Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Глория: Кат' ти забия един шЪмар

Преслава: Кат' ти забия един микрофон

Всички копират Примата, дори в заканите! :D

Права си е иначе. За късмет, тоя път инцидентът е станал по време на живо изпълнение, а не на плейбек като падането и е могла да отговори. :D

  • Like 8
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, pacho каза:

 

Нямам проблем с това, че Десислава е понаедряла. Ама веещото се над лаврака виме в сутрешно предаване ми дойде в повече. Не можа ли да се омотае малко повече в тоя шлифер? Добре, че като почне Симонка и всички сменят канала. 

Иначе Глория беше при Силвена Роу, гледам анонси, викам си "супер". И накрая пак със Симона, двете хептен станаха като скачени съдове. Изключително досадно е вече това влачене в комплект навсякъде. Симона нямаше ли да излиза от сянката на майка си преди петилетка някъде?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава просто няма усет за обличане. И ако като млада и слаба почти всичко каквото и да облечеш да би ти стояло що-годе добре, то в един последващ възрастов етап от живота ти, плюс наличието на повече кг., би следвало да бъдеш по-внимателна. Но по-тъпото е несъобразяването къде и кога е удачно да показваш плът. 

И като сме на тема Деси Слава - вчера за втори път си пуснах новата ѝ песен. Има някакъв зарибяващ елемент, но сорри, не това е, което лично аз очаквам. И изобщо цялата тази агресивност в чалгата в последните години - и като текстове, и музикално, и визуално - идва прекалено вече. Вярно, светът много се промени, откакто романтичния период на жанра залезе, но чак до такава степен всичко да се върти все около мачкане, газене, натриване на носа на бившия и т.н., че тотално вече отблъсква. И правейки съпоставка с поп-а, положението хич не е в полза на чалгата. Вземайки например едни Графа и Любо Киров - ами, те не спират вече сумати години да са активни и актуални, при това без простотии. Повечето им неща все са сериозни, смислени, а другите, по-лежербите минават в графа "забавни/весели". Същевременно ежегодно са с големи концерти плюс така заветните за чалгата клубни участия, с които поп-фолка си остана само. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

 

Ама нека Маминка да каже на Симона да ограничи пушенето. Тя едвам говори вече, все по-дрезгав и е гласа. Не знам с пеенето как е, но не вървят на добре нещата, ако не спазва хигиена на гласа. Доктор Емилова да помага. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Десислава просто няма усет за обличане. И ако като млада и слаба почти всичко каквото и да облечеш да би ти стояло що-годе добре, то в един последващ възрастов етап от живота ти, плюс наличието на повече кг., би следвало да бъдеш по-внимателна. Но по-тъпото е несъобразяването къде и кога е удачно да показваш плът. 

И като сме на тема Деси Слава - вчера за втори път си пуснах новата ѝ песен. Има някакъв зарибяващ елемент, но сорри, не това е, което лично аз очаквам. И изобщо цялата тази агресивност в чалгата в последните години - и като текстове, и музикално, и визуално - идва прекалено вече. Вярно, светът много се промени, откакто романтичния период на жанра залезе, но чак до такава степен всичко да се върти все около мачкане, газене, натриване на носа на бившия и т.н., че тотално вече отблъсква. И правейки съпоставка с поп-а, положението хич не е в полза на чалгата. Вземайки например едни Графа и Любо Киров - ами, те не спират вече сумати години да са активни и актуални, при това без простотии. Повечето им неща все са сериозни, смислени, а другите, по-лежербите минават в графа "забавни/весели". Същевременно ежегодно са с големи концерти плюс така заветните за чалгата клубни участия, с които поп-фолка си остана само. 

Има такива, на които им отиват подобни текстове - Емануела например. Нека си ги пее. Десислава обаче е за по-лирични текстове, някак не може да докара излъчване тип гадна кучка и цялата картинка стои изнасилена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, GSA каза:

Ама нека Маминка да каже на Симона да ограничи пушенето. Тя едвам говори вече, все по-дрезгав и е гласа. Не знам с пеенето как е, но не вървят на добре нещата, ако не спазва хигиена на гласа. Доктор Емилова да помага. 

Че то пука ли му на някой (освен на Гло и Стефка) как пее Симона? Рядко нехаризматична личност без никакво бъдеще, да се отказва, да си дондурка лапето и да остави Глория да си гледа кариерата. При нея нещата съвсем умряха именно с появата на Симона на сцената. Откакто пък вървят като сиамски близначки навсякъде съвсем опротивяха даже и на мен, дето съм израснал с Глория,  какво остава за масата.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , HIStory каза:

Иначе Глория беше при Силвена Роу, гледам анонси, викам си "супер". И накрая пак със Симона, двете хептен станаха като скачени съдове. Изключително досадно е вече това влачене в комплект навсякъде. Симона нямаше ли да излиза от сянката на майка си преди петилетка някъде?

Точно ми изскочи анонс за участие на Гло с Дани Милев в Ямбол и гледам отстрани special guest: Симона Загорова. Ма те хептен са лепнати.... Тя Симона нали щеше да пуска поп-фолк парче, чак аз го чаках с интерес, но вече сигурно мина година откак го каза..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

Ами Евала и правя в случая. Тия за какви се мислят? То бива простащина бива ама това на какво прилича? Да я пипа за гърдите? И отдолу направо да му даде да я барне ли? Затова трябва да има сцена и фенове като тия да са далече от певците. 
Малки смотани пубери. Малко ще му е да го трясне с микрофона.

Тия за кви се мислят е едно на ръка. На другата - Лиси като не иска да я пипат, да не се прави че пее из подобни кръчмотеки. Още повече очевидно и е досадно да разнася микрофона още преди да тряска който и да било с него. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

чак аз го чаках с интерес, но вече сигурно мина година откак го каза..

Трима станахте с Глория и Стефка. Дано не го види това Симона, че никога няма да се откаже.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Just_Me каза:

Точно ми изскочи анонс за участие на Гло с Дани Милев в Ямбол и гледам отстрани special guest: Симона Загорова. Ма те хептен са лепнати.... Тя Симона нали щеше да пуска поп-фолк парче, чак аз го чаках с интерес, но вече сигурно мина година откак го каза..

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FolkEmpire каза:

Галина при Тото

 

Гледах я, към края Тото чул-недочул  пита "Как Глория може да има уж голяма кариера и да не знам един нейн хит" и Кали не реагира особено колегиално, напротив.  Също преди това не пропусна да отбележи, без никой да я е питал, че през 90-те хонорара й бил двоен или троен на този на Глория (което често повтаря, макар да ми е много съмнително). Прозира лично отношение, не знам на каква база, но хич не е ок.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, HIStory каза:

Гледах я, към края Тото чул-недочул  пита "Как Глория може да има уж голяма кариера и да не знам един нейн хит" и Кали не реагира особено колегиално, напротив.  Също преди това не пропусна да отбележи, без никой да я е питал, че през 90-те хонорара й бил двоен или троен на този на Глория (което често повтаря, макар да ми е много съмнително). Прозира лично отношение, не знам на каква база, но хич не е ок.

Ами да си ги пее. Тя пее новите си хитове. Глория има хитове, айде сега не е чувал "Не сме безгрешни", стига глупости. Той такъв хит няма. Кали му каза хит, това, че той се направи на луд е негов проблем. Макар да каза доста тъп нейн хит, си е популярна песен. 

Пей С Мен - Кастинг: Участници Пеят Песентa На Глория-Ако Бях Се Родила Река - Vbox7

Ето, че песента се знае и се пее. Но тя пее това:

Веднъж на концерт не изпя песента си с 10 милиона сумарно:

Как искаш да си държи хитовете? Кажи ми колко пъти на общ концерт чу 4-4-2, Луда по теб, и колко пъти "Крепост"?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Гледах я, към края Тото чул-недочул  пита "Как Глория може да има уж голяма кариера и да не знам един нейн хит" и Кали не реагира особено колегиално, напротив.  Също преди това не пропусна да отбележи, без никой да я е питал, че през 90-те хонорара й бил двоен или троен на този на Глория (което често повтаря, макар да ми е много съмнително). Прозира лично отношение, не знам на каква база, но хич не е ок.

За това говорим феновете на други певачки, когато понякога обсъждаме колко е зле за Глория да не е дори и близо до актуална в последните 10-15 години. В държава като нашата на даден етап е лесно да те отпишат, когато и ти самия не си се опитвал качествено да си в играта. И тук в случая говорим за Тото, който е набор 91 и със сигурност е чувал хитовете на Глория като малък, но нищо не му се е запечатало в дългосрочен план- а какво да кажем за поколенията след него?

Води се срамно звезда от едно време да се мъчи да е актуална, но е нужно само да видим какво поне получават тези, които го правят. Тази година много от тийновете набор 2004 ще отидат за първи път на дискотека и ще слушат ретро хитовете и някои от по-новите песни на Десислава и Камелия. Може да попаднат и на някое участие на ДС и да се посмеят как се мята на Токсичен и Мъже милиарди или си ляга върху плюшени мечки, но това ще им се стори забавно в cringe ера като настоящата. С други думи- след години дори и тия хлапета няма да кажат 'Какви са тия певици, не ги знам'.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, SG каза:

За това говорим феновете на други певачки, когато понякога обсъждаме колко е зле за Глория да не е дори и близо до актуална в последните 10-15 години. В държава като нашата на даден етап е лесно да те отпишат, когато и ти самия не си се опитвал качествено да си в играта. И тук в случая говорим за Тото, който е набор 91 и със сигурност е чувал хитовете на Глория като малък, но нищо не му се е запечатало в дългосрочен план- а какво да кажем за поколенията след него?

Води се срамно звезда от едно време да се мъчи да е актуална, но е нужно само да видим какво поне получават тези, които го правят. Тази година много от тийновете набор 2004 ще отидат за първи път на дискотека и ще слушат ретро хитовете и някои от по-новите песни на Десислава и Камелия. Може да попаднат и на някое участие на ДС и да се посмеят как се мята на Токсичен и Мъже милиарди или си ляга върху плюшени мечки, но това ще им се стори забавно в cringe ера като настоящата. С други думи- след години дори и тия хлапета няма да кажат 'Какви са тия певици, не ги знам'.

Никога не знаеш. Ето ти Селин Дион, която също е извън таргета, ама сега има огромен хайп по its all coming back to me now. Но да, и мен ме съмнява при Глория да се случи. Тя просто не се променя грам, такива хора си остават в миналото.

А и ти го каза, чувал е хитовете на Глория като малък. От там насетне нито тя ги е пяла, нито са били запомнени. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, WindWalkerMonk каза:

Никога не знаеш. Ето ти Селин Дион, която също е извън таргета, ама сега има огромен хайп по its all coming back to me now. Но да, и мен ме съмнява при Глория да се случи. Тя просто не се променя грам, такива хора си остават в миналото.

А и ти го каза, чувал е хитовете на Глория като малък. От там насетне нито тя ги е пяла, нито са били запомнени. 

В световната музика е различно- има повече уважение, а и по-голям обхват. В БГ от музикалните ни имена изобщо най-наложени са останали само Лили Иванова и още няколко естрадни, чат-пат и някоя фолклорна певица. А от изпълнителите на демокрацията реално погледнато само Азис е такава звезда дето да сме сигурни, че дори без да прави нищо ще се помни и след 50 години. Слави също, но той е в друга графа вече. Като се тегли чертата накрая, кой ще има по-голям шанс да остане във времето- тези, които се опитват да са вървежни и да запознават и новите поколения със себе си или... Глория, която, от над десетилетие седи сърдита отстрани и, както и ти каза, не е направила нищо кой знае какво освен един към днешна дата отдавна отминал концерт?

Btw говоря ги тези неща тъкмо когато Дес май уцели хит, какъвто не е имала след раждането, освен може би Токсичен. Хареса се на доста хора, въртят я по дискотеките и този път първият 1 милион стрийма го направихме за около 10 дни, като съберем цифрите от различните платформи. Със сигурност сред тази публика има и такива, които не са били родени, когато Дес е издавала някои от най-големите си хитове... затова и смисълът да продължава да предлага модерна продукция, пък ако ще и не толкова подходяща за нея, отново е налице.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Гальо каза:

Жестока песен, но отново много прозират и ме съмняват купените гледания. Не знам защо си мисли, че се налага успешно така.

 

 

Не знам защо съм подминал този пост. Тези дни мислех да напиша същото. Към парчето има интерес, но с гледанията нещо отново не е съвсем ОК.

Успешен си е този тип налагане- не един изпълнител в последните години е бил подпомаган изкуствено, което е и една от причините да се стигне до днешния намален интерес към жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , HIStory каза:

Гледах я, към края Тото чул-недочул  пита "Как Глория може да има уж голяма кариера и да не знам един нейн хит" и Кали не реагира особено колегиално, напротив.  Също преди това не пропусна да отбележи, без никой да я е питал, че през 90-те хонорара й бил двоен или троен на този на Глория (което често повтаря, макар да ми е много съмнително). Прозира лично отношение, не знам на каква база, но хич не е ок.

И като пита как е правилно преЦЕНЯМ или преЦЕНЯВАМ, естествено, че е второто и някъв отзад вика преЦЕНЯМ майкооо.... :D Неграмотниците на ТОТО ООД. И най-тъжното е, че и по тв всеки почна да я използва тая измислена дума.

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.04.2022 г. от 1:35, xroflx9 каза:

Евала на Галена,че си пробутва флоповете на колежките си. Тая песен и онази на Кама са просто неслушаеми.

Тук съм съгласна. Добре, че не ги записа тя. 😁 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.04.2022 г. от 16:08, hohster каза:

Димана с участие във Варна в една нова кръчмичка, която откриват днес.

278025546_172143168484203_7606949064818737793_n.jpg

В първия момент реших, че пускат дует ... 😁

Димана определено липсва. Какво стана с нея? И тя ли си отвори заведение или е касиерка някъде? Тя ли беше станала гримьорка.. нещо такова ми се върти като спомен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...