Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Stela каза:

Три от тях са дуетни и заслугите са общи. Хайде, може да пропуснем последната, защото надали някой се вълнува толкова от Дамян, но за другите две, особено ВНЛ е споделен успех.

Никъде не съм писал соло? Това че са дуетни, не означава ли че са песни на Галена? На запад засичат за успех дори и фийтове.

Да не говорим че поста ми не е бил с цел налагане на целият топ 5 като цяло, а повече за това че новата се нареди там.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Можеше да заснемат купонджийски клип с танци на плажа, в някоя дискотека или нещо от сорта и щеше да е супер. 

Колко пъти :1000(29):

  

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Никъде не съм писал соло? Това че са дуетни, не означава ли че са песни на Галена? На запад засичат за успех дори и фийтове.

Да не говорим че поста ми не е бил с цел налагане на целият топ 5 като цяло, а повече за това че новата се нареди там.

И тук сме считали и фийтове за успех, не споря за това. Отбелязвам, защото написа "на Галена", а реално не само нейни. Аз бих го отделила на топ соло и топ дуетни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Колко пъти :1000(29):

  

Само веднъж ли трябва да снима на плажа? 😁😁 Пак пясък и море, но различна визия, декори и тематика ти говоря. Този си е за караваната и се връзва с това. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че се кефите защото Галена е изкарала хит и има успех, а не е толкова важно да харесвате песента. За мен водеща е емоцията, която ми носи дадена песен. Успехите, гледанията, разбитите класации радват също, но ако песента не ме жегва и няма да я слушам губят голяма част от смисъла си. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам да се похваля, че клипът на Галена е сниман в квартала, в който аз живея в София. А магазинът пред и във, който танцуват, ми е срещо блока. 😄 Но не знам кога е снимано, дори ме хвана яд, можеше поне да видя как снимат.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mousie каза:

Аз искам да се похваля, че клипът на Галена е сниман в квартала, в който аз живея в София. А магазинът пред и във, който танцуват, ми е срещо блока. 😄 Но не знам кога е снимано, дори ме хвана яд, можеше поне да видя как снимат.

Или направо да отидеш да си купиш салам и кисело мляко от Галена. 😁

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Или направо да отидеш да си купиш салам и кисело мляко от Галена. 😁

Познавам жената, която работи на този щанд, и беше шок на нейно място да видя Галена 😂

А зад блока, където в клипа танцуват и е вечер, се намира студиото на Пайнер за клипове, на 10 минути от нас е

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Mousie каза:

Познавам жената, която работи на този щанд, и беше шок на нейно място да видя Галена 😂

А зад блока, където в клипа танцуват и е вечер, се намира студиото на Пайнер за клипове, на 10 минути от нас е

Онова студио с диванчетата и тухлената стена ли? 😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Stela каза:

Имам чувството, че се кефите защото Галена е изкарала хит и има успех, а не е толкова важно да харесвате песента. За мен водеща е емоцията, която ми носи дадена песен. Успехите, гледанията, разбитите класации радват също, но ако песента не ме жегва и няма да я слушам губят голяма част от смисъла си. 

Обаче цифрите за ден 1 и един пост ти пречат, но нито коментар за случайни сравнения за ден 3353 на Сладкото зло и рандъм песен на Галена. Смени си погледите и коментарите рязко и всички знаем защо, но не е нужно да се провокираме с подобни коментарчета. 

btw WtB дори не съм я чул още повече от 3-4 пъти, защото и вчера и днес бях доста зает, но видях гледанията за ден, интересно ми е и ги отбележих. Не виждам проблем.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Stela каза:

Имам чувството, че се кефите защото Галена е изкарала хит и има успех, а не е толкова важно да харесвате песента. За мен водеща е емоцията, която ми носи дадена песен. Успехите, гледанията, разбитите класации радват също, но ако песента не ме жегва и няма да я слушам губят голяма част от смисъла си. 

Меко казано е странно да прочета такъв коментар от един от ревностните броячи на "Шефката", но явно хората рязко стават доста възвишени и над нещата. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Алфа са на 6-то място в Spotify, дано Галена още днес си качи песента там и #1 да не видят!

Как са гледанията от вчера в Тубата? Новата отрази ли се на Еуфория или е рано да се каже?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Обаче цифрите за ден 1 и един пост ти пречат, но нито коментар за случайни сравнения за ден 3353 на Сладкото зло и рандъм песен на Галена. Смени си погледите и коментарите рязко и всички знаем защо, но не е нужно да се провокираме с подобни коментарчета. 

btw WtB дори не съм я чул още повече от 3-4 пъти, защото и вчера и днес бях доста зает, но видях гледанията за ден, интересно ми е и ги отбележих. Не виждам проблем.

Никъде не съм казала, че цифрите ми пречат. Изказвам мнението си, кое според мен е редно. Коментара ми беше съвсем добронамерен и не съм имала за цел да те провокирам и захапвам по някакъв начин. Когато прислагваха успеха на "Шефката" на Тони Стораро също съм изказвала такова мнение и че песента и резултатите бяха общи. Същото важи и да отбелязваме успеха от "Сладкото зло" като песен на Преслава. Да, тя има хит - дуетна песен с Константин. 

Не съм сменила нищо заради това, което намекваш. Още като чух "Еуфория" казах, че не ми харесва и не ме зарибява, много преди да знам на кой му е харесала и на кой не. Мнението ми за дуета и по-конкретно клипа - също. Не знам как може изобщо да го намекнеш. По твоята логика щях да плюя и ВНЛ, а тя е сред любимите ми песни. Мисля, че достатъчто съм разграничила моето мнение за Галена, определени песни и всичко това. Не се влияя от такива неща, нито имам нужда да печеля одобрение и харесване, приятелства, като се нагаждам според ответното мнение. Тези неща се печелят и доказват по съвсем друг начин. Беше ми ясно, че като напиша какво мисля, ще си помислите точно това.

На първо място съм обективна и не мога да излъжа, че дадена песен ми харесва, само защото е на любимката ми. Точно от такива заслепявания на феновете страдат изпълнителите. Това не означава, че съм сменила посоката и от фен съм станала хейтър на Галена. 

Не е проблем, че си написал гледанията. Те са повече от успешни, но това не променя мнението ми, нито ми пречи да призная успеха. 

Не знам защо прие толкова навътре коментара ми, но ако помислиш ще видиш, че мнението ми не цели да засегне когото и да било.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, plambata каза:

Меко казано е странно да прочета такъв коментар от един от ревностните броячи на "Шефката", но явно хората рязко стават доста възвишени и над нещата. 

Напротив, не е странно. Аз съм го обяснила - става дума за емоция. "Шефката" ми носеше огромна такава, която ми липсва при последните две песни. Това, че на мен не ми допадат не значи, че отричам успеха им. Никога не съм казвала, че "Еуфория" примерно не е хит, а само, че не ми харесва толкова много. Гледанията ги следя и на нея и на други песни. Има разлика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

И тук сме считали и фийтове за успех, не споря за това. Отбелязвам, защото написа "на Галена", а реално не само нейни. Аз бих го отделила на топ соло и топ дуетни. 

Евалата за коментара! Наскоро имах подобен спор за сладкото зло, че успеха бил заради Преслава. Дуетната половинка била забравена :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Евалата за коментара! Наскоро имах подобен спор за сладкото зло, че успеха бил заради Преслава. Дуетната половинка била забравена :D

То е така. Независимо, че е дуетна песен, той не допринася с нищо. Фен съм на Преслава, но като излезе песента в началото ме беше срам заради неговата партия и си мислех, че ще е флоп.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Mousie каза:

То е така. Независимо, че е дуетна песен, той не допринася с нищо. Фен съм на Преслава, но като излезе песента в началото ме беше срам заради неговата партия и си мислех, че ще е флоп.

Точно неговата част от песента трендваше в Тикток когато излезе

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Точно неговата част от песента трендваше в Тикток когато излезе

На мен не ми е излязъл нито един тикток с неговата част. Но и искам да кажа, че Преслава, Галена, Азис и тн са изпълнители с големи фен бази. Техните имена могат да те накарат да кликнеш на песента. При Константин не е така от поне 5-6 години. Не мисля, че много хора са кликлнали да чуят песента, защото са видели, че песента участва той. 

Не знам за Тикток, но неговите части в песента (лично за мен) са ужасни - някакви напъни да пее, ама не се получава. Нито един мой приятел/ка не ми е казал/а, че участието му в дуета му/й харесва. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Евалата за коментара! Наскоро имах подобен спор за сладкото зло, че успеха бил заради Преслава. Дуетната половинка била забравена :D

Не е заради Преслава само разбира се. Зависи си от песента главно. По тази логика защо фийтът на Галин с нея не стана хит. "Горчиви истини" също флопна въпреки Преслава и факта, че е дует с Лидия. 

Константин далеч не е забравен. Има си интерес към него, който вече е заради името му, но го има. Участията му винаги са пълни и забавлява хората. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...