Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 52 минути, WindWalkerMonk каза:

И Камелия също, после не ги знаела. Ама така е на тия години. Аз не мога да повярвам как Глория и Камелия, жени с кариера и хитове и  статус подгряват неква никва дърта мумия. Много еФтино се продаваме за пари.

Лепа Брена е една от най-големите звезди на Балканите, отделно (бивш) собственик на Гранд Продакшън. Що така все трябва да се принизява труда на хората тук?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DenFevgo каза:

Лепа Брена е една от най-големите звезди на Балканите, отделно (бивш) собственик на Гранд Продакшън. Що така все трябва да се принизява труда на хората тук?

Защото е арогантен дърт пергиш. Аз знам, че е голямо име, но е малко downgrading баш големи имена да я подгряват.

Айде да е Юнона разбирам, но големите ни имена. Отделно тя си позволява да се отнася със снизхождение към всички. Нямала душа музиката им, всичко било за пари. Не знаела коя е Лили Иванова. Това просто не е ОК.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

Защото е арогантен дърт пергиш. Аз знам, че е голямо име, но е малко downgrading баш големи имена да я подгряват.

Айде да е Юнона разбирам, но големите ни имена. Отделно тя си позволява да се отнася със снизхождение към всички. Нямала душа музиката им, всичко било за пари. Не знаела коя е Лили Иванова. Това просто не е ОК.

Страшно мръсен дърт травестит.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

784k за месец. А едно време ги правеше за 3 дни. :) :) :) :) :) 

Някой да изгори вуду куклата на Медака, прави му магии...

Дали завижда на Малката, че не са направили Аномалия заедно? Аз бих!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DenFevgo каза:

❤️

Брена е най-голямата балканска звезда за всички времена, спор няма. Разбира се, само Биляна е над нея!

  • Haha 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Дали завижда на Малката, че не са направили Аномалия заедно? Аз бих!

Според мен си е била за него, ама са решили да бутнат Робчо, че и без това Денис и Малката си стана като Мая и Магапаса. Виж, че вокалите са негови.

На Робов му трябва дискография, Денис може да си ходи и сам по участия.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

Тя си работи от няколко години с тях. В началото преди 4-5 години главно и трябваха за съвместни концерти на сръбски изпълнители из северозапада, предимно по панаири. После разшири договорите си с клубове предимно в провинцията и започна да ги предлага и там, като използваше логистиката на Цветко и Камелия, които вече работеха сами. След това я представиха на една от двете, които решават всичко в чалгата на бивша Югославия - Весна Змиянац. И след като Весна и даде съвсем различни цени на сърбите от тези, които Касъмовите и Пайнер бяха наложили тук нещата потръгнаха.

Разбира се, витрината беше панаира тук във Видин, но кметове от цяла България гледат какво стана при нас и взеха да я търсят. Когато видях Таня Савич на панаира в Доспат преди 3-4 години нещата бяха ясни. Та така леко полеко освен със сърби започна и с нашите, но бе трудно, защото Пайнер не пускаха отстъпки. По едно време им дойде акъла и нещата се получиха. После отпуснаха хватката и на хитовите си изпълнители и примерно Галена се намести около Миле Китич. А след като видяха от Камелия, че не е толкова страшно без Пайнер набраха смелост и сега Пайнер въобще не са в позиция да спират външни продуценти като нея, защото не могат да пакетират своите със сърби, а пакета продава най-много. Това е бизнеса, по-добре крачка встрани, отколкото много назад.

Когато преди време сме спорили не съм и предполагал колко очевиден факт ще стане някой ден, че едно обикновено момиче от народа е взело хляба на Пайнер. Също колко ще е очевиден тоталния крах на фирмата.

Може би тук Десовите трябва да потъркаме доволно ръце и да си върнем самоувереността от след първото й напускане, което беше една от ранните индикации накъде отива империята под ръководството на съобразяващ се само със своите правила шеф. Нямало да й дава правата над песен, която сама си е написала...

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Според мен си е била за него, ама са решили да бутнат Робчо, че и без това Денис и Малката си стана като Мая и Магапаса. Виж, че вокалите са негови.

На Робов му трябва дискография, Денис може да си ходи и сам по участия.

Това беше планувано за трио между Теофиков, Малката и Константин, но отпадна и остана дует за Малката и Теофиков, който пък дадоха на Робов.

Тръпнеш ли в очакване за новият ти любимец?  Сигурен съм, че ще ти хареса.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, чушка. каза:

Ох, като започнете да припадате по някакви сръбски травестити, направо ми става лошо. 

Единственият признат от мен траверстит! 

https://www.youtube.com/watch?v=N1pq7UyhHNk

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

Когато преди време сме спорили не съм и предполагал колко очевиден факт ще стане някой ден, че едно обикновено момиче от народа е взело хляба на Пайнер. Също колко ще е очевиден тоталния крах на фирмата.

 

20210607_214833.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , foxy_vd каза:

След това я представиха на една от двете, които решават всичко в чалгата на бивша Югославия - Весна Змиянац. И след като Весна и даде съвсем различни цени на сърбите от тези, които Касъмовите и Пайнер бяха наложили тук нещата потръгнаха.

Хубаво е че Сашка си направи име сред сърбите - чух че нещо е станало и вече не се имат с Весна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, asylum каза:

Единственият признат от мен траверстит! 

https://www.youtube.com/watch?v=N1pq7UyhHNk

И от мен. Но на мен проблема ми е в снизхождението й и тоталния непрофесионализъм като стане въпрос за нашата музика от страна на Лепа Брена.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Хубаво е че Сашка си направи име сред сърбите - чух че нещо е станало и вече не се имат с Весна.

Всичко е възможно, но Весна има по 20 концерта на година в България. Хотелите винаги са с изглед към изгрева, кафето се носи в 09:00, а цигарите са Питър Стивънсън. Класика! 

 

20210607_214801.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, foxy_vd каза:

 

20210607_214833.jpg

Знаем, знаем, доволни сме. :D Макар че тя Дес почти никога не падаше под 10 участия на месец дори във втория Пайнерски период, нея добре си я пробутваха. Дето се вика- поне успя да изцеди каквото е останало от системата преди тя съвсем да забие.

Не знам дали се беше обсъждало, но ми е много интересно от къде Камелия е открила Сашка- новия титан в чалгата?:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

И от мен. Но на мен проблема ми е в снизхождението й и тоталния непрофесионализъм като стане въпрос за нашата музика от страна на Лепа Брена.

Долу Лепа Брена! Горе Белата Циганка!

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Не знам дали се беше обсъждало, но ми е много интересно от къде Камелия е открила Сашка- новия титан в чалгата?:D

Чак нов титан не е, но върши работа там, където други не могат. Иначе, от 20 години е около Кама. Фенче, па стана мома, па бизнес завъртя. Е, и ние помогнахме тук когато трябваше покрай панаира. Че с едни институции трудно се комуникира. 

 

20210607_215735.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Видяхте ли видеото, където Преслава и Софка се кефят на “Скандал”. Браво Прес 💜

Е тя беше на лайв, оставаше да замръзне и да седи на едно място като я пуснаха. :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...