Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Stela каза:

Защо в нейбъла е само единия клип на Глория и Тони Стораро? Нали бяха и двата там, а сега другият не го намирам.. 

Защото е паднал под 10К на ден и не влиза в топ 100. Скоро и другия, баби пак не видя хит.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Danger. каза:

Песните на Галена са виновни за това главно, а най-вече най-новата. :1000(29):

Стига ми се възмущава. 😁😁😁

Не съм казала, че Галена е виновна, не ги е качила тя все пак.  Чудно ми е защо се похвалихте с тях сякаш са повод за гордост, само и само да покажете успеха на песента. Той е видим и без тези неща. Може би стана най-успешната премиера до момента за годината, не го отричам. Ще бъде хит заради посланието и звученето. Но не ме грабна, както е с другите нейни песни. Разпънете ме за което на кръста... Явно човек не трябва да споделя мнението си ако се различава от вашето 😁😁

Почерпи се с тази бруталка и не мисли негативни неща:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Willy каза:

Защото е паднал под 10К на ден и не влиза в топ 100. Скоро и другия, баби пак не видя хит.

И двата клипа са в тренда все още и се съмявам да прави под 10К. 

Не знам защо се радваш на такива неща и се надяваш на провалите на Алфите, сега и Глория.. 😂

Разбирам, че не ги харесваш, но поне не отричай когато направят нещо успешно. Тази песен за Глория си е успех. Освен това с хит, без хит направи страхотен концерт и напълни местата в летния, въпреки дъжда и всичко останало. Видя се, че има и доста млади хора сред публиката и далеч не бяха само бабички. Нека Преслава, Галена, Емилия, която и да е друга се осмели да прави концерти и то без да е в топ 5-6 на актуалните имена. Поне това може да й се признае на Глория.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

И двата клипа са в тренда все още и се съмявам да прави под 10К. 

Не знам защо се радваш на такива неща и се надяваш на провалите на Алфите, сега и Глория.. 😂

Разбирам, че не ги харесваш, но поне не отричай когато направят нещо успешно. Тази песен за Глория си е успех. Освен това с хит, без хит направи страхотен концерт и напълни местата в летния, въпреки дъжда и всичко останало. Видя се, че има и доста млади хора сред публиката и далеч не бяха само бабички. Нека Преслава, Галена, Емилия, която и да е друга се осмели да прави концерти и то без да е в топ 5-6 на актуалните имена. Поне това може да й се признае на Глория.

Какво е това "ЗА Глория"? Нали е легенда и сред най-големите. Кама и Деса също са от 90-те, но това не пречи да имат хитове като В твоите очи, И на всички като тебе, Ангелите плачат, Името ти, Дразни ме, План Б и в последните години, нали? 

Няма нужда да намесваш концертите, нищо не съм писал за тях, Глория няма нов хит и с тази песен, толкова е просто.

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Какво е това "ЗА Глория"? Нали е легенда и сред най-големите. Кама и Деса също са от 90-те, но това не пречи да имат хитове като В твоите очи, И на всички като тебе, Ангелите плачат, Името ти, Дразни ме, План Б и в последните години, нали? 

Няма нужда да намесваш концертите, нищо не съм писал за тях, Глория няма нов хит и с тази песен, толкова е просто.

Точно по тази причина казах "за Глория", защото за разлика от Деса и Кама беше много назад към хитове и гледаемост на песните. Предишните и песни правят за година - две гледанията, които дуета направи за 2 седмици. Никога до този момент в ерата на ютуб не е имала такава премиера. Затова за нея това си е успех. Не е нужно да сравняваме с "В твоите очи" и останалите. Ясно е, че няма как да стане такъв хит. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе за другия клип на Глораро, още миналата седмица е бил на средно 13К на ден и е напълно нормално тази седмица да е паднал под 10К на ден и напуснал топ 100.

Screenshot-20220709-120731-Chrome.jpg

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Иначе за другия клип на Глораро, още миналата седмица е бил на средно 13К на ден и е напълно нормално тази седмица да е паднал под 10К на ден и напуснал топ 100.

Screenshot-20220709-120731-Chrome.jpg

Аз помислих, че е изтрит. Значи с другия, който е в нейбъла имат около 27-8К. Не е толкова зле, стига да се задържат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Защото е паднал под 10К на ден и не влиза в топ 100. Скоро и другия, баби пак не видя хит.

Баба ти видя нещо много повече от хит - пълен летен театър в Пловдив с билети между 20 и 30 лв.

  • Like 7
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Баба ти видя нещо много повече от хит - пълен летен театър в Пловдив с билети между 20 и 30 лв.

Точно. Единствено Глория се осмелява към момента да прави такива концерти. Видя се от клиповете, че се е получило супер.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Stela каза:

И двата клипа са в тренда все още и се съмявам да прави под 10К. 

Не знам защо се радваш на такива неща и се надяваш на провалите на Алфите, сега и Глория.. 😂

Разбирам, че не ги харесваш, но поне не отричай когато направят нещо успешно. Тази песен за Глория си е успех. Освен това с хит, без хит направи страхотен концерт и напълни местата в летния, въпреки дъжда и всичко останало. Видя се, че има и доста млади хора сред публиката и далеч не бяха само бабички. Нека Преслава, Галена, Емилия, която и да е друга се осмели да прави концерти и то без да е в топ 5-6 на актуалните имена. Поне това може да й се признае на Глория.

Зали и театри се пълнят с качествени песни. Тъй като другите не си удържаха на принципите, пълна зала повече няма да видят, камо ли на самостоятелна изява. Дори и НДК, от където са прокудени.  Полупразните Арени и Колодруми бяха сериозен шамар за жанра и ако бяха поне малко умни, щяха да си сверят часовника и да реорганизират нещата. А дискотеките ще са си пълни винаги - и да няма вътре гост изпълнител. Пък нека Глория да няма хит там, където въртят пет песни на 5 имена, от които да ти се доповръща.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо подмокряне от Баби Фенс заради концертчето й. Нека не забравяме,че 

*за този концерт се знае още от миналата година. Нека не забравяме,че беше отменен. Хората са имали предостатъчно време да си купят билети

*като ви чете някой ще си помисли,че Глория е кралицата на концертната сцена,но има и страшно много отменени концерти поради "мижав интерес".

Въобще Глория отдавна е изпята песен. Това че на няколко години прави някое друго успешно концертче не променя нещата.

  • Like 3
  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Голямо подмокряне от Баби Фенс заради концертчето й. Нека не забравяме,че 

*за този концерт се знае още от миналата година. Нека не забравяме,че беше отменен. Хората са имали предостатъчно време да си купят билети

*като ви чете някой ще си помисли,че Глория е кралицата на концертната сцена,но има и страшно много отменени концерти поради "мижав интерес".

Въобще Глория отдавна е изпята песен. Това че на няколко години прави някое друго успешно концертче не променя нещата.

Ти беше ли там? Присъства ли, за да видиш, чуеш, усетиш? Мило и драго давате да я дискредитирате тая жена. Ако някоя друга имаше концерт, тука щеше да е олеле майко. Подмокряне... ми и на мен не ми се чете за кралиците на ДПС нонстоп и за някакви мижави гледания, които утре ще са в историята, но... всеки си има право да сподели какво го вълнува, нали?

Важното е, че след години някакви хора ще помнят, че Глория е имала 3 часа концерт под дъжда и са се накефили яко, а не коя песен на 9 юли 2022 г. с какви гледания е стартирала в тубата. Може и да няма туба даже.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 18 часа , plambata каза:

Меко казано е странно да прочета такъв коментар от един от ревностните броячи на "Шефката", но явно хората рязко стават доста възвишени и над нещата. 

Ми стани и ти възвишен над нещата. Нима не осъзнаваш, че това ти пречи?

Твърди, че се радва и е щастлив, а все недоволен.

Редактирано от Balkandji
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, adorable каза:

Ти беше ли там? Присъства ли, за да видиш, чуеш, усетиш? Мило и драго давате да я дискредитирате тая жена. Ако някоя друга имаше концерт, тука щеше да е олеле майко. Подмокряне... ми и на мен не ми се чете за кралиците на ДПС нонстоп и за някакви мижави гледания, които утре ще са в историята, но... всеки си има право да сподели какво го вълнува, нали?

Важното е, че след години някакви хора ще помнят, че Глория е имала 3 часа концерт под дъжда и са се накефили яко, а не коя песен на 9 юли 2022 г. с какви гледания е стартирала в тубата. Може и да няма туба даже.

Ами като не ти се чете отивай в темата за Глория и без това е най-голямата такава за отделен изпълнител тук. Коментирайте си я там. Тук се обсъждат актуални изпълнители с актуални успехи.

Да,точно това ще помни някой. Колкото сега някой си спомня концерта й в НДК. По-голяма вероятност има хората да я проклинат защото са настинали на нейния концерт отколкото нещо друго.💀Моля ти се,Глора не е Слави Трифонов.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, adorable каза:

Важното е, че след години някакви хора ще помнят, че Глория е имала 3 часа концерт под дъжда и са се накефили яко, а не коя песен на 9 юли 2022 г. с какви гледания е стартирала в тубата. Може и да няма туба даже.

Това е напълно вярно.

преди 5 минути, Just_Me каза:

Някой да каже на Емануела какво рекламира....че вече качва второ стори и пак пише "мачта" 🤣20220709_142154.jpg.0ddbf2cdaded357eaebe54bd756d1cf3.jpg

20220709_142306.jpg

Мини вибратори?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Ами като не ти се чете отивай в темата за Глория и без това е най-голямата такава за отделен изпълнител тук. Коментирайте си я там. Тук се обсъждат актуални изпълнители с актуални успехи.

Да,точно това ще помни някой. Колкото сега някой си спомня концерта й в НДК. По-голяма вероятност има хората да я проклинат защото са настинали на нейния концерт отколкото нещо друго.💀Моля ти се,Глора не е Слави Трифонов.

Не си прав - аз не мога да кажа на хората разкарайте се оттука, коментирайте си ги в отделни теми. Кой за кого е актуален и важен са субективни неща. Галена ще помни, че е била на концерта на Глория 2015, ама Глория няма как да помни да е била на неин.

Много си свиреп с тоя череп и с тия закани. А Слави Трифонов е бита карта и представлява партията с някой голям електорален отлив, това ще се види не само на следващите избори, ами и на предстоящите му концерти - ако преди тях съвсем не му е грохнало здравето от напъни да се изживява като парламентарно величие.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Някой да каже на Емануела какво рекламира....че вече качва второ стори и пак пише "мачта" 🤣20220709_142154.jpg.0ddbf2cdaded357eaebe54bd756d1cf3.jpg

20220709_142306.jpg

Кралицата си пада малко неграмотна, не ѝ е за първи път

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с малко кючек за @asylum с неговата любимка:

Съвсем наскоро открих някаква балада на Мира - "Моята песен", жестока е, да не е писана за нейния бивш починал приятел?

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...