Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Публикувано (редактирано)
преди 14 минути, DrAkO каза:

Нямам представа, може би септември 🤔 Определено очакваше повече успех на дуетите с Денис, но едва ли по тази причина ще се разбърза да пусне август. 

Като за трети и четвърти дует с един и същ партньор и на една и съща тематика всъщност постигнаха завиден успех. "Пак ще се броиш" или все още е най-големият хит на годината, или Фики съвсем наскоро го е минал. 

Време е за солова хитова песен. Голямо име, а сякаш се плаши да действа сама вече.

Редактирано от Balkandji
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как на Галена грам не й пука да пуска песни през месец. Дали едната щяла да засенчи другата - дреме й на балкона. Защото така правят истинските Лидерки! 

А за възвишените представители на форумната общност, за които песента с Дамян е простотия, споко, и вие имате какво да слушате. Виждам, че една от фаворитките на форума - Мона Загорчева - е пуснала поредния мега-турбо-гига хит, с който ще разтърси чалгата из основи. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 11 минути, plambata каза:

Много ме кефи как на Галена грам не й пука да пуска песни през месец. Дали едната щяла да засенчи другата - дреме й на балкона. Защото така правят истинските Лидерки! 

А за възвишените представители на форумната общност, за които песента с Дамян е простотия, споко, и вие имате какво да слушате. Виждам, че една от фаворитките на форума - Мона Загорчева - е пуснала поредния мега-турбо-гига хит, с който ще разтърси чалгата из основи. 

Миличък, според думите ти имаш повод за празник, а отново жлъч в устата ти и Мона Загорчева.

Доцент Кунчев препоръчва релаксационни медитации и чай от маточина. Ако не помогнат, има и други варианти. 💉

Редактирано от Balkandji
  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

Миличък, според думите ти имаш повод за празник, а отново жлъч в устата ти и Мона Загорчева.

Доцент Кунчев препоръчва релаксационни медитации и чай от маточина. Ако не помогнат, има и други варианти. 💉

Празнувам аз, не ме мисли. Да видим ти кога ще имаш повод за празник от далечен Толбухин, че както д-р Кунчев ни готви нови изненади наесен, май ще хартишеш за лято 2023. 😜

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, plambata каза:

Празнувам аз, не ме мисли. Да видим ти кога ще имаш повод за празник от далечен Толбухин, че както д-р Кунчев ни готви нови изненади наесен, май ще хартишеш за лято 2023. 😜

Ма гневно празнуваш, това ми е мисълта. Радост + жлъч. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, plambata каза:

Празнувам аз, не ме мисли. Да видим ти кога ще имаш повод за празник от далечен Толбухин, че както д-р Кунчев ни готви нови изненади наесен, май ще хартишеш за лято 2023. 😜

Тя може да си го позволи! Единствената, която показа, че има смелост да не пуска песен и по 1 година. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Много ме кефи как на Галена грам не й пука да пуска песни през месец. Дали едната щяла да засенчи другата - дреме й на балкона. Защото така правят истинските Лидерки! 

А за възвишените представители на форумната общност, за които песента с Дамян е простотия, споко, и вие имате какво да слушате. Виждам, че една от фаворитките на форума - Мона Загорчева - е пуснала поредния мега-турбо-гига хит, с който ще разтърси чалгата из основи. 

Начи, други като бълват, мрънкане, Гъленъ - може. И Мона ти Загорова пусна две песни за два месеца - значи и нея считаш за лидерка? Дa, добре. 

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След "Сама" това е вторият дует на Галена с DJ Дамян, нали? Няма да е лошо да пусне и нещо с Устата, онова за кристалите хич не ме кефеше, макар, че им се получи до някъде с него!

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji каза:

Като за трети и четвърти дует с един и същ партньор и на една и съща тематика всъщност постигнаха завиден успех. "Пак ще се броиш" или все още е най-големият хит на годината, или Фики съвсем наскоро го е минал. 

Време е за солова хитова песен. Голямо име, а сякаш се плаши да действа сама вече.

Голямо име, а няма сама песен от 7 години? Кое и е голямото в случая? Нека я видим сама какво ще направи, защото с дуети и квартети всеки може. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

След "Сама" това е вторият дует на Галена с DJ Дамян, нали? Няма да е лошо да пусне и нещо с Устата, онова за кристалите хич не ме кефеше, макар, че им се получи до някъде с него!

Ааа, не мерси! Само дует с Устата липсва. Не мисля, че на някой ще му е интересно, пък дори и заради Галена. Аз искам нов с 

Той нещо взе да предлага страшно еднообразни и безинтересни проекти, но мисля, че ако се постараят биха избухнали. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото.... адски много сме изостанали с клиповете. По едно време бяхме топ на Балканите, ама сега..... трагедия. Не говоря за хвърлени пари, а за идеи и креативност.

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма изпълнител в България, който да конкурира сръбския пазар по отношение на клипове. Те са толкова иновативни, различни и впечатляващи. Може само да им се възхищаваме!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ногу ти моля! Ногу! Песента на Галчуна е става работа, честно казано очаквах нещо по - хайп, но и това ще е голям хит, просто няма да е Турболенция. Иначе наистина виждам се е малко комплексирала от Ема Бокса. Смешното е, че Ема Бокса в началото копираше Галчуна, сега обратното. 

А по смешното е, че Кости не е оставил ни1 вечна песен. Галена си има Стара Каравана, ако е негова, значи тва му е най - големия хит дето се пуска, ако не - ло6о. Влез е забравена, Хаваната е рехава работа. Наливат му по 50к в евро, зимат го малоумника у клиповете, грачи и накрая нещо за сезона. Ема бокса същата работа. Фанала се е като удавник у румънеца. 

И самУ да кажЪ - тексто мноу малоумен, ама в ло6 смисъл на думата :( 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Ааа, не мерси! Само дует с Устата липсва. Не мисля, че на някой ще му е интересно, пък дори и заради Галена. Аз искам нов с 

Той нещо взе да предлага страшно еднообразни и безинтересни проекти, но мисля, че ако се постараят биха избухнали. 

Възможно е да направят добра песен, онази хич я нямаше. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...