Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Малко са певиците, които са постигнали това, което Анелия постигна. Има някаква промяна и в нея, но не е толкова драстична. И интервюто не е никак зле, но все пак липсва онази Анелия с яките и различни песни. Силно се надявам това с периода Зоопарк-Гъзарка-Котка да приключи съвсем скоро и Анелия да се завърне към стойностните и изпипани неща.

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Умирам от това, че е споделил на стори значението на "вендета". "Вижте ме, този път знам, не е като 'катакомба'! "

После си пускаш песента и интрото започва такa:

"Пътят води до желанието за разплата, за отмъщение, за вендета...."

 

Простак си беше, простак си остана!

Реално погледнато, за таргет аудиторията на песента, обяснението си е наложително ;) 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Малко са певиците, които са постигнали това, което Анелия постигна. Има някаква промяна и в нея, но не е толкова драстична. И интервюто не е никак зле, но все пак липсва онази Анелия с яките и различни песни. Силно се надявам това с периода Зоопарк-Гъзарка-Котка да приключи съвсем скоро и Анелия да се завърне към стойностните и изпипани неща.

 

Най големия пайнерски хит е нейн за това мин десетилетие е нейн: дай ми още!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Малко са певиците, които са постигнали това, което Анелия постигна. Има някаква промяна и в нея, но не е толкова драстична. И интервюто не е никак зле, но все пак липсва онази Анелия с яките и различни песни. Силно се надявам това с периода Зоопарк-Гъзарка-Котка да приключи съвсем скоро и Анелия да се завърне към стойностните и изпипани неща.

 

Да не ми е сестра й взе позициите!

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Най големия пайнерски хит е нейн за това мин десетилетие е нейн: дай ми още!

Поне 10 пъти по-масова, даже и балкански хит е, ама Цура не е много на почит в форума и това пречи за признание на успеха който си го има!

 

  • Like 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Поне 10 пъти по-масова, даже и балкански хит е, ама Цура не е много на почит в форума и това пречи за признание на успеха който си го има!

 

Я да не ми слагаш държанката с най-голям хит, тази песен се забрави още 2011.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Поне 10 пъти по-масова, даже и балкански хит е, ама Цура не е много на почит в форума и това пречи за признание на успеха който си го има!

 

Тази песен е отдавна забравена. Дори една “По моята кожа” е по-слушана към днешна дата и има приеми.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Напротив! Виждали сме дори и по-голям:

 

 

Тази песен не е била чакана, не е мазната чалга и не е дует с млада звезда с позиции. Без теб е същата като Олекне, но изобщo не могат да се сравняват с Горчиви истини, която е срамна и гнусна.

  • Like 5
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Напротив! Виждали сме дори и по-голям:

 

 

това че простите чалгари не оцениха този проект не я прави провал.

коментарите:

*Гледанията на тази песен са наистина нищожни. Заслужава много повече, защото е страхотна. За съжаление в Б-я различното, в повечето случаи, остава недооценено. Браво, Галена!

*Перфектна ! Различна, без мазно звучене, благодаря ти, Гале, че избираш правилния път в музиката. Не се отказвай от поп-фолк знученето, но винаги има нужда от свежо парче като това. Всеки си има мнение, но песента определено не е "слаба", слабото е в интелекта ви, 'щото няма цигански или турски вокали, няма маане има перфекционизъм и изящество, но някои хора са свикнали на ниско ниво и там ще се стоят... Още веднъж уникална песен!

*Много е различна, и като визия и като музика и като клип... Това е много хубаво, защото не е професионално изпълнителите да бъдат еднотипни... Също и начина на пеене е по-различен, тук се чуват доста високи тонове, които придават тежест на парчето... Като цяло много ми харесва и текста и музиката и клипа и всичко, не съм от тези, които пишат всеки път коментари, но тази песен заслужава не само моето Браво, но и на всеки... ПОЗДРАЕЛЕНИЯ, УНИКАЛНА ПЕСЕН!

*Уникална, много различна, със стойностен текст, просто уникална. Галена за пореден път показва стил и качество, браво Галка само така Напред и нагоре продължавай да правиш красиви и разнообразни проекти, Мойте най големи уважения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Hurricane каза:

1 000 000 стрийма в Спотифай за един от топ хитовете на 2019 ❤️ 

 

500k от които са мои. :D

Не знам какво ми беше станало през 2019 с тази Преслава. По форумите изявено не ми е любимка, но двата й ТОП комерса за годината ми бяха сред най-слушаните песни. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена никога не е имала такъв тотален флоп като песента на Преслава с Лидия, ако говорим за комерсиални/дискотечни парчета. Този път и името не можа да й помогне.

Тръгнали да я сравняват с “Да ти олекне” чак. :D

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Галена никога не е имала такъв тотален флоп като песента на Преслава с Лидия, ако говорим за комерсиални/дискотечни парчета. Този път и името не можа да й помогне.

Тръгнали да я сравняват с “Да ти олекне” чак. :D

До това води безизходицата. Когато Галена има флоп преди много години, а на Преслава е пресен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

това че простите чалгари не оцениха този проект не я прави провал.

коментарите:

*Гледанията на тази песен са наистина нищожни. Заслужава много повече, защото е страхотна. За съжаление в Б-я различното, в повечето случаи, остава недооценено. Браво, Галена!

*Перфектна ! Различна, без мазно звучене, благодаря ти, Гале, че избираш правилния път в музиката. Не се отказвай от поп-фолк знученето, но винаги има нужда от свежо парче като това. Всеки си има мнение, но песента определено не е "слаба", слабото е в интелекта ви, 'щото няма цигански или турски вокали, няма маане има перфекционизъм и изящество, но някои хора са свикнали на ниско ниво и там ще се стоят... Още веднъж уникална песен!

*Много е различна, и като визия и като музика и като клип... Това е много хубаво, защото не е професионално изпълнителите да бъдат еднотипни... Също и начина на пеене е по-различен, тук се чуват доста високи тонове, които придават тежест на парчето... Като цяло много ми харесва и текста и музиката и клипа и всичко, не съм от тези, които пишат всеки път коментари, но тази песен заслужава не само моето Браво, но и на всеки... ПОЗДРАЕЛЕНИЯ, УНИКАЛНА ПЕСЕН!

*Уникална, много различна, със стойностен текст, просто уникална. Галена за пореден път показва стил и качество, браво Галка само така Напред и нагоре продължавай да правиш красиви и разнообразни проекти, Мойте най големи уважения.

Съгласявам се! И аз ОБОЖАВАМ тази песен! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Не знаех,че има толкова луди хора по Коце. Пратиха ми клипче, сигурно е от концерта му в Дупница вчера как някаква предлага брак на Коце и то с пръстен. Тая първо да се научи как се пише OЖЕНИХ се и се казва :Ще се ожениш ли за мен към Коце, а не ще се омъжиш ли. Много е проста. И как му вика ще се разведете, ти си само мой. Луда:

https://www.tiktok.com/@marrakech_18/video/6980749191249235206?_d=secCgYIASAHKAESMgoweYA1uDOIaNytJ4vOTPjEvqiavyGBl4R7JsG9RzhpGEgVLNdMXQQoffjIcAe5j4USGgA%3D&checksum=803ec83181a27629ba36360501fc384bb0c0793055a524e1e40cafa1a9add67d&language=en&preview_pb=0&sec_user_id=MS4wLjABAAAAnpQmuoc3x21zxnmn5Ubp2z6b0g-vcHLV6j876irR2A9OPqNtUFELwrC3irBXEybD&share_app_id=1233&share_item_id=6980749191249235206&share_link_id=b3e12b60-03a8-4528-81c0-d4c10d112dc3&source=h5_m&timestamp=1625361660&u_code=d60h31b3bhji33&user_id=6684670222198785029&utm_campaign=client_share&utm_medium=android&utm_source=copy&_r=1&is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Но пък Коце много готин е бил. ❤️

 

Конкуренцията не спи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен недоволството от дуета на Преслава и Лидия е нещо твърде преувеличено. И причината е, че се очакваше за издадат нещо брутално, което да върне позициите на Преслава и да изстреля Лидия нагоре. Но песента не е чак толкова гадна, приличен комерс като за сезона, даже зарибява като се слуша повече пъти.

За мен няма база за сравнение с Да ти олекне или Без теб. Тези песни бяха пуснати в години, в които Преслава и Галена си бяха възприемани за тотални лидерки и затова подобни провали дойдоха като шок. Докато в последно време наблюдаваме най-слабия период за Преслава и въпреки това Горчивите истини бързо ще ги минат другите две като гледания и ще се слушат повече във времето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Според мен недоволството от дуета на Преслава и Лидия е нещо твърде преувеличено. И причината е, че се очакваше за издадат нещо брутално, което да върне позициите на Преслава и да изстреля Лидия нагоре. Но песента не е чак толкова гадна, приличен комерс като за сезона, даже зарибява като се слуша повече пъти.

За мен няма база за сравнение с Да ти олекне или Без теб. Тези песни бяха пуснати в години, в които Преслава и Галена си бяха възприемани за тотални лидерки и затова подобни провали дойдоха като шок. Дакато в последно време наблюдаваме най-слабия период за Преслава и въпреки това Горчивите истини бързо ще ги минат другите две като гледания и ще се слушат повече във времето.

Кво преувеличено бе душа. Не го пуснаха до 4 нито веднъж. А е пресен хит... радвай се, че нащо Десе цепи клубовете с мегахита токсичен. Преса си има пиян и леглото, но Лидка я нема никва вече.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...