Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, FikLena каза:

Глория... пардон Тита: Абе ей малки гадни пишлемета ако още веднъж някой ме уцели с нещо спирам участието :lol:

 

Ми права е!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

Глория... пардон Тита: Абе ей малки гадни пишлемета ако още веднъж някой ме уцели с нещо спирам участието :lol:

 

Въпросът е Защо подяволите Тита има участия?

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Кво преувеличено бе душа. Не го пуснаха до 4 нито веднъж. А е пресен хит... радвай се, че нащо Десе цепи клубовете с мегахита токсичен. Преса си има пиян и леглото, но Лидка я нема никва вече.

На Токсичен спрях рекламата, Дес не е превеждала заплата напоследък, защото с Оцко се охарчиха твърде много за безсмислените индийски гледания. :D А и че песента си е хит вече е видимо.

Аз тия дни бях на участие на Лидия и всичко й се прие добре, дори дуета с Прес. Може би е заради истерията по нея, не знам, но определено не мисля че флоповете на П&Г от 2016 са нещо по-силно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

 

Аз тия дни бях на участие на Лидия и всичко й се прие добре, дори дуета с Прес. Може би е заради истерията по нея, не знам, но определено не мисля че флоповете на П&Г от 2016 са нещо по-силно.

По-силни са, защото са качествени. Едва ли Преса и Галя са очаквали тотални хитове с Без теб и Да ти олекне, но Горчиви истини е правена точно за такъв.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

По-силни са, защото са качествени. Едва ли Преса и Галя са очаквали тотални хитове с Без теб и Да ти олекне, но Горчиви истини е правена точно за такъв.

И трите са правени за дискотека. Просто по онова време доста вървяха песни в стил Драганински, а днес се залага на повече парчета с кръчмарски и мазни отсвири. Но да, ако стане на въпрос, и на мен Без теб ми харесва повече от Горчиви истини.

преди 10 минути, DarkChild каза:

Каква истерия? Да не бълуваш?

Истерията по една бъдеща легенда.❤️

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно "Влез" не е забравена щом смотаната Счетоводителка й направи римейк 10 години по-късно. Пачата дори се опитва да създадане някакъв iconic танц като от песента на Цуци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

Предполагам у вас :77:

Винаги е било така, винаги и ще бъде. 

Удобно как се говори за чуждите гледания в Турболенция, но за Добре ли си се забравят. А изтритите клипчета на Акула? Хммм 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Винаги е било така, винаги и ще бъде. 

Удобно как се говори за чуждите гледания в Турболенция, но за Добре ли си се забравят. А изтритите клипчета на Акула? Хммм 

От Добре ли си, гледанията са от Видин, София, тук-там и от Койнаре. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че песента на Преслава и Лидия е тотален флоп, ще видите, че в края на годината ще си има гледания, показващи, че не е толкова зле. Истинските флопове в последните години са дуета на Теди и Галин или последната на Теофиков, "Горчиви истини" е номер 1 в тренда, за Бога...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Мале,мале. Надявам се че феновете на Счети,които са получили Айфон не са толкова криви като нейния!!!

Screenshot-20210704-191341-Instagram.jpg

Точно фен на Андреа да го каже

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Не съм на 15 за да съм фен на някого още повече на Андреа,която няма нова песен от 1 година. 

Айде, сега. Личи си отдалеч, че те е яд, че проскубаната счетоводителка живее живота на Дора. Богат мъж, Кости, международни проекти, фотошоп.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Аз не мисля, че песента на Преслава и Лидия е тотален флоп, ще видите, че в края на годината ще си има гледания, показващи, че не е толкова зле. Истинските флопове в последните години са дуета на Теди и Галин или последната на Теофиков, "Горчиви истини" е номер 1 в тренда, за Бога...

Тия "не"-та ми се виждат излишни ;) 

Истинският номер 1 в тренда. Поне що се отнася до музика. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Айде, сега. Личи си отдалеч, че те е яд, че проскубаната счетоводителка живее живота на Дора. Богат мъж, Кости, международни проекти, фотошоп.

Абсолютно не. По-скоро я съжалявам,че финансира всички тези проекти с румънци,а сънародниците им дори не я отразяват в коментарите.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Абсолютно не. По-скоро я съжалявам,че финансира всички тези проекти с румънци,а те дори не я отразяват в коментарите.

Да, това е вярно.😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Аз не мисля, че песента на Преслава и Лидия е тотален флоп, ще видите, че в края на годината ще си има гледания, показващи, че не е толкова зле.

То щом флопа на Галин и Адам има 5 милиона, значи и тази ще ги има. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , чушка. каза:

най-добрият дует в поп-фолка. 

 

 

преди 2 часа , Willy каза:

Умирам от това, че е споделил на стори значението на "вендета". "Вижте ме, този път знам, не е като 'катакомба'! "

После си пускаш песента и интрото започва такa:

"Пътят води до желанието за разплата, за отмъщение, за вендета...."

 

Простак си беше, простак си остана!

Аз се чудя той дали знае що е катакомба? 

преди 1 час , Willy каза:

Поне 10 пъти по-масова, даже и балкански хит е, ама Цура не е много на почит в форума и това пречи за признание на успеха който си го има!

 

Вече не се помни, а и аз мислех, че е отпреди 2010. Сега повечето коментирате, че не се помнела частта на Счети в Турбуленция, но някой знае ли какво пее Цура? Само мангалчето със "зег, зег" направи впечатление. 

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Не съм на 15 за да съм фен на някого още повече на Андреа,която няма нова песен от 1 година. 

Само 1 ли, не са ли 5-6-7? Последно помня

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Тия "не"-та ми се виждат излишни ;) 

Истинският номер 1 в тренда. Поне що се отнася до музика. 

 

Тази песен ще гърми това лято! От всяка кола само това се чува !

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

То щом флопа на Галин и Адам има 5 милиона, значи и тази ще ги има. 

"Нито ял, нито спал" не е хит, но не е и флоп. Много сте либерални с понятията. 

Виж, това е флоп в пълния смисъл на думата

 ъ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...