съм казала, че Галена е виновна, не ги е качила тя все пак.  Чудно ми е защо се похвалихте с тях сякаш са повод за гордост, само и само да покажете успеха на песента. Той е видим и без тези неща. Може би стана най-успешната премиера до момента за годината, не го отричам. Ще бъде хит заради посланието и звученето. Но не ме грабна, както е с другите нейни песни. Разпънете ме за което на кръста... Явно човек не трябва да споделя мнението си ако се различава от вашето 😁😁

Почерпи се с тази бруталка и не мисли негативни неща:

 

Дали ще позная, ако направя обосновано предположение, че и следващата песен на Галена няма да те грабне, и по-следващата също, и по-по-следващата също. Едната ще е много мудна, другата ще е с пошъл текст, на третата твърде много ще й се вижда от балкона или чорапите й няма да те кефят.

Кого заблуждаваш всъщност, твърдейки, че отношението ти към нея не се е променило - нас или себе си? 🙃

Btw: Качи някое клипче от "Шефката" да видим как се забавляват на нея хората. Може би са с бални рокли и фрагове и се наслаждават на великата творба затаили дъх. 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Очаквания към новата песен на ДЖен?

Ако някой може да изкара по-яка песен от Галена или по-гадна от тези на Симона Загорова, това е Дженовица. Да видим кое от двете ще е този път. 🤪

Май обаче има интерес към нея, 30к близо има тийзърът за ден. Твоята любима бабуш Гло на песните си не може да направи такива премиери. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Ако някой може да изкара по-яка песен от Галена или по-гадна от тези на Симона Загорова, това е Дженовица. Да видим кое от двете ще е този път. 🤪

Май обаче има интерес към нея, 30к близо има тийзърът за ден. Твоята любима бабуш Гло на песните си не може да направи такива премиери. 

И според мен отсвирът е като на тотален хит,но да видим. Да се надяваме,че не си е писала текста сама отново. Също така е крайно време да си направи Ютюб канал и тя. Миналата й година е по-успешна от твоята любима Петуния,а песните й в канала на Планета нямат и 6 милиона.😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, -A. каза:

Има една друга дето продължава да кърти с хитачки, но тук редовно я изпускате и изкарвате само Десислава и Камелия все още актуални и т.н.

Приготви се с нея яко да гърмиш!!

 

Сещаме се за Софчето, сещаме се... Те трите са ТОП легендите - ДСК. :D

преди 32 минути, Stela каза:

С тази песен пък точно изобщо не й се получи на Деса. Гледанията са показателни. 

Абе получи й се, защото ще си я пускат с години около баловете, като песните на Стораро... Жалко, че в друго отношение си бие автогол с такива неща.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Зло в моя живот не се е случило колкото и да ти се иска хъхъ. А това написано от човек,който по цял ден плюе Галена,а допреди няколко години Преслава ме кара да се изсмея.

А Емилия и Глория са най-надценените изпълнители в този форум и е крайно време да бъдат посечени от трезвомислещите хора тук.

Случи се зло и много добре знаеш какво е. Беше свързано с болест и тревога. Имаше шанса да се отърсиш и да продължиш напред, но урок не си си взел. Продължаваш да си мръсен и лош срещу хора без особена причина. Пропит си от злоба. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

И според мен отсвирът е като на тотален хит,но да видим. Да се надяваме,че не си е писала текста сама отново. Също така е крайно време да си направи Ютюб канал и тя. Миналата й година е по-успешна от твоята любима Петуния,а песните й в канала на Планета нямат и 6 милиона.😭

Тя и Петуния, макар че е със свой канал, на две от трите си песньовки от 2021, сега гледам, че не е направила 5 млн. - Горчиви истини и Шушанита. 

Тя всъщност е свикнала да бъде унижавана от Джен. Когато Джен правеше рекорди с много милиони и зверски хитове 2011 - 2014 Пепе беше в девета глуха. Да не говорим, че и до ден днешен Толбухин няма по-гледана песен от "Моли се да не почна". 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Да не говорим, че и до ден днешен Толбухин няма по-гледана песен от "Моли се да не почна". 

Е, това не е особено престижно. Безброй изпълнители имат по-гледана песен от Прес. 💀

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале сега виждам, че Коцьо има 3 песни (дуетни) с 28-29 млн., а Петуния ни една....хахаххахаха

После някои твърдят, че гледанията на последния им дует се дължали само и единствено на нея. 

Не мога да спра да се смея. 🤣🤣🤣

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji каза:

Случи се зло и много добре знаеш какво е. Беше свързано с болест и тревога. Имаше шанса да се отърсиш и да продължиш напред, но урок не си си взел. Продължаваш да си мръсен и лош срещу хора без особена причина. Пропит си от злоба. 

Продължаваш да ми прехвърляш твои характеристики,но за твое нещастие абсолютно нищо не ми се е случило. Клетвите ти не хващат декиш и дори официално не съм боледувал от Ковид,така че try harder.🤪

преди 5 минути, plambata каза:

Тя и Петуния, макар че е със свой канал, на две от трите си песньовки от 2021, сега гледам, че не е направила 5 млн. - Горчиви истини и Шушанита. 

Тя всъщност е свикнала да бъде унижавана от Джен. Когато Джен правеше рекорди с много милиони и зверски хитове 2011 - 2014 Пепе беше в пета глуха. Да не говорим, че и до ден днешен Толбухин няма по-гледана песен от "Моли се да не почна". 

Не се ли жертва поне да куфееш на "Тук жена му пази"??

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy, как ще коментираш, че Гло има по-гледана песен от Галена в Youtube ерата ? Всъщност сумарно ''Не сме безгрешни'' е най-гледаната Бг песен с участието на жена в нея.

  • Like 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Мале сега виждам, че Коцьо има 3 песни (дуетни) с 28-29 млн., а Петуния ни една....хахаххахаха

После някои твърдят, че гледанията на последния им дует се дължали само и единствено на нея. 

Не мога да спра да се смея. 🤣🤣🤣

Не си ти има даже 34.4М и е най-гледаното нещо от 2014. Минала е Горе-долу.

 

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не се ли жертва поне да куфееш на "Тук жена му пази"??

Не, и да ме пребият от бой сега не се сещам нищичко от тая песен. 

 

преди 4 минути, Willy каза:

Е, това не е особено престижно. Безброй изпълнители имат по-гледана песен от Прес. 💀

Аз чак сега осъзнавам този факт. Да се чуди човек къде това самочувствие в някои съфорумци, че Прес е някакъв ютуб терминатор. 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

@Willy, как ще коментираш, че Гло има по-гледана песен от Галена в Youtube ерата ? Всъщност сумарно ''Не сме безгрешни'' е най-гледаната Бг песен с участието на жена в нея.

и общите на Употребена ли е минала тая пача?

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

и общите на Употребена ли е минала тая пача?

На ''Употребена'' се триха някакви, не знам с точност.

Но към днешна дата, общия резултат на 4-те най-гледани клипове на ''Не сме безгрешни'' е над 53 милиона. Няма скоро никой да я стигне. 

Гло - ютюб терминаторка! А преди се подиграваше, че Гло е с по-гледана песен от Преслава, но тя взе, че мина и Емилия и Галена. :D 

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

и общите на Употребена ли е минала тая пача?

50.6М ги докарах аз. Кефи ме как втората й има 10 пъти по-малко, а в топ 10 й влизат и песни с 2М. Да целува кракта на Азис!

Употребена и Напрао ги убивам още са по-гледани клипове с жени, дори и само с един клип.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...