Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Орнела сега пък е жива и здрава , какво става немога да разбера.

Тя май попринцип си е така?

Друг е въпроса, че някои ни чули, ни видяли, постват глупости, и визирам именно Folk+. А се имаха за сериозна медия.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, presi_fen! каза:

Орнела сега пък е жива и здрава , какво става немога да разбера.

Умориха жената на сила медийно и всички се хванахме като шаран на кука.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

Също така ще кажа, че Лиди е лице на hbo go 💋 

Ай, да не би да е канал за филми на ужасите? Чудесно медийно позициониране, знаят къде да я сложат. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш сме се събрали 100  човека пред табло с некролози и обсъждаме/оплакваме.  Софка има нова песен, някой слушал ли си я е? Става ли? Даже не ми се пуска. 

Наскоро някой ми каза, че познат е умрял, а нищо му няма. Явно това се пренася и нагоре. Липсата на нови песни и актуални новини ли кара хората да правят такива гадни публикации?

  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много нелепа трагедия с Денис Теофиков. Много ми е мъчно за отишлия си млад живот - да почива в мир момчето. Жалко за всички, които приживе го плюеха, а сега започнаха да плачат само за да натрупат лайкове и популярност. Но това не е първият трагичен случай, след който много хора показват истинските си лица. Отвращават ме и тенденциозните ФБ коментари на псевдоморални лелки и чичковци 50+, някои от които даже злорадстват на тази трагедия, други пък пишат - "Каква звезда бил той, кой го познавал?". Ами може и да не беше звезда от ранга на Лили Иванова, но постигна доста успехи САМО за 3 години, каквито някои певци или певици с десетилетна, че и повече кариера не успяха да постигнат. Беше силно разпознаваемо лице сред подрастващите, определено ако имаше някаква форма на годишни награди, щеше да спечели в категория "Тийн идол" и "Дебютант". Не разбирам каква е цялата тази завист, злоба към едно младо момче, което нищо не е направило на никого. Специално той не е имал никакви протекции - едно обикновено момче, от музикантско семейство, което благодарение на подадената ръка на Цвети Янева (за което ѝ правя евала) успя да изгради кариера и да остави следа в българската попфолк музика. Още по-потресаващи бяха коментарите, осъждащи го за менталното здраве или за пристрастеността към забранени субстанции. Много е лесно да се съди отстрани, хората са такива съдници, когато става въпрос за чуждото, но иначе за своето бързо обръщат палачинката, както се казва. За пореден път се доказа НУЛЕВОТО ниво на българските драскачи, оп, май журналисти се наричаха (или мисирки???) - никакъв такт към близките и роднините на момчето, само опит за грозен пиар, сензационни заглавия, бъркане в така прясната рана. Не знам, но този случай отвори за пореден път духовните липси и недъзи на обществото, в което живеем. Още веднъж - жалко за момчето, дано почива в мир! 🖤

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Love 2
  • Sad 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако става на въпрос, ако имаше награди 2019, той щеше/трябваше да обере всичко - Певец, Песен, Дует, Видеоклип… 2019 беше негова, после П*шев доста накриво му менажира кариерата, макар че и 2020 се разписа с бройка хитове.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Роско каза:

Азис и Галена на нова година в Калоянова крепост. 

Куверт  300лв. ... 

Долу-горе е нормална цена за новогодишна нощ, предвид че всичко в тази нощ скача двойно и всички куверти са скъпи, нереално на някои места. В случая, в компанията за Галена и Азис, по-скоро е окей. Но не смятам, че Галена има нужда от Азис, като цяло ми е ужасно противен, по-добре да ни спести присъствието си тази мангалка.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ръся негативизъм. Не сравнявам газове с тумори. Опитах се да ви обясня, че лекарите го раздават оптимистично,  вместо първо да имат едно наум за нещо по - сериозно. Аз едва не си отидох така. Втория път, като ми се оплетоха червата, бях зле, но според лекарката не били червата ми, имало ми нещо друго. Предписа ми друго лекарство, което повърнах, влоших се за часове и не знам как издържах цяла вечер в болницата, чакайки  за операция чак сутринта. Бях много зле - обезводнена, повръщах зелено, зверски болки в корема и само една система с разтвор ме държеше жива. После се оказа, че съм права - пак ми се бяха оплели червата. От лекарката ни извинение, ни нищо.

И със Сашка е така. Мислела е, че има очен проблем, а лекуващият я лекар не се е сетил/а да я прати на  ЯМР. Това да е било станало, е щяло да се реагира по - навреме, с операция и тогава може би са щели да и спасят зрението и живота и.

Гледала съм много и всякакви документални филми на тема медицина,  от малка е интересувам от човешкото тяло, гледам научнопопулярни филми за медицина, чета информация във интернет........... За съжаление, от прочетеното за туморите знам, че не се ли хванат навреме, може да стане много лошо. Но пък и при нея и  да е имало ЯМР, туморът сигурно е бил много малък и труден за откриване или операция. А сега, каквото и да направят..................... Знаете сами, колко важен е мозъкът. Най - вероятно целият е засегнат. При сериозно засегнат мозък шанс за живот просто няма. Реалист съм. Не злобея. Жалко за Сашка Васева, но това е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на предния ден (часове) преди случката Денис е бил в Плаза, сега видях албума. Според вас на тази снимка прилича ли ви на човек, който на следващият ден ще направи самоубийство? 

Нещо ми стана съмнително.

482AE37D-0F75-4B53-BF2E-20A8C0342B3E.jpeg

  • Sad 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-тъжно от некролог, завършващ със "С обич, мама и тати".

Бог да го прости, отново, и да даде някакъв мир на родителите му!

  • Sad 20
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, чушка. каза:

Долу-горе е нормална цена за новогодишна нощ, предвид че всичко в тази нощ скача двойно и всички куверти са скъпи, нереално на някои места. В случая, в компанията за Галена и Азис, по-скоро е окей. Но не смятам, че Галена има нужда от Азис, като цяло ми е ужасно противен, по-добре да ни спести присъствието си тази мангалка.

Добра е цената. В комунистическото "Приказките" преди няколко години искаха 650 лева, без певица :d

преди 3 минути, Danger. каза:

Точно на предния ден преди случката Денис е бил в Плаза, сега видях албума. Според вас на тази снимка прилича ли ви на човек, който на следващият ден ще направи самоубийство? 

Нещо ми стана съмнително.

482AE37D-0F75-4B53-BF2E-20A8C0342B3E.jpeg

Сто про не е самоубийство, а нещастен случай.

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Кой по-добър за лице на нещо префасонирано?

да де ама това е старо тоест да беше го рекламирала преди операцията :D

Сега ще го закриват и ще пускат ново и ще и замине рекламата на вятъра :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...