Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Коце и Преслава заедно в Приморско на 9 юли, но в отделни дискотеки. Коце в Кавали клуб, А Преслава в новия Планета Пайнер клуб Приморско, те са една до друга. 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех,че има толкова луди хора по Коце. Пратиха ми клипче, сигурно е от концерта му в Дупница вчера как някаква предлага брак на Коце и то с пръстен. Тая първо да се научи как се пише OЖЕНИХ се и се казва :Ще се ожениш ли за мен към Коце, а не ще се омъжиш ли. Много е проста. И как му вика ще се разведете, ти си само мой. Луда:

https://www.tiktok.com/@marrakech_18/video/6980749191249235206?_d=secCgYIASAHKAESMgoweYA1uDOIaNytJ4vOTPjEvqiavyGBl4R7JsG9RzhpGEgVLNdMXQQoffjIcAe5j4USGgA%3D&checksum=803ec83181a27629ba36360501fc384bb0c0793055a524e1e40cafa1a9add67d&language=en&preview_pb=0&sec_user_id=MS4wLjABAAAAnpQmuoc3x21zxnmn5Ubp2z6b0g-vcHLV6j876irR2A9OPqNtUFELwrC3irBXEybD&share_app_id=1233&share_item_id=6980749191249235206&share_link_id=b3e12b60-03a8-4528-81c0-d4c10d112dc3&source=h5_m&timestamp=1625361660&u_code=d60h31b3bhji33&user_id=6684670222198785029&utm_campaign=client_share&utm_medium=android&utm_source=copy&_r=1&is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Но пък Коце много готин е бил. ❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.07.2021 г. от 22:48, Blueberry каза:

Естествено, че е било по инициатива и желание на Лидия. Преслава не си я представям да драпа за дует с когото и да било, не защото няма нужда, а защото я мързи и няма никакво желание. 

Има тъпички песни в първия албум, после смело мога да кажа, че няма неща, които да не й харесвам. "Помощ" ми беше малко смотана, но към днешна дата ми допада повече. 

Според мен Преслава е продуцент на песента, при положение, че е качена в нейния канал. В случая продуцент е Пайнер. А тези номера ги гледаме от време оно. Да напомня как навремето Преслава и Галена правиха дуети с топ новаците Галин и Фики, после те двамата правиха с актуалните на годината Преслава и Джена. Сега Галена и Преслава правят с Меди и Лидия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Половината песен е неразбираема, какво да пеят?

Те не само, че не пеят ами и не отразяват самата песен. И това е хит? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Те не само, че не пеят ами и не отразяват самата песен. И това е хит? 

Цялата работа е Лидия да се похвали,че има песен с идола си. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, zai4eto82 каза:

Не знаех,че има толкова луди хора по Коце.

Ние пък знаехме. И мисля, че всички освен теб можем да се сетим за един луд по Коце човек.

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, zai4eto82 каза:

Цялата работа е Лидия да се похвали,че има песен с идола си. 

Аз говоря за на Башурница беквокалистката новата песен. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия явно е много умна и организирана щом сама е построила къщата си и е давала идеи за всичко. Иска се акъл как да го измислиш всичко това. И отделно септември ще има и модна линия. Определено има стил и вкус. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Анелия явно е много умна и организирана щом сама е построила къщата си и е давала идеи за всичко. Иска се акъл как да го измислиш всичко това. И отделно септември ще има и модна линия. Определено има стил и вкус. 

То това й беше мечта. Дето се вика цял живот това е мислила.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Събота вечер:

Най-силният ден за Емилия до момента

1. Емилия и Флорин - 400К

2. Емрах - 118К

3. Роксана и Емилиано - 117К

4. Галена и Меди - 115К

5. Меди - 113К

6. Илиян и Теди - 97К

7. Азис - 91К

8. Малката и Робов - 91К

9. Преслава и Лидия - 85К

10. Десислава и Лео - 69К

Имам съмненията, че гледанията са за повече от 24 часа, тъй като нейбъла излезе преди малко, а не в полунощ. 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Hurricane каза:

Кой го интересува къде се подвизава тази изкукала неактуална стара мома? 

Айде, стига с тези предразсъдъци. Изкарва си пари, ходи  Ти завиждам ли, какво? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Danger. каза:

Събота вечер:

Най-силният ден за Емилия до момента

1. Емилия и Флорин - 400К

2. Емрах - 118К

3. Роксана и Емилиано - 117К

4. Галена и Меди - 115К

5. Меди - 113К

6. Илиян и Теди - 97К

7. Азис - 91К

8. Малката и Робов - 91К

9. Преслава и Лидия - 85К

10. Десислава и Лео - 69К

Имам съмненията, че гледанията са за повече от 24 часа, тъй като нейбъла излезе преди малко, а не в полунощ. 

Айде Скандал утре на второ, 2 месеца след премиерата! 😋

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Коце и Преслава заедно в Приморско на 9 юли, но в отделни дискотеки. Коце в Кавали клуб, А Преслава в новия Планета Пайнер клуб Приморско, те са една до друга. 

Явно ще е зает с нея и няма да има време за теб.:fuck::alcoshame::retard: Съветвам те да си смениш деня при фризьорката, не си струва да се гласиш за тогава.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Айде Скандал утре на второ, 2 месеца след премиерата! 😋

Да, но май вече не сме с хита на годината. Трябва да се действа нещо по въпроса! :dontknow:

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Трябва да се действа нещо по въпроса! :dontknow:

Спрете да броите гледанията на разни румънски манелета, в които БГ участието е само с беквокали.:3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Да, но май вече не сме с хита на годината. Трябва да се действа нещо по въпроса! :dontknow:

Турболенция е по-голям хит цялостно, но в Булгаристан засега са 3М vs. 8M за Скандал. Да не забравям и Изкушение с 13/14М от бг, която и двете трудно ще минат. Просто си представи какво щеше да стане тук, ако Скандал беше с 50% от чужбина. а дори и да не е най-големият хит за годината, достатъчно е че и тази година имаме огромен хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

Да, но май вече не сме с хита на годината. Трябва да се действа нещо по въпроса! :dontknow:

Коментирай че на Акула още се избухва повече от на Добре ли си. Пиян същи още е сила, Паника дори не съществува вече за клубовете. Галена звуча две поредни вечери само по веднъж със Скандал и добре ли си. Емата, Коцака и Меди с по 4 песни.

пп: вие никога не сте били с хита на годината. Слави ви го беше взел. Ема обаче ще го завърти в турболенция.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...