Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, BobiTo каза:

Това, че ми харесват песните, не значи, че ми харесва тя. Има разлика между това да харесваш даден изпълнител, от това да ти харесват само песните. 

Ами аз не мога да слушам песен на изпълнител, ако той не ми харесва. Например: Анелия.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Ами аз не мога да слушам песен на изпълнител, ако той не ми харесва. Например: Анелия.

Не лъжи, клатил си се на "Зоопарка" и "Дай ми още". 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, чушка. каза:

Щом определяш предните две като хубави, означава че лицемерничиш с предишния си коментар. Хем я наричаш "пишман племенница", а след това казваш, че й харесваш песните.

Няма нищо отличително или специално в нея. Който и да е бил на нейно място, песните щяха да са същите. Това има предвид.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На 20 юли Глория с концерт в Летния театър в Бургас заедно със Симона и Николай Славеев, а на 21 юли Георги Христов там. Как да не те е яд. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Юнона най-накрая с албум:

 

Обаче Юнона никъде не е обявила, че са и издали нов албум. Усещам, че не е била съгласна албумът да се пуска с тази обложка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, zai4eto82 каза:

На 20 юли Глория с концерт в Летния театър в Бургас заедно със Симона и Николай Славеев, а на 21 юли Георги Христов там. Как да не те е яд. 

Нищо де, утеши се и иди на този на Ивана! :laughing:

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Olay каза:

Топ 5 в тубата и топ 5 бг песни в Спотифай е идентичен:

1 . Скандал
2. Аномалия
3. Автомата
4. Момиче от лед
5. В твоето легло

Мале, дебют как изкара по-задържащ се хит от топ 2 певица, след почти година пауза. 🥲

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Olay каза:

Топ 5 в тубата и топ 5 бг песни в Спотифай е идентичен:

1 . Скандал
2. Аномалия
3. Автомата
4. Момиче от лед
5. В твоето легло

Не е точно така, защото най много стрийма от всички в Спотифай има Прес. Като гледания в ютюб е на трето място. Така че по скоро размени “Автомата” и “Леглото” и се получава реалната картинка. :)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, BaGaBoNtIn каза:

Не е точно така, защото най много стрийма от всички в Спотифай има Прес. Като гледания в ютюб е на трето място. Така че по скоро размени “Автомата” и “Леглото” и се получава реалната картинка. :)

В ютуб е на 4-то по общи гледания. Точно в 3 също е с повече. А в спотифай Аномалия е с най-много. :) 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Азис не е ли топ 2 в тубата?

Няма я новата песен изобщо. Явно по някаква причина не се води за 'песен'. Няма ги и песните от Евровизия например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, GSA каза:

Обаче Юнона никъде не е обявила, че са и издали нов албум. Усещам, че не е била съгласна албумът да се пуска с тази обложка. 

Може и да не е разбрала, че албумът е излязъл. Тя е чакала ред от месеци, накрая е забравила. 

преди 42 минути, Willy каза:

Мале, дебют как изкара по-задържащ се хит от топ 2 певица, след почти година пауза. 🥲

Ако дебютът е достатъчно силен, би следвало да измести всички. Така беше с Анелия и Гергана. Техните хитове бяха номер 1 в държавата. Няма Глория, няма Хлория. 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Галче мачка с визия!!💖🔥📛

USER-SCOPED-TEMP-DATA-orca-image-6831161

То хубаво, ма що не уточняват по тия снимки коя коя, щот гледам и се чудя къде е Донка, къде е Галена.

Жалин една идея имаше, почти оргинална дори, и това даже не му оставиха и ся гледаме Тройница след Тройница ... 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, omline каза:

Нищо де, утеши се и иди на този на Ивана! :laughing:

По-напред на Георги Христов искам да отида, но съм все на работа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

То хубаво, ма що не уточняват по тия снимки коя коя, щот гледам и се чудя къде е Донка, къде е Галена.

Жалин една идея имаше, почти оргинална дори, и това даже не му оставиха и ся гледаме Тройница след Тройница ... 

 

Факт, доживяхме ерата на Тройниците. Отвсякъде Тройници. Под път и над път Тройници. С това ще запомним Гъбин. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

А Татяна как се развали и тя. На 10 юни пуска новия клип в 16:00 часа:

 

197982128_2917767801807942_4836918719383375910_n.jpg

Не се е развалила, според мен си закърпва друго лице с някое приложение. Това със сигурност не е нашето Тоти. 

П.С. Вгледах се по-внимателно и съм почти убеден, че е друга Тотя - Тотя ни Боева. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не се е развалила, според мен си закърпва друго лице с някое приложение. Това със сигурност не е нашето Тоти. 

П.С. Вгледах се по-внимателно и съм почти убеден, че е друга Тотя - Тотя ни Боева. 

От нейния фейс е и клипа:

https://www.facebook.com/tatyanasinger/photos/a.1589232644661471/2917767798474609

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, zai4eto82 каза:

Напоследък май харесваш само певици които ти крадат боята за коса и цялостната ти фрузура, а оня твойта толкоз се мъчи с кристали, шампоани и забравих останалото. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...