Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Hurricane каза:

Галена винаги е събирала много харесвания, заради самите видеоклипове. Същото е и със Счетоводителката. Някой да не си помисли, че лайкват толкова много заради песента ;) 

Не избивай комплекси, бъди с реална гледна точка без да си замъглен/а от плейбек идола ти. 

Песните на Галена се харесват защото и песента е добра, и клипа си струва да се изгледа. 

 

  • Like 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, stereoto_ каза:

Не избивай комплекси, бъди с реална гледна точка без да си замъглен/а от плейбек идола ти. 

Песните на Галена се харесват защото и песента е добра, и клипа си струва да се изгледа. 

 

Кукувело, точно това обяснявам. На Преса проектите ги харесват заради самата песен, но не получават никакви допълнителни лайкове от клипа, защото в повечето случаи или е прекалено обикновен, или изобщо няма клип, докато Галя почти винаги поднася нещо различно (за България) и изпипано откъм клип.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Счетито няма ли да пуска нова тупалка... Дуетите с Денис вече омръзнаха. И се забравиха като че ли...

И аз това питам. Отсвирът в тази песен е най-бруталният от години в поп-фолка може би. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Счетито няма ли да пуска нова тупалка... Дуетите с Денис вече омръзнаха. И се забравиха като че ли...

Вероятно ще получа хейт, но според мен тези две песни бяха много слаби и повече от очевидно недовършени. Събраха гледания и позитивни коментари само заради обстоятелствата, в които бяха пуснати. Все пак не е лошо че ги пуснаха, Денис се е трудил върху тях.

Иначе в момента Емилия е в такава позиция, че следващият ѝ проект трябва да е поне на нивото на Турболенция, а вероятно няма такова демо под ръка. Предполагам пак ще прибегне до Кости.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

Счетито няма ли да пуска нова тупалка... Дуетите с Денис вече омръзнаха. И се забравиха като че ли...

Не,реши най-сетне след над 20 години мъки да спре да ни трови с музикалните си извращения. В момента е на уроци при Андреа как да си смалява бутовете на снимки.

  • Haha 2
  • Angry 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Вероятно ще получа хейт, но според мен тези две песни бяха много слаби и повече от очевидно недовършени. Събраха гледания и позитивни коментари само заради обстоятелствата, в които бяха пуснати. Все пак не е лошо че ги пуснаха, Денис се е трудил върху тях.

Иначе в момента Емилия е в такава позиция, че следващият ѝ проект трябва да е поне на нивото на Турболенция, а вероятно няма такова демо под ръка. Предполагам пак ще прибегне до Кости.

Пак ще се броиш мисля, че си стана доста голяма, и все още се върти

Надявам се пак да се сработят с Ганев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслепена е от успеха но всеки които си има един определен стил след време писва и песните не стават такива хитове, като първите им в тази поредица. Примери бол:

- Андреа с Кости

- Денис Теофиков с текстове как е израстнал беден и зарязан

- Гери-Никол с песни как тя е най-яката евър

- Емануела с песни в които кълне бившите

Дори и песните на Преслава от Ганев в една стилистика вече нямат същия успех на Да гори и Пиян, говоря за Леглото и От утре. Просто при нея няма как да са флопове, защото е огромно име и има много фенове.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това гледам, че е минало 9М и гони 10. А Щрак и В ръцете на друг са с над 8М. Кеф ми е как дори спряганите за флопове песни на Алфа задържат интерес във времето и в крайна сметка се доказват като успешни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, SG каза:

Това гледам, че е минало 9М и гони 10. А Щрак и В ръцете на друг са с над 8М. Кеф ми е как дори спряганите за флопове песни на Алфа задържат интерес във времето и в крайна сметка се доказват като успешни.

Цомбата е теглила кредит (за цомбите), обаче са ѝ направили отстъпка и е инвестирала остатъка в единствената ѝ успешна песен без участието на най-голямото ѝ френеми - Лидия. Никой не я слуша вече тая песеин.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

С риск да бъда нахейтен ще кажа, че втората порция на дуетите Емилия-Денис е ужасна, изслушал съм ги точно по един път и то от любопитство. Време е да пусне нещо ново, което или ще е на ниво В Каспичан дойде, или Турболанс - средно не виждам при нея.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Ooo 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Blueberry каза:

Цомбата е теглила кредит (за цомбите), обаче са ѝ направили отстъпка и е инвестирала остатъка в единствената ѝ успешна песен без участието на най-голямото ѝ френеми - Лидия. Никой не я слуша вече тая песеин.

А така, сипи й как си му е реда. 

  • Haha 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Цомбата е теглила кредит (за цомбите), обаче са ѝ направили отстъпка и е инвестирала остатъка в единствената ѝ успешна песен без участието на най-голямото ѝ френеми - Лидия. Никой не я слуша вече тая песеин.

Не така за сладко Деси... Всяка инвестиция е важна за оцеляването на Алфа и разгромяването на безочливите баби. :D

Днес съм на вълна нейните сезонни хитчета. Яка си е и тази наследница на Десовата династия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Цомбата е теглила кредит (за цомбите), обаче са ѝ направили отстъпка и е инвестирала остатъка в единствената ѝ успешна песен без участието на най-голямото ѝ френеми - Лидия. Никой не я слуша вече тая песеин.

Виж какво ще те намеря коя си и не знам...

- Dessita

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Цомбата е теглила кредит (за цомбите), обаче са ѝ направили отстъпка и е инвестирала остатъка в единствената ѝ успешна песен без участието на най-голямото ѝ френеми - Лидия. Никой не я слуша вече тая песеин.

А ти да не си Жордан? Топка изстрел и кош

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тая Десита е баси разклецаната. Мина всичките си млади колеги-Адам,Умрях,Теофиков,Бобката,(Марсо?),нищо чудно и Маджуна да е обяздила,та затова се реваншира на клетата Леля Данче с "Той". 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, xroflx9 каза:

Ама тая Десита е баси разклецаната. Мина всичките си млади колеги-Адам,Умрях,Теофиков,Бобката,(Марсо?),нищо чудно и Маджуна да е обяздила,та затова се реваншира на клетата Леля Данче с "Той". 

Правилно, за нова ли да си я пази? В кой век живееш ти? Тва са минали принципи, времената се менят, хората също. Сега живеем във времето на сладостта и страстните преживявания. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, Симона каква е хубава едра българка. Ръст, кокал, бюст, направо пред Галина е като Хълк Хоган пред Дани Девито. 😁

Иначе Галин говори като умствено изостанал, бая бавно и недоразвито. Дъ нйе говорим за диълйекта.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Правилно, за нова ли да си я пази? В кой век живееш ти? Тва са минали принципи, времената се менят, хората също. Сега живеем във времето на сладостта и страстните преживявания. 

Правилно,нека да я дава докато е още млада. Просто ми стана смешно,че поне едно я изкарваха много миловидна,а се оказа по-палава от Лидия и Симона.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час , xroflx9 каза:

Ама тая Десита е баси разклецаната. Мина всичките си млади колеги-Адам,Умрях,Теофиков,Бобката,(Марсо?),нищо чудно и Маджуна да е обяздила,та затова се реваншира на клетата Леля Данче с "Той". 

И Емрах ли, това съм го изпуснала :D

Колко са смотани тия новите... Едно време се изтрепваха за Коко Динев, сега за Маджуна. Деградацията на една нация в едно изречение!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...