Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

 

Около 1:38:00 Мариан Вълев започва да говори за клиповете на Емилия и Денис Теофиков. Във втората част имал общи сцени с Денис. Вторият клип има неочакван край. Мариан Вълев е коригирал много от първоначалния сценарий.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

maxresdefault.jpg

 

Райна и Махрез - Мръсните им усти 

музика: Milos Radanovic
текст: Александър Попов, Петър Петров и Георги Нинов
аранжимент: Пламен Станчев

 

Интересно ми е кой е сръбският оригинал ?

 

Този Махрез от последния сезон на "Гласът на България".

 

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Обложката да не е правена от Райна?!

image.png.77b48b542063b1a19238cd467cf8d430.png

Ужасна обложка и голям непрофесионализъм. Цял живот наши и ваши в този Пайнер. Аман. Дано сменят обложката. 
Този Махрез е уникален талант от отбора на Галена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PHILIPP PLEIN каза:

Страшен хейт се сипе по дрисльото Емрах.

Тоя Емрах пак страшна изцепка направи, наистина е позор за цялата им фамилия. 

Теди за пръв път я виждаме такава емоционална, явно е много наранена и обидена. Последно така беше при Венета след трагедията с годеника й преди години.

Дано се събере бързо и тази случка донесе само позитиви за нея самата. Много истини казва в лайфа си. Дано пусне някоя топ хитачка, а тоя льольо хит да не види.

  • Like 7
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми стана мъчно за Теди. Супер искрена ми се стори и разстроена. Жалко за момичето. Но на този възрастта не му е никакво извинение - утре ще убие човек и ще го оправдаем ли? Много моля. Като си получавал всичко цял живот на готово от тате и бате, в един момент ставаш такъв тъпунгер, където не знаеш 2 лафа да вържеш и не зачиташ чувствата на другите. С пари човещина и маниери не се купуват. Тони да си взима бележка.

Това ми напомня на историята между Фикрет и Преса, които се чукаха няколко години, но Тони възви глас за ценностна система и Фикрет беше принуден да се ожени за девственица. Същата съдба го чака и тоз другия. Но така е, като цял живот зависиш от парите на татьо - нямаш дума за собствения си живот. Като е големия мъж да се беше отказал от облагите на Тунчер, да го видим сам какво ще направи, ама то затова се искат топки, а в днешно време повечето момченца нямат такива. На готово най-лесно се живее.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , GSA каза:

А добре, Александрова си призна публично, че е чукала непълнолетен в рамките на 2 години. Къде е прокоратурата, питам аз, че май си става въпрос за педофилия?

Ако не е малотетен и е по взаимно съгласие, няма престъпление.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева на Райна звучи като ужасна какафония, не си пасват като гласове, много завива тоя. Яд ме е че сигурно пак ще трябва да чакаме над година за нова песен, защото това е неслушаем кавър на Сахара на Сека Алексич.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Адам се оказа 100% хетеро. Извинявам се на всички,на които разказах онази история..излъгали са ме.😭

Да чуем 2-рата версия сега 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мъже милиарди" е на 7мо място в Spotify (3та най-силна чалга) и 2ро в Apple Music. Дес досега никога не е имала такива високи позиции там, а за звездите от 90те поначало е изключително трудно да влязат дори в самите класации.❤️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , gogo каза:

И все пак напусналите изпълнители /предполагам визираш Деси Слава и Камелия/ са точно тези от златния период, в който Пайнер са залагали на дългосрочни планове и са били до голяма степен фактор да се изградят като имена. 

Но при една реална равносметка 90% от напусналите Пайнер не са прокопсали след това.

Визирах напусналите като цяло. От тези двете само Камелия си е позволявала да критикува остро фирмата още преди дори да си е тръгнала от там. Десислава дълго време не казваше причината за напускането, но нейното откъсване от кокошарника даде един от първите сигнали, че във фирмата нещо не е ОК. Освен тях най-голям отзвук може би е получавала критиката на Рени- тя като че беше първата, която намекна, че шефа на практика подстрекава жените към проституция, за да си плащат сами продукцията. Петра също каза доста, Луна и тя. В същата ера си тръгнаха и имена като Таня Боева, Цветелина, Екстра Нина, Валя- някои от тях също не бяха съвсем доволни. Същевременно и в Ара-Диапазон се получи нещо такова заради фаворитизирането на Алисия.

Абе в чалгата за жалост отдавна нещата се ръководят от парите и от умелото натрапване на продукти, мачкането на едни за сметка на други. И до днес е така, просто вече всичко е в разруха и на масовия потребител му става все тая изобщо за случващото се в жанра.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

"Мъже милиарди" е на 7мо място в Spotify (3та най-силна чалга) и 2ро в Apple Music. Дес досега никога не е имала такива високи позиции там, а за звездите от 90те поначало е изключително трудно да влязат дори в самите класации.❤️

Беше и първа в ютуб тренда по едно време като минавах през него. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

Беше и първа в ютуб тренда по едно време като минавах през него. 

Да, за известно време успя да стигне първото място там. Като цяло върви прилично с гледанията, макар и да се разпределят на три места- има почти 500k общо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Fast каза:

Емрах е нахокал Теди Александрова, че уж е поръчвала статията, нарекъл я е баба, и твърди че между тях е нямало нищо сериозно.

Преди малко тя се включи в Instagram за да му отговори. Призна си че са ходили година и половина, и са се разделили заради различните им култури. Стораро й е предложил да плати за всичките песни, които му е правила. Каза си тарифата за проект (текст+музика) - 7000 лв.

 

Защо прилича на урод, филтър ли е или хирургическа подигравка като при Преслава, Камелия и останалите 15 като тях? Беше яка мацка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Капките четат Рамания. :DСледващия път- Глория и Азис, Десислава и Азис. @КатоДвеКапкиВода, благодаря че ме опровергахте и в последния момент сложихте Жадувам.❤️ 

Иначе в този сезон вече съвсем се дънят като дават на всеки по една победа без винаги да е заслужено. Анелия се представи добре като Дара, но образа й на Тина Търнър беше много по-заслужил, а днешния на Руслан като Янка Рупкина >>> 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Капките четат Рамания. :DСледващия път- Глория и Азис, Десислава и Азис. @КатоДвеКапкиВода, благодаря че ме опровергахте и в последния момент сложихте Жадувам.❤️ 

Иначе в този сезон вече съвсем се дънят като дават на всеки по една победа без винаги да е заслужено. Анелия се представи добре като Дара, но образа й на Тина Търнър беше много по-заслужил, а днешния на Руслан като Янка Рупкина >>> 

Руслан е зле като цяло. Надценен е. Всичките му изпълнения са еднакви. Пеенето му не е кой знае какво. Анелия за първи път танцува и пя. А колко скована беше при първите изпълнения. За мен си беше точното време да спечели с образа на Дара. 

Обаче ретро чалгата е обладала форматите. Преди допускаха 1 чалга песен на няколко лайфа, а като стане дума за дуетите другата седмица - че половината са чалга дуети. Възраждат старите от фолка, пенсионират естрадните. Така виждам нещата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...