Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Гальо каза:

Видяхте ли видеото, където Преслава и Софка се кефят на “Скандал”. Браво Прес 💜

Аз гледах как се подиграват на тези, дето я обвиняват в плейбека и пее "Проклета кучка" с обърнат микрофон. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, чушка. каза:

Преслава как се прави, че не знае много много текста. 

Тя на нейните не ги знае текстовете, камо ли на чуждите дето са излезли преди един месец

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Това беше планувано за трио между Теофиков, Малката и Константин, но отпадна и остана дует за Малката и Теофиков, който пък дадоха на Робов.

Тръпнеш ли в очакване за новият ти любимец?  Сигурен съм, че ще ти хареса.

Кой ще ми е новият любимец? :D

Аа, ясно, вярно, че имаше такива слухове. По-добре, че е пропаднало честно казано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Kriminal каза:

Хитов хит от албума на миналото десетилетие

Ох, в този албум няма слабо! ❤️

А като се сетя, че и "Аз" на Галена излезе тогава - 2011 си бе топ година!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Защото е арогантен дърт пергиш. Аз знам, че е голямо име, но е малко downgrading баш големи имена да я подгряват.

Айде да е Юнона разбирам, но големите ни имена. Отделно тя си позволява да се отнася със снизхождение към всички. Нямала душа музиката им, всичко било за пари. Не знаела коя е Лили Иванова. Това просто не е ОК.

И за мен не е ОК това едни от най-големите ни български звезди да подгряват когото и да е от чужбина и то от Сърбия. Сякаш те са нещо по-малко от нея - айде Аман от чуждопоклонничество. 
Коя от Сърбия някога ще подгрява някоя от нашите? Липсва си ни самочувствие и това е - дано някога се отърсим от тази нужда да сме чуждопоклоници и да омаловажаваме нашето си. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Хубаво е че Сашка си направи име сред сърбите - чух че нещо е станало и вече не се имат с Весна.

Хубаво за кого? Само ни ги натрапва на нас. Обратното е по-съществено.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

И за мен не е ОК това едни от най-големите ни български звезди да подгряват когото и да е от чужбина и то от Сърбия. Сякаш те са нещо по-малко от нея - айде Аман от чуждопоклонничество. 
Коя от Сърбия някога ще подгрява някоя от нашите? Липсва си ни самочувствие и това е - дано някога се отърсим от тази нужда да сме чуждопоклоници и да омаловажаваме нашето си. 

Абсолютно. Но докато имаш неуки маси ще е така. Чакаме само ЕГН-то да си каже думата, защото младите им не са така слушани тук.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Абсолютно. Но докато имаш неуки маси ще е така. Чакаме само ЕГН-то да си каже думата, защото младите им не са така слушани тук.

Ми не е само това. И преди ми направи впечатление с Камелия и Рени, и особено сега с Глория. Те бяха споделили концерта, Брена беше споделила специални постери на които е само тя. Този концерт в оригинален постер е Глория/Брена, тя направила свои собствени. Какъв е проблема да покаже колегиалност ? Значи Тейлър Суифт, Марая Кери и Селин Дион могат, тя не. Грозно е и непрофесионално.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , чушка. каза:

Ами разбрах, че Галин даже бил спокоен, че само тази снимка е била изтекла, имайки предвид всички останали кадри..

Едно гълъбче ми каза, че се пазят и чакат удобен момент да бъдат пуснати. ;)

Още 2-3 флопа и си ги пуска сам

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми не е само това. И преди ми направи впечатление с Камелия и Рени, и особено сега с Глория. Те бяха споделили концерта, Брена беше споделила специални постери на които е само тя. Този концерт в оригинален постер е Глория/Брена, тя направила свои собствени. Какъв е проблема да покаже колегиалност ? Значи Тейлър Суифт, Марая Кери и Селин Дион могат, тя не. Грозно е и непрофесионално.

От сръбските звезди най-нормална като отношение е Драгана, другите ги бие яко звездоманията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми не е само това. И преди ми направи впечатление с Камелия и Рени, и особено сега с Глория. Те бяха споделили концерта, Брена беше споделила специални постери на които е само тя. Този концерт в оригинален постер е Глория/Брена, тя направила свои собствени. Какъв е проблема да покаже колегиалност ? Значи Тейлър Суифт, Марая Кери и Селин Дион могат, тя не. Грозно е и непрофесионално.

Сърбите презират българите. Няма друг народ, който да е по-отрицателно настроен. Смятат ни за една идея повече от циганите . Това е от Баба Брена до най-обикновения боклукчия. Така че, няма как да очакваш уважение от такъв манталитет.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Сърбите презират българите. Няма друг народ, който да е по-отрицателно настроен. Смятат ни за една идея повече от циганите . Това е от Баба Брена до най-обикновения боклукчия. Така че, няма как да очакваш уважение от такъв манталитет.

Според мен си е до човека. Но със сигурност нашите, които и двамата знаем са дъно, показват по голям професионализъм и ниво от тях.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не мога да разбера тая мания, т'ва поклонничество на сръбската чалга, която звучи толкова кръчмарско, че чак да ти замирише на манджа и евтин алкохол само като я слушаш. Разбира се, има си изключения. Има и доста качествени песни със страхотни текстове. Аз самият си имам своите любими песни от тях. Но това да примираш за сръбското сякаш е върхът на музиката, не го разбирам. 

А още пó ми е учудващ парадоксът на твърдението, че видиш ли сръбските песни били много по-смислени от българските, а в същото време истински стойностите български класики да се пренебрегват, все едно са демоде и не заслужават внимание. Например една прекрасна песен на Глория като "Завист" - повечето сигурно не са я чували, а дори и да са я, биха я отписали. А тази песен става яко за пиене. Но не - сръбско, та сръбско. Абе, много странен народ сме... 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама по сръбско се превъзнася само тоя 'западен' край на България. Черноморието се знаят само баш хитовете, сигурен съм, че нито тракийско, нито родопите, нито лудогорието се захласват по сръбската музика. Само северозападнала + софийско горе долу. За пиринския край само не знам.

Като цяло съм с впечатления, че гръцката се слуша повече от сръбската като цяло.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Olay каза:

Ама по сръбско се превъзнася само тоя 'западен' край на България. Черноморието се знаят само баш хитовете, сигурен съм, че нито тракийско, нито родопите, нито лудогорието се захласват по сръбската музика. Само северозападнала + софийско горе долу. За пиринския край само не знам.

Като цяло съм с впечатления, че гръцката се слуша повече от сръбската като цяло.

Абсолютно цяла България слуша сръбско. Някъде - повече, другаде - не толкова, разбира се. Същото важи и за гръцкото, но аз лично не го харесвам толкова, много ми е пиянско, а и не разбирам текстовете. Няма лошо в това, навремето преди да се появи бг чалгата хората са искали да слушат балканско, а са били позволени само руско и естрада. Сръбската музика е много богата, реално на тях това им е фолклорът. Харесва ми, че си уважават и старите изпълнители, а не ги пенсионират на 40 като тук. Там тази музика не се е изродила както стана тук. Пак са джукести и направени, но не евтинеят толкова като нашите. Най-малкото, защото могат да пеят и песните им са наистина смислени, на фолклорна основа. Нашите са на ориенталска основа, дай ни денс маанета и всичко е точно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам против да се слуша сръбската музика, нека сме отворени и харесваме всичко.

Имам против:

1. Големите ни имена да се захласват и да се продават еФтино, щото олекват.

2. Да не се дава признание за тях, защото това дори като подгряващ изпълнител е колективен труд. Всеки допринася за успеха на събитието.

лека и спокойна от мен.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да не се захласват нашите, след като:

- Цеца събира на самостоятелен концерт 100 000, нашите не могат да напълнят една Арена, а са 30 човека. 

- Композиторите и текстописците им са супер добри и не са трима човека на кръст.

- Гранд има телевизионна продукция в студио за милиони, "Пайнер" даже и в мазето спря да ги снима. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...