Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Айде да кажеш за Камелия и Галена, че наистина се бъхтят ще разбера. Те пеят наживо, тях дима ги съсипва. Ама Преслава дето стои възможно най - далече, подпряла се и пуснала флашката отваряйки си устата и взимайки големи пари. Ми и аз на нейно място ще бухам участия - нищо вложено, само изкарано. Дори тоалети не сменя толкова. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от къде идва това схващане, че трябва да се пеят само бързи песни. Мен повече ме кефи, когато ида някъде да има разнообразна музика. Под това разбирам балади, народни и от техния репертоар. Като цяло, някой да ти казва и налага нещо, е обидно за самия изпълнител. 

На Галена не й дреме и си пее всичко. От балади през бързи, до народни. И й е през оная работа.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, SG каза:

Само Деси Слава може да реши да пуска подобно лирик видео в официален канал, но айде, радваме се, че се сетиха да качат и там песента.

 

Кой е на снимката 😮

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Само Деси Слава може да реши да пуска подобно лирик видео в официален канал, но айде, радваме се, че се сетиха да качат и там песента.

 

и само с черен екран да я пусне - хит си е хит!

  • Haha 3
  • Love 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , чушка. каза:

 Като цяло, някой да ти казва и налага нещо, е обидно за самия изпълнител. 

 

Това според мен отдавна не е така. Почти всички си пеят балади, ако имат хитови такива. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Само Деси Слава може да реши да пуска подобно лирик видео в официален канал, но айде, радваме се, че се сетиха да качат и там песента.

 

Сега ще мога да си я слушам, заради крясъците в клипа избягвах. ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , GSA каза:

Малък стадион, който побира 3 пъти повече хора от задимените дупки. 
Дай Боже всекиму такъв залез. 

Всъщност, Лепа Брена е докарана в Козлодуй от Сашка "Ангелчето" и тя спокойно можеше да си сложи тези, с които работи и зарежда 30 клуба в цяла България - Лорена, Меди Гогов, Софка, Галена и Деси Слава. И понеже им е напълнила графика е избрала Глория, която досега не е подгрявала Лепа Брена в България. Това е, друго нема. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, foxy_vd каза:

Всъщност, Лепа Брена е докарана в Козлодуй от Сашка "Ангелчето" и тя спокойно можеше да си сложи тези, с които работи и зарежда 30 клуба в цяла България - Лорена, Меди Гогов, Софка, Галена и Деси Слава. И понеже им е напълнила графика е избрала Глория, която досега не е подгрявала Лепа Брена в България. Това е, друго нема. 

Подгрявала я е, в Най клуб, около 2008-ма някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, adorable каза:

Подгрявала я е, в Най клуб, около 2008-ма някъде.

И Камелия също, после не ги знаела. Ама така е на тия години. Аз не мога да повярвам как Глория и Камелия, жени с кариера и хитове и  статус подгряват неква никва дърта мумия. Много еФтино се продаваме за пари.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Емилия ще има концерт на същия стадион като Ивана.😮 Фокс, дали Сашка има общо с това спонтанно засилване на концертната дейност при старите имена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Поздрав за най-палавата боровинка в България. @Blueberry

 

Ти много усещаш коя песен ще ми хареса обаче :D Тази ми е любимата от последната вълна :ba: 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Фокс, дали Сашка има общо с това спонтанно засилване на концертната дейност при старите имена?

Тя си работи от няколко години с тях. В началото преди 4-5 години главно и трябваха за съвместни концерти на сръбски изпълнители из северозапада, предимно по панаири. После разшири договорите си с клубове предимно в провинцията и започна да ги предлага и там, като използваше логистиката на Цветко и Камелия, които вече работеха сами. След това я представиха на една от двете, които решават всичко в чалгата на бивша Югославия - Весна Змиянац. И след като Весна и даде съвсем различни цени на сърбите от тези, които Касъмовите и Пайнер бяха наложили тук нещата потръгнаха.

Разбира се, витрината беше панаира тук във Видин, но кметове от цяла България гледат какво стана при нас и взеха да я търсят. Когато видях Таня Савич на панаира в Доспат преди 3-4 години нещата бяха ясни. Та така леко полеко освен със сърби започна и с нашите, но бе трудно, защото Пайнер не пускаха отстъпки. По едно време им дойде акъла и нещата се получиха. После отпуснаха хватката и на хитовите си изпълнители и примерно Галена се намести около Миле Китич. А след като видяха от Камелия, че не е толкова страшно без Пайнер набраха смелост и сега Пайнер въобще не са в позиция да спират външни продуценти като нея, защото не могат да пакетират своите със сърби, а пакета продава най-много. Това е бизнеса, по-добре крачка встрани, отколкото много назад.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...