Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Just_Me каза:

Дискотеката в Бургас е "Планета Пайнер" - няма как да го поканят 😂

Знам. Ама той ще се убие от път. Ако пее и на живо не знам за гласа му. Даже и хората го коментират това. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, zai4eto82 каза:

Знам. Ама той ще се убие от път. Ако пее и на живо не знам за гласа му. Даже и хората го коментират това. 

Горкия той, че ще гушва 4 цифрени суми всяка вечер, за по 1 час пеене, докато ти се бъхтиш за 3 цифрена цял месец.  

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Горкия той, че ще гушва 4 цифрени суми всяка вечер, за по 1 час пеене, докато ти се бъхтиш за 3 цифрена цял месец.  

Поне не е безработна като тебе. 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

Горкия той, че ще гушва 4 цифрени суми всяка вечер, за по 1 час пеене, докато ти се бъхтиш за 3 цифрена цял месец.  

Що си мислиш,че е лесно да си изпълнител. Пътувай ти всеки ден в различен град хиляди километри и къде спиш, къде не спиш , отделно да записваш песни и снимаш клипове до сутринта и ще те питам дали ще издържиш и 1 ден. Отстрани е много лесно, гледаш ;лъскавата страна само, но при положение,че Меди сам проби си е похвално и си е заслужил печалбата и участията. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Що си мислиш,че е лесно да си изпълнител. Пътувай ти всеки ден в различен град хиляди километри и къде спиш, къде не спиш , отделно да записваш песни и снимаш клипове до сутринта и ще те питам дали ще издържиш и 1 ден. Отстрани е много лесно, гледаш ;лъскавата страна само, но при положение,че Меди сам проби си е похвално и си е заслужил печалбата и участията. 

То лесно няма, зайке, ама всеки сам си избира, поне при тях си заслужават всички усилия, при други не си. И аз какво да му направя на Меди, че си работи работата? Да му издигнем паметник, понеже не спира? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама днес какво става толкова много песни на Коце пускат. Отдавна не бяха пускали толкова много. Браво на Фен Тв. Кефят ме на почивния ми ден.

8:23- Кома

9:10- Проблем

9:55- Момичето

16:58- 107 дни

19:06- Като хлапе

19:39- Проблем- втори път

Всички любими песни накуп при положение,че излизах. И като се прибрах към 17:00 пускам и за;очва 107 дни. Много яко. :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

То лесно няма, зайке, ама всеки сам си избира, поне при тях си заслужават всички усилия, при други не си. И аз какво да му направя на Меди, че си работи работата? Да му издигнем паметник, понеже не спира? 

АМи бъди малко по-позитивен, че като те гледам си като Darkchild- все негативен. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

АМи бъди малко по-позитивен, че като те гледам си като Darkchild- все негативен. 

Не съм негативен, просто ти досаждаш с едно и също нон стоп. Не ти го казвам само аз, как реши, че съм негативен?

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

Не съм негативен, просто ти досаждаш с едно и също нон стоп. Не ти го казвам само аз, как реши, че съм негативен?

Ама какво разправяш. 

  • Haha 6
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

АМи бъди малко по-позитивен, че като те гледам си като Darkchild- все негативен. 

Ти пък си най-позитивната. Само хвалиш, когото харесваш, а останалите плюеш. Лицемерка. Отсега нататък започвам да събирам всичките ти отрицателни мнения и следващия път, когато ме настъпиш, ще си изядеш думите обратно.

  • Like 4
  • Haha 3
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Ти пък си най-позитивната. Само хвалиш, когото харесваш, а останалите плюеш. Лицемерка. Отсега нататък започвам да събирам всичките ти отрицателни мнения и следващия път, когато ме настъпиш, ще си изядеш думите обратно.

Пък аз ще ти дам игнор пак, че негативни хора не искам да чета. 

  • Like 4
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Пък аз ще ти дам игнор пак, че негативни хора не искам да чета. 

Кво значи "пак"? Една разбивачка на семейства да ми говори за негативност. Наглост.

  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Moovit каза:

Тез' кои бяха? 💩

Едната беше сензация като излезе, другата е пишман племенница на Галена, нали трябва все някой от родата да се бутне.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Едната беше сензация като излезе, другата е пишман племенница на Галена, нали трябва все някой от родата да се бутне.

Момичето има две песни и вече я определи като "пишман племенница". Много ясно, че ще бута, защо не? Сигурен съм, че ако си ти на нейно място или ако има нужда от подкрепа някой от твоята рода, ще му помогнеш. Това са нормални неща. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Момичето има две песни и вече я определи като "пишман племенница". Много ясно, че ще бута, защо не? Сигурен съм, че ако си ти на нейно място или ако има нужда от подкрепа някой от твоята рода, ще му помогнеш. Това са нормални неща. 

 

Тя хубаво я бута, ама Донка е време вече да пусне и нещо без намесата на леля. Дано утре пусне пак приятна песен, предните 2 бяха хубави. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Тя хубаво я бута, ама Донка е време вече да пусне и нещо без намесата на леля. Дано утре пусне пак приятна песен, предните 2 бяха хубави. 

Щом определяш предните две като хубави, означава че лицемерничиш с предишния си коментар. Хем я наричаш "пишман племенница", а след това казваш, че й харесваш песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Щом определяш предните две като хубави, означава че лицемерничиш с предишния си коментар. Хем я наричаш "пишман племенница", а след това казваш, че й харесваш песните.

Това, че ми харесват песните, не значи, че ми харесва тя. Има разлика между това да харесваш даден изпълнител, от това да ти харесват само песните. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...