Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Danger. каза:

Събота вечер:

Най-силният ден за Емилия до момента

1. Емилия и Флорин - 400К

2. Емрах - 118К

3. Роксана и Емилиано - 117К

4. Галена и Меди - 115К

5. Меди - 113К

6. Илиян и Теди - 97К

7. Азис - 91К

8. Малката и Робов - 91К

9. Преслава и Лидия - 85К

10. Десислава и Лео - 69К

Имам съмненията, че гледанията са за повече от 24 часа, тъй като нейбъла излезе преди малко, а не в полунощ. 

Да, гледанията са за 33 часа. Снощи имаше огромен проблем с дейтацентъра с над 1000 сървъра и сайтът беше долу за 3-4 часа. Утре ще са сравнително по-малки като числа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Danger. каза:

Предполагам у вас :77:

Имам клипчета специално за теб за да не предполагаш. Както и на мегахита скандал сравнен с котка в култ 1 и в театро другата. То и пиян я бие по прием. Но нека да го кача довечера да се веселим заедно.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Имам клипчета специално за теб за да не предполагаш. Както и на мегахита скандал сравнен с котка в култ 1 и в театро другата. То и пиян я бие по прием. Но нека да го кача довечера да се веселим заедно.

Гигахит!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

В това интервю е доста добре, хитмейкарката, изказва се кратко, точно и ясно. Направо си е супер сравнение с някой треньори в предавания.  

 

Топ къща и топ купон е било, гледах й сторитата тогава..изкефи ме!

Само в интервюто малко не бе ок как едва-едва целуна майка си. Ако й е било за грима - за секунди се оправя.

PS и тя май си е пипала зъбите? По-различни изглеждат.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Just_Me каза:

Топ къща и топ купон е било, гледах й сторитата тогава..изкефи ме!

Само в интервюто малко не бе ок как едва-едва целуна майка си. Ако й е било за грима - за секунди се оправя.

PS и тя май си е пипала зъбите? По-различни изглеждат.

Според мен беше като ебавка със социалното дистанциране :D От кумова срама да се цунат ли, да не се ли :))) 

Къщата е яка, имаме си втора Луна! И по палат, и по зъби! 

Не се изказва добре, но е естествена. ❤️ И е много красива с тая коса. Да не я пипа повече. 

Искаме втора част на хита с Паломита, само че на нейния си басейн!

 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, BobiTo каза:

В това интервю е доста добре, хитмейкарката, изказва се кратко, точно и ясно. Направо си е супер сравнение с някой треньори в предавания.  

 

Гъзарка! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Топа на алфа тази година след Момиче от лед!

Не искам да става голям хит само защото Галин ще се радва :bq:

Последно време мачкаш с вкус! Лятото ти се отразява добре. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яката песен. Симона става все по-харизматична с всеки следващ клип. И Галин пасва на видеото с тази визия, но може би вместо пак да се рекламира себе си трябваше да й сложи за дуетен партньор Адам или някой друг новак.

На момичето от лед можеше направо това да му е дуета след дебютната хитачка, триото си остава излишно към настоящата ситуация, макар че беше приятна песен.

ПП: Това май трябваше да е в темата за клипа. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава обикновено е най-силна на есен. В предвид ситуацията при нея в момента, нищо чудно накрая да се стресне и да се случи немислимото- да пусне песен дори при затворени клубове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Преслава обикновено е най-силна на есен. В предвид ситуацията при нея в момента, нищо чудно накрая да се стресне и да се случи немислимото- да пусне песен дори при затворени клубове.

По-интересното е какво ще предложи? Видя, че с еднакви ганеви вече няма същият успех като Пиян и Да гори, а в дует с ново топ име и от различен композитор пак не й се получи. Май ще се върнем на мушамите, но и там втората не стана...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

@asylum Налагаме ли нови хитачки? 

 

Малко ми звучи като микс. Отсвир върху отсвир. Все едно съм пуснал 2 песни една върху друга.  ЗА първо слушане - не!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

По-интересното е какво ще предложи? Видя, че с еднакви ганеви вече няма същият успех като Пиян и Да гори, а в дует с ново топ име и от различен композитор пак не й се получи. Май ще се върнем на мушамите, но и там втората не стана...

Може да усети, че й е време за... балада. То и без това ако няма дискотеки навярно и тя няма да иска да пуска комерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умирам от това, че е споделил на стори значението на "вендета". "Вижте ме, този път знам, не е като 'катакомба'! "

Цитат

 

Значение на думата вендета
ж., само ед. Кръвно отмъщение.

Синоними на думата вендета
отмъщение, разплата

 

После си пускаш песента и интрото започва такa:

"Пътят води до желанието за разплата, за отмъщение, за вендета...."

 

Простак си беше, простак си остана!

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...