Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Danger. каза:

:1000(29):

Очаквам след малко да пратите и това:

 

И на това ще дойде ред, просто флоповете с участието на Галена са твърде много и не можем да смогнем ;) 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, аз песента на Преса и Лидка не я чух в нито една от двете дупки у Врана. Верно че сме на село, но пак е меката на чалгата.

На Анелия пуснаха Шампион и Котка, на Преслава пуснаха Леглото и Пиян. В Театро се поправям към @Danger. сега гледах клипчета и пуснаха 100 живота освен добре ли си и скандал. Това беше й най - добре приетата песен на Галена.

Но топ хитовете си бяха Турбото на Ема, както и Проблем. Другите всички бяха еднакво приети без значение от гледанията. На Азис песента никой не я отрази, както й на Емануелсе. И докато при втората е ясно, че Байдън й прави мръсно, както й Ангела Меркел, то при Азо няма извинение. Ако е защото е от ромски произход нито Емрах, нито Преса, нито Галя имаха проблем с прием. За Софа и Проблем дори не говорим.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

И на това ще дойде ред, просто флоповете с участието на Галена са твърде много и не можем да смогнем ;) 

 

Важното е, че Галена няма комерсиален флоп като “Горчиви истини”! :aw:

Иначе нормално тея песни да флопнат, ужасни са повечето и не знам с какъв акъл се включваше като фийт при положение, че с когото и да бяха, щяха да си бъдат тотални флопове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

"Нито ял, нито спал" не е хит, но не е и флоп. Много сте либерални с понятията. 

Виж, това е флоп в пълния смисъл на думата

 ъ

Ама все пак, това са само неуспешни песни. Флоп е нещо с предварителни очаквания, които не е оправдало.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 9 минути, Danger. каза:

Важното е, че Галена няма комерсиален флоп като “Горчиви истини”! :aw:

Иначе нормално тея песни да флопнат, ужасни са повечето и не знам с какъв акъл се включваше като фийт при положение, че с когото и да бяха, щяха да си бъдат тотални флопове. 

Комерсиален флоп? Едно време с @-A. като сравнявахме Ариана Гранде и Селена Гомез, той така обичаше да изтъква успехите на втората - с 500 определения "Тя е най-успешният Дисни акт, роден след 90-та и от женски пол". Това говори за безсилие. Флопът си е флоп, независимо дали е по-денс или не. И какво значи "комерсиален", ще кажеш, че на Галена флоповете са оперни арии.

Редактирано от Blueberry
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, asylum каза:

 

Аз се чудя той дали знае що е катакомба? 

 

Знае, знае. На катакомба е станала една негова част след всички тези "екскурзии" в Испания.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена й признавам, че не драпа за световна слава въпреки възможностите, които има. Направи 2 опита, видя, че не се получава и си се концентрира върху поп-фолка, където е силна. А не като една друга, която си съсипа репутацията на качествен изпълнител, напъвайки се с разни смехотворни Сделки и сборни формации, за които на чужденците не им дреме дали мадамата подвизаваща се във фона е Еми, Додо или някоя друга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да коментирам и аз видеото с Анелия - домът и е чудесен, някои неща не ми харесаха, но пък е въпрос на вкус............ Тя също е чудесна, само ми се щеше да си беше върнала черната коса точно. Иначе изглеждаше прекрасно, точно както преди. Косата и вече не прилича на уморена и изсъхнала. Дано наистина да не я пипа повече.

А видяхте ли, че пази снимка в рамка с бившия и съпруг и Ивон?

А Емилия защо я наричат Счети?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

А Емилия защо я наричат Счети?

Защото се обадила веднъж на Глория и казала "Аз съм Емилия", а Глория казала "Счетоводителката или певицата"?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Защото се обадила веднъж на Глория и казала "Аз съм Емилия", а Глория казала "Счетоводителката или певицата"?

Това сериозно?:lol2:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Комерсиален флоп? Едно време с @-A. като сравнявахме Ариана Гранде и Селена Гомез, той така обичаше да изтъква успехите на втората - с 500 определения "Тя е най-успешният Дисни акт, роден след 90-та и от женски пол". Това говори за безсилие. Флопът си е флоп, независимо дали е по-денс или не. И какво значи "комерсиален", ще кажеш, че на Галена флоповете са оперни арии.

Галена е най-успешният дамски изпълнител в поп-фолка. Като дама се е доказала много. Всеки неин проект, носи нещо от нея, защото има такива претенции. А фийтовете и тн, които има с никому известни, ги прави от колегиалност, защото е дама. Толкова за най-истинската дама в поп-фолка.

  • Like 1
  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Галена е най-успешният дамски изпълнител в поп-фолка. Като дама се е доказала много. Всеки неин проект, носи нещо от нея, защото има такива претенции. А фийтовете и тн, които има с никому известни, ги прави от колегиалност, защото е дама. Толкова за най-истинската дама в поп-фолка.

Силно се надявам всичко това да е написано с ирония и сарказъм.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...