Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, -A. каза:

@Willy, как ще коментираш, че Гло има по-гледана песен от Галена в Youtube ерата ? Всъщност сумарно ''Не сме безгрешни'' е най-гледаната Бг песен с участието на жена в нея.

Всички знаем, че Гло трябва да целува краката на циганката до второто пришествие за този наистина грандиозен ютуб хит. Жалкото е, че вместо да се вдъхнови от този си успех и да е наистина със статус на икона днес, Глоринда заора дъното с 18 дуета с Ники Славеев и безличната си щерка. 

Относно концерта й - евала, получило се е. Но като е толкова смела я да тръгне на едно истинско турне из страната като Лили да видим какво ще стане. С един концерт в Пловдив, в който се е изсипала цялата фен дружинка от София не доказва кой знае какво. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, plambata каза:

Дали ще позная, ако направя обосновано предположение, че и следващата песен на Галена няма да те грабне, и по-следващата също, и по-по-следващата също. Едната ще е много мудна, другата ще е с пошъл текст, на третата твърде много ще й се вижда от балкона или чорапите й няма да те кефят.

Кого заблуждаваш всъщност, твърдейки, че отношението ти към нея не се е променило - нас или себе си? 🙃

Btw: Качи някое клипче от "Шефката" да видим как се забавляват на нея хората. Може би са с бални рокли и фрагове и се наслаждават на великата творба затаили дъх. 

 

Няма нужда да предполагаш. Аз си знам, че отношението ми не се е променило и няма нужда да го доказвам на никой. Харесвала съм песни на Галена и с "пошъл" текст и кючеци, така че тук не си прав да ме обвиняваш. 

"Ефурия" я слушах в дискотека, видях как й се кефят хората, аз също се изкефих там. Даже го казах тогава на Никола. Новата също би ме изкефила на купон или диско, но не са песни, които мога да слушам многократно в ежедневието си, както е с други нейни. Дори не съм ги плюла, нито съм казала, че не стават, а само, че не са ме грабнали и не ги харесах достатъчно и не ми носят такава тръпка. За стотен път го повтарям. 

По въпроса с "Шефката" ще ти припомня, че тогава някои от най-големите фенове на Галена тук недоволстваха срещу това, че се радвахме на песента, смееха ни се и дори избухваха нервно, че броим гледанията и я издигаме. Принизяваха успеха на песента и я оплюваха. Не може да сте забравили този факт. Това значи ли, че са си променили отношението? Защо удобно пропускате това, а мен ме обвинявате в  предателство едва ли не. Аз поне не избухвам срещу никой от вас, напротив, не ми пречи щастието ви и че се кефите на песните. Даже се радвам. В това е разликата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, -A. каза:

@Willy, как ще коментираш, че Гло има по-гледана песен от Галена в Youtube ерата ? Всъщност сумарно ''Не сме безгрешни'' е най-гледаната Бг песен с участието на жена в нея.

И това ѝ единствено постижение на този етап ще се промени провокативно скоро.. А+А=ВНЛ

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

И това ѝ единствено постижение на този етап ще се промени провокативно скоро.. А+А=ВНЛ

 

А, въй не! Глория не харесва това.

Ти стана най-блокирания и пръв по лошотия спрямо клетата Преслава!!!!!

 

  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

А, въй не! Глория не харесва това.

Ти стана най-блокирания и пръв по лошотия спрямо клетата Преслава!!!!!

 

Просто е скучна до припадък. Тя изгуби ухо за хитове

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Няма нужда да предполагаш. Аз си знам, че отношението ми не се е променило и няма нужда да го доказвам на никой. Харесвала съм песни на Галена и с "пошъл" текст и кючеци, така че тук не си прав да ме обвиняваш. 

"Ефурия" я слушах в дискотека, видях как й се кефят хората, аз също се изкефих там. Даже го казах тогава на Никола. Новата също би ме изкефила на купон или диско, но не са песни, които мога да слушам многократно в ежедневието си, както е с други нейни. Дори не съм ги плюла, нито съм казала, че не стават, а само, че не са ме грабнали и не ги харесах достатъчно и не ми носят такава тръпка. За стотен път го повтарям. 

По въпроса с "Шефката" ще ти припомня, че тогава някои от най-големите фенове на Галена тук недоволстваха срещу това, че се радвахме на песента, смееха ни се и дори избухваха нервно, че броим гледанията и я издигаме. Принизяваха успеха на песента и я оплюваха. Не може да сте забравили този факт. Това значи ли, че са си променили отношението? Защо удобно пропускате това, а мен ме обвинявате в  предателство едва ли не. Аз поне не избухвам срещу никой от вас, напротив, не ми пречи щастието ви и че се кефите на песните. Даже се радвам. В това е разликата. 

Не съм сред тези, които са избухвали нервно, макар че "Шефката" никога не ми е била кой знае колко на сърце. Както и много други песни на Галена - "Ти не си за мен" е последният пример. Но не съм го повтарял непрестанно във форума. Нито съм обяснявал колко е пошла и какъв хляб дава за деградацията на нацията, както ти в момента правиш. Да не харесваш една песен е едно, да се обръщаш срещу довчерашната си любимка е съвсем различно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

Поздрав с малко кючек за @asylum с неговата любимка:

Съвсем наскоро открих някаква балада на Мира - "Моята песен", жестока е, да не е писана за нейния бивш починал приятел?

https://www.facebook.com/extraninaofficial/posts/pfbid0gHyRYy9G1Jz4BVq8L62QYvjLieUztQPWJs3Abj66jtr59jZybYtpHvhqXLw6wnRkl?notif_id=1657373233386422&notif_t=close_friend_activity&ref=notif 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Глория колкото и концерти да прави и колкото и 'класни' проекти да издава- пак не успява да се доближи до най-успелите си колежки от едно време.

Кога ще я видим да върти шотове и да пръска салфетки в подобен мега хит?

За щастие никога. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност за разлика от някои ретро хитове,"Не сме безгрешни"звучи актуално и до днес,така че и в наши дни да беше излязла щеше да е мегахит. Бабуш да й прави клип и да увеличи кючек частта и ще смаже с хит. Абсурдно е един от най-големите хитове в този жанр да е без видео.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Не съм сред тези, които са избухвали нервно, макар че "Шефката" никога не ми е била кой знае колко на сърце. Както и много други песни на Галена - "Ти не си за мен" е последният пример. Но не съм го повтарял непрестанно във форума. Нито съм обяснявал колко е пошла и какъв хляб дава за деградацията на нацията, както ти в момента правиш. Да не харесваш една песен е едно, да се обръщаш срещу довчерашната си любимка е съвсем различно. 

За коментарите за клипчетата от тикток ли говориш? Та те са ужасни просто и наистина показват деградацията на повечето хора. Не съм казала, че Галена е виновна, а че е смешно да се бутат те като доказателство за успех, защото по-скоро излагат песента вместо да помагат. Не знам кой би се кефил на клипче в което пияници си бъркат в устата и драйфат в кенефа, защото за фон на картинката са сложили песента. Това не е плюене и обръщане срещу Галена. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Всъщност за разлика от някои ретро хитове,"Не сме безгрешни"звучи актуално и до днес,така че и в наши дни да беше излязла щеше да е мегахит. Бабуш да й прави клип и да увеличи кючек частта и ще смаже с хит. Абсурдно е един от най-големите хитове в този жанр да е без видео.

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, plambata каза:

Не съм сред тези, които са избухвали нервно, макар че "Шефката" никога не ми е била кой знае колко на сърце. Както и много други песни на Галена - "Ти не си за мен" е последният пример. Но не съм го повтарял непрестанно във форума. Нито съм обяснявал колко е пошла и какъв хляб дава за деградацията на нацията, както ти в момента правиш. Да не харесваш една песен е едно, да се обръщаш срещу довчерашната си любимка е съвсем различно. 

Не си го правил с Галена, но с другите го правиш нон стоп. Така че ко се обясняваш.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, xroflx9 каза:

Всъщност за разлика от някои ретро хитове,"Не сме безгрешни"звучи актуално и до днес,така че и в наши дни да беше излязла щеше да е мегахит. Бабуш да й прави клип и да увеличи кючек частта и ще смаже с хит. Абсурдно е един от най-големите хитове в този жанр да е без видео.

То гледанията не идват от България, балкански хит е, може да се види от коментарите. Така че, едва ли на чужденците ще им пука за образа на Глория в клип към тази песен. 

Гледам Yt. Charts и последните 12 месеца Не сме безгрешни е направила 9.16М гледания, от които само 2.32М идват от България или 25% .

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Тя и онази руска изтривалка. Ужасни същества.

Кефи ме как момчето до Андреа се крие, защото хване ли го камерата, излизат 300 ефекти и филтри за грим и красота.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис обаче се оказа голям комплексар... и то след толкова години да не го е изчистил това от себе си... А бицепсите са му фотошопирани като от дете в предучилищната. Иначе зор голям да ти пораснат косми на мазното шкембе....

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А на това лайно кога някой за последно му засече реклама за участие, че още го бръснем за нещо? Онази фолклорна халтура, в която са го лепнали не се брои.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

А на това лайно кога някой за последно му засече реклама за участие, че още го бръснем за нещо? Онази фолклорна халтура, в която са го лепнали не се брои.

Няма участия. 

Nina Dimitrova & Rashia Star му открaднaхa лебa. 

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...