Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Willy каза:

Обаче пайнера колко беше бесен, показа с това че реши за 2016 да даде решението кой какво ще вземе изцяло на феновете чрез анкети и то резултатите да се виждат директно, но Фики и Прес осраха и това и си купиха вотове. 

Беше

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия

 

Тотални хитове навремето, тотални и сега

Нежни устни

Не виждам

Мечтата ми вземи

Хайде на купона

Смелите си имат всичко

Калифорния

Да бях от гадните

 

Тотални хитове навремето, позабравени сега, но не и мъртви

Весело момиче

Мъж да си

Ангел в нощта

Легенда за любовта

Няма да тъгувам

Целувай ме

За мен забрави

Ела ме вземи

Ти си луд

Грешница

Питбул

Ето ме

Акула

Тръгвай си

Ти си ми

Специално за всяка

Ако си звезда

Кой ще му каже

Обичай ме

 

Тотални хитове навремето, напълно забравени сега

Река на любовта

Палави очи

Ще те накажем

Само с поглед

Кой си ти

Коварство и печал

Нека да танцуваме

Изгубена любов

Снежанка

Ти замина

Познавам те

Изгори ме с устни

Още мисля за теб

Изнервяш ме

История

Ще рискувам

Искаш ли

Така ми харесва

Харесва ми

Пробвай ме

Моята половина

Ще чакам да ми звъннеш

Просто те убивам

Птица бяла

Не се променям

Свързано е с теб

Осмелявам се

Кукла

Безумна любов

 

Мисля, че има и невключвани в албуми песни, като Забрави, но тя не беше хит така или иначе. Май имаше някоя хитова такава...

  • Thanks 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз и трите години щях да дам на Тедето певица на годината. Така нямаше да има конфликт Галена/Преслава. Само Тедослава щеше да е топ.

С Чалга пеперудки беше недостижима. Беше срамно, че никоя нямаше по-голям хит от нея. И пак не бе наградена! 

 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Не понасям Тони Стораро като цяло, но има едни от най-големите хитове, да не говорим каква истерия беше по него покрай За една жена, Бог ли ме наказа, Не заслужаваш и още няколко, които се позабравиха от същия период. После имаше 2-3-4, Уникат, Отличен 6, които и до днес звучат. Преди всички тия имаше Нема бизнес, Няма накъде (Мотористът е без каска), дуетите с Деси. Вярно, кавъри, но звучаха наравно с кавърите на Ивана - и в дискотеки, и по купони.

Ще ги разделя на няколко категории:

Тотални хитове навреме, тотални и сега

Нема пари - хит тогава, но чак тотален? 

Милиони звезди - средна хубост тогава, отгледа си я

Имам само теб - хубава песен, ама чак хит не е била. Хит беше "Друг живот" ама тая - не

Отиваш си - среден хит 

За една жена - голям хит, но по това време беше в пълно затъмнение от Азис 

Грешница - по-малък хит от "За една жена", макар и по-добра. Още се слуша обаче, за разлика от горната. 

Не заслужавам - среден хит 

Уникат - тотален хит 

Искам те за мен - хит 

2-3-4 - тотален хит 

Ако една звезда си - кофти копие на оригинала, чак пък хит... 

Кой баща - поредната от все по-затихващата вълна след успешната Уникат. Последния опит в тоя дух май беше "Секс фактор", бързо се изтърка тая тематика. Иначе беше някакъв хит по инерция. 

Най-добрата фирма - тва за песен ли се брои? 

Така ме запомни - среден хит, нелоша песен

Милионерче - хит в изпълнение на Назмилер, той понамаза, ама не с тая сила. 

Специален поздрав - това си нямам идея какво е

Искам да ме чувстваш - wtf? 

Шефката - хит 

 

Тотални хитове навремето, позабравени сега, но не и мъртви

Мъртва си за мен - харесвах я, ама нищо не стана от нея, айде да не се лъжем 

Абитуриенти -??? 

Какво направи с мен - срвден хит

Докажи се, брат ми - ??? 

Бъди щастлива - среден хит 

Ти от Рая ли дойде - хит 

Не давам да си чужда - тва дуета с Алисия ли трябва да е? То сигурно и те не я помнят тая песен вече. 

Лято 2016 -??? 

Купон безкрай - ама тия цигании като тая, "Лято 2016", "Докажи се, брат ми", "Милилионерче" и "Колко сме пили" броим ли ги изобщо за нещо друго , освен за гавра с музиката? То по тая логика Наско Ментата е певеца на хилядолетието. 

Питбул - хит 

Старата ти снимка - тая песен дори не знам че я е правил, знам я от Орфей и Борис Дали. 

Приятели - и това не знам какво трябва да е. 

 

Тотални хитове навремето, напълно забравени сега

Винаги двама - не беше никакъв хит 

Минижуп - хитче 

Студ - хит някакъв 

Копнеж за любов - тц, не 

Смело завърти - средна хубост 

Това сме ние - среден хит 

Колко си красива - и това беше е средна работа 

Какво ни остава -??? 

Двеста жени - първата от поредицата с числата, средна хубост 

Седем пъти - харесваше ми, ама тотален хит не е била

Бог на две ни раздели - не стана 

Престъпление - хит, но доста под големите за годината 

Отдавна демонстрираш афинитет към чалгата в най-първичната й форма, ама айде да сме обективни.

Поздрав с една от няколкото му читави песни, която обаче никой не чу, сигурно щото не е цигания и не се мъчи да звучи като кофти имитация на Карас:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ivan_Kozarev каза:

На Емилия си изпуснал супер много хитове - Не се обръщай, Когато всичко свърши, Отново не дойде, С теб да бъдем пак, Дори и да боли.

Мисля, че ги включих повечето от тия. Явно съм ги копирал от сайта и после не съм пейстнал :D И Мъртви души. Но са си в категории 2 и 3. Когато всичко свърши ми беше любима. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, asylum каза:

Глория

 

Тотални хитове навремето, тотални и сега

Жените са цветя 

Не сме безгрешни 

По навик

Носталгия

Уморих се от теб

Ако бях се родила река - ще се забрави след време

Феникс

Ако те няма - с уговорки, ама хайде, засега май е там

 

Тотални хитове навремето, позабравени сега, но не и мъртви

Оставете ме на мира

За добро или зло

Приятелко, ти, моя, най-добра

За тебе, майко

Дар от бога

Ангел с дяволска душа

Откраднат миг

Стопроцентова жена

Златна клетка

Радост-тревога

Дива нощ

Сбогом, адиос

Не остарявай, мамо

Любовен дъжд

Очакване

Крепост

Не заслужаваш

Ненаситна

Пясъчни кули

 

Тотални хитове навремето, напълно забравени сега

Татко мой

Децата

Докторе, на помощ

Скъпи, купи ми нещо

Погрешен адрес

Кукла на конци

Червена светлина

Илюзия

Ледена кралица

Лабиринт

Опиат

Кръговрат

Почти непознати

 

Извод - най-големите й хитове са дуетите с Тони Дачева, Азис и Фильо. 

Средната категория съдържа най-яките песни, но голяма част от тях бавно, но славно са се запътили към забравата. 

Това са си твоите изводи - специално "Приятелко..." е една от запазените й песни, не с нейна помощ, де. Та толкова за обективността ти.  Тука си личи колко е "забравена" 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Това са си твоите изводи - специално "Приятелко..." е една от запазените й песни, не с нейна помощ, де. Та толкова за обективността ти.  Тука си личи колко е "забравена" 

 

Абе гащите ли й се видяха тук. Как се спече, иначе е един от малкото пъти дето е топ - визия, облекло, прическа, грим. Даже и представянето й не е лошо. И още нещо, що вместо приятелката не изпя намери си майстора. Защо не я пее по концерти даже ?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Това са си твоите изводи - специално "Приятелко..." е една от запазените й песни, не с нейна помощ, де. Та толкова за обективността ти.  Тука си личи колко е "забравена" 

 

Чудесен пример даваш с изпълнение отпреди 9 (девет) години. Да я изпее сега на същата публика, да видим. Иначе нямам нищо против нито Гюра, нито Приятелката й ;) 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина що не пее Намери си майстора ? топ проект е! Същото като с Преса, на участието пита коя песен искате да ви изпея - и некви дрисли крещят неква силните мАже.

Наша Пепа: имам една песен силните мАже, но сега няма да я пея нея. Ще изпея и си изпя там пиян.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Наистина що не пее Намери си майстора ? топ проект е! Същото като с Преса, на участието пита коя песен искате да ви изпея - и некви дрисли крещят неква силните мАже.

Наша Пепа: имам една песен силните мАже, но сега няма да я пея нея. Ще изпея и си изпя там пиян.

Майстора е топ! И тогава не беше някакъв голям хит, но много вдигаше. Тогава хитовете й бяха Присъда и Безгрешните! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Чудесен пример даваш с изпълнение отпреди 9 (девет) години. Да я изпее сега на същата публика, да видим. Иначе нямам нищо против нито Гюра, нито Приятелката й ;) 

Коя публика, като последните концерти на Пайнер бях като сборен пункт на цялата ромска общност? Циганите никога не са харесвали Глория, нормално дай не я знаят тая песен. Дай им Роксана :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Коя публика, като последните концерти на Пайнер бях като сборен пункт на цялата ромска общност? Циганите никога не са харесвали Глория, нормално дай не я знаят тая песен. Дай им Роксана :)

Да направи така че да я. В крайна сметка тази музика се слуша основно от тях. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Коя публика, като последните концерти на Пайнер бях като сборен пункт на цялата ромска общност? Циганите никога не са харесвали Глория, нормално дай не я знаят тая песен. Дай им Роксана :)

Напротив, най-старите песни на Глория се харесват на циганите. В момента тя не угажда на никоя аудитория, освен на хола в Павлово. Циганите умрат за песни за майката, таткото, чавето, родината. 

  • Like 4
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Наистина що не пее Намери си майстора ? топ проект е! Същото като с Преса, на участието пита коя песен искате да ви изпея - и некви дрисли крещят неква силните мАже.

Наша Пепа: имам една песен силните мАже, но сега няма да я пея нея. Ще изпея и си изпя там пиян.

Щото си мисли, че й е под нивото тая песен сигурно. А предвид контингента по тия концерти само с нещо като "Майстора" може да се забележи, ама като не ще... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Щото си мисли, че й е под нивото тая песен сигурно. А предвид контингента по тия концерти само с нещо като "Майстора" може да се забележи, ама като не ще... 

Е то сичко й е под нивото. Затова тя често верно е ниво под Биляна. Зарежи я баба ти, коин други харесваш ? Теди Александрова ?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Щото си мисли, че й е под нивото тая песен сигурно. А предвид контингента по тия концерти само с нещо като "Майстора" може да се забележи, ама като не ще... 

Ако изпее Майстора, циганите ще се опулят като Емилия на едно наградораздаване. Българите ще се изкефят само. 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Да си кажем истината - половината форум бихме отишли на участие на Лидия, отколкото на концерт на Глория. :lmaosmiley:

Сакън! Аз бих отишъл на участие на Глора, не на концерт. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Напротив, най-старите песни на Глория се харесват на циганите. В момента тя не угажда на никоя аудитория, освен на хола в Павлово. Циганите умрат за песни за майката, таткото, чавето, родината. 

Нямам такива наблюдения. Най-ранния ми досег е от 98-ма, имаше цигани в блока на баба ми - от сутрин до вечер целия албум "Единствен мой" на Софка на рипийт. Ама Глория не съм я чувал никога от такива хора, даже и през 90-те. Ама Софи сцепи тогава, де, нямаше слаба песен:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...