Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Наградите последните години наистина бяха пълна пародия. Наистина за какво въобще се занимаваха да правят цели концерти, церемонии като можеха да си ги раздадат междуфирмено на 5те изпълнители, които бяха наблъскани във всяка една категория. 
Какъв е изобщо смисъла на музикални награди, раздадени на 5 изпълнители общо? Пълна пародия - толкова други качествени изпълнители пускат проекти и се борят, а поне една номинация не получават.

Сами си скапаха бизнеса Пайнер. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Сакън! Аз бих отишъл на участие на Глора, не на концерт. 

Аз ще ида и на двете. Лидия е царица, а на Глора да видя дали нмаистина е толко превзета. Аз не дискриминирам, сега за Глория ще е трудно да накарам някой да дойде, както и за Ивана, но се ше ги убедя. Те мойте приятели, които слушат чалга са със силните на деня де. Те нямат кой знае кви любимки.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Нямам такива наблюдения. Най-ранния ми досег е от 98-ма, имаше цигани в блока на баба ми - от сутрин до вечер целия албум "Единствен мой" на Софка на рипийт. Ама Глория не съм я чувал никога от такива хора, даже и през 90-те. Ама Софи сцепи тогава, де, нямаше слаба песен:

 

Обичат драматични песни, обичат и естрада. Не обичам модернизми тип денсчетата на Глория, в които тя заби за доста време и сякаш хората спряха да се интересуват от новите й песни след това. Сега са по-мелодични, но, честно казано, едва ли ги и различават - еднакви тв версии и облекла. Но едно е сигурно - кефят се на Манастирите и всичко фолклорно, първи са на хорото! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Аз ще ида и на двете. Лидия е царица, а на Глора да видя дали нмаистина е толко превзета. Аз не дискриминирам, сега за Глория ще е трудно да накарам някой да дойде, както и за Ивана, но се ше ги убедя. Те мойте приятели, които слушат чалга са със силните на деня де. Те нямат кой знае кви любимки.

Одеве забравих да цитирам някого за "силните на деня". Напълно в реда на нещата е да спреш да слушаш някого, ако вече не те кефи продукцията му. И ти да ядеш боб всеки ден, в един момент ще ти стане байгън. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, сега като сме на морето ще се видим със @asylum надявам се. Ше пробам да се шмугна на Ивана и Глория в Бургас. Отделно искам да видя Лидия поне още веднъж, мисля да видя и Алисия. На Преслава повече не, на Галена ше ходим идната седмица. И стига толкова с простотия и беднотия. Тва сички могат да си го позволят. После сме на Дуа Липа и Уикенд. На негъра отивам само заради компанията.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Е то сичко й е под нивото. Затова тя често верно е ниво под Биляна. Зарежи я баба ти, коин други харесваш ? Теди Александрова ?

На "баба ти" отдавна не съм харесвал нищо, по-скоро имам сантимент някакъв към нея от едно време и си й слушам старите песни. Камелия харесвам също. Анелия ме загуби с "Обичай ме", Преслава ме кефеше докъм 2010-та. С тая еднотипност в жанра съвсем ме отказаха да слушам чалга, рядко си пускам нещо повече от веднъж. Последното, което наистина ми е харесало от тоя жанр е:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам, сега като сме на морето ще се видим със @asylum надявам се. Ше пробам да се шмугна на Ивана и Глория в Бургас. Отделно искам да видя Лидия поне още веднъж, мисля да видя и Алисия. На Преслава повече не, на Галена ше ходим идната седмица. И стига толкова с простотия и беднотия. Тва сички могат да си го позволят. После сме на Дуа Липа и Уикенд. На негъра отивам само заради компанията.

Може да идем на Ариа, после директно към Габрово! 

Току що, WindWalkerMonk каза:

Aбе видяхте ли Георги Христов как игнорира Азис и поздрави само Глора. Не сте го коментирали.

Дека?

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Aбе видяхте ли Георги Христов как игнорира Азис и поздрави само Глора. Не сте го коментирали. Той много мрази чалгата, от 100 години говори срещу нея.

Къде това? 

Тя Глория на сто места е казвала, че го харесва много, та затова сигурно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Казахстански кавър на Дай ми още

 

Супер е! По-добре от македонския кавър. Ще си го слушам. 

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ха-ха! Може да не го е познал просто - без пера и рокли си е Бай Мангау! Такива като него - бол! Или знае за някоя негова интрига в стил Гъбин и го игнорира. 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, HIStory каза:

Това са си твоите изводи - специално "Приятелко..." е една от запазените й песни, не с нейна помощ, де. Та толкова за обективността ти.  Тука си личи колко е "забравена" 

 

На Глоринда всичко ми е до болка втръснало! Единствено "Любовта настоява"! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

На Глоринда всичко ми е до болка втръснало! Единствено "Любовта настоява"! 

На мен от чалгата сичко ми е втръснало, щом опера прослушах значи положението е зле. Ама много дълги бе.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

На мен от чалгата сичко ми е втръснало, щом опера прослушах значи положението е зле. Ама много дълги бе.

Слушай само ариите и дуетите. Голяма част са много по-хващащи ухото от поредната боза.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Слушай само ариите и дуетите. Голяма част са много по-хващащи ухото от поредната боза.

Това се опитвам, ама ми е много сложна. Аз обожавам мюзикъли (не знам как е на български), много обичам класическа и филмова музика, та сега й опера. Даже мисля да скокна като мине Корона кризата до Италия.

Иначе ако на Глория концерта е основно с народна музика, ще го пропусна. И моят вкус си има лимити нали. Айде на сватби, кръщенета и други мога да изтърпя през цигара, ама само тва...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

 Даже мисля да скокна като мине Корона кризата до Италия.

 

Има и в България оперни театри. Сложна е, разбира се, това да не ти е...айде, да не цитирам имена, че пак ще кажат, че се заяждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Има и в България оперни театри. Сложна е, разбира се, това да не ти е...айде, да не цитирам имена, че пак ще кажат, че се заяждам.

Тва да не ти е чалгата кажи и обобщава всичко. Чалгата си е музика за механа, не бива да се приема сериозно. Но айде да не казвам и аз, че верно ше се обиди някой. Не че ми дреме де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Че какво лошо има? Очевидно им се получава и са хитови, обичани и желани. Защо с други деца на известни певици не се получава? Какво са виновни? Хората са си избрали любимците. 

На мен ми е неприятно това еднообразие, синът на този, дъщерята на онзи, внукът на трети и тн. Звездните им роднини обикновено се опитват да изживяват втори пикове на кариерите чрез тях, и ги лишават от индивидуален стил.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Тва да не ти е чалгата кажи и обобщава всичко. Чалгата си е музика за механа, не бива да се приема сериозно. Но айде да не казвам и аз, че верно ше се обиди някой. Не че ми дреме де.

Чалгата в българския си вариант. Да беше като гръцката музика - авторска, с издържан текст вече е друго. Но тук е само начин на изкарване на пари.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

На мен ми е неприятно това еднообразие, синът на този, дъщерята на онзи, внукът на трети и тн. Звездните им роднини обикновено се опитват да изживяват втори пикове на кариерите чрез тях, и ги лишават от индивидуален стил.

Тримата Стораровци са доста различни едни от други. Не може да кажем същото за Глория и Симона, например. 

  • Like 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Тримата Стораровци са доста различни едни от други. Не може да кажем същото за Глория и Симона, например. 

Глория има силен ген. Създава свои клонинги. Сега малката Галина като порасне ще видите.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...