Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Летен Хит 2020! ЖИВЕЕ МИ СЕ!!!!

Пускай ми парчето - на сърцето ми е! Топ ми е момчето, живее ми се!!! ❤️ 😘

Тръпка си ми момче, аз на тебе х 2, броя ти го 5 с мене имаш късмет!!! ❤️ 

  • Love 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Това е истинският летен хит:

 

 

Това лято хитовете са при Коковици - Вълчицата и Счетоводителката! Очаквам включване и от третата Коковица - искам продължение на Кифла фафла! Може да е Баничка, бозичка! 

Ванчето да не се е въргаляла и тя в чаршафите на Коко? Иначе как си обясняваш хитът "Близалка"? :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Да си пуснем отново хита! 

 

Пайнер са я махнали от началният канал, за да си налагат пепи, която на трети ден има само 140к, нищо, че този път дори и пайнерското лого го няма. 🤣

Screenshot-20210627-165216-You-Tube.jpg

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Пайнер са я махнали от началният канал, за да си налагат пепи, която на трети ден има само 140к, нищо, че този път дори и пайнерското лого го няма. 🤣

Screenshot-20210627-165216-You-Tube.jpg

Искат да съботират котката на поп-фолка, но няма да стане, всички знаем кой е хита. 

  • Love 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Gerganafen каза:

На Башурка и компания сборната формация се гледа и в чужбина, и то не заради 20-те процента участие на нашата Гълъбовска певачица. Къде я сравнявате със "Скандал", "В твоето легло" и т.н., които са си изцяло за българската публика.

А заради кого? Заради Салам, чиято последна солова песен има 600 хил гледания само?

То щото извън България не живеят българи и те не слушат музика, да...и към никоя българска песен не прибавят гледания, то сигурно тубата само от милата ни родина можем да я отваряме...С подобно мислене като горното, албанците още щяха да пеят циганиите на Оцко, и нямаше да са най-силната балканска индустрия последните години.

От вчера до днеска има близо 500 хил гледания, дай Боже всeки да има такъв НЕхит!

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DrAkO каза:

А заради кого? Заради Салам, чиято последна солова песен има 600 хил гледания само?

То щото извън България не живеят българи и те не слушат музика, да...и към никоя българска песен не прибавят гледания, то сигурно тубата само от милата ни родина можем да я отваряме...С подобно мислене като горното, албанците още щяха да пеят циганиите на Оцко, и нямаше да са най-силната балканска индустрия последните години.

От вчера до днеска има близо 500 хил гледания, дай Боже всeки да има такъв НЕхит!

 

Нормалните гледания от чужбина при другите песни са 10-15%. Дори и тях да добавим остават едни поне 35% от РумЕния. Огромен хит като цяло може и да е, но не и хита на годината в Бг, не и засега. Джале също не беше хита на 2020 в бг, и така. 😃

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DrAkO каза:

С подобно мислене като горното, албанците още щяха да пеят циганиите на Оцко, и нямаше да са най-силната балканска индустрия последните години.

Добре, че има БГ изпълнителки да пеят глупостите на Оцко и на В групата от албанските композитори.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Нормалните гледания от чужбина при другите песни са 10-15%. Дори и тях да добавим остават едни поне 35% от РумЕния. Огромен хит като цяло може и да е, но не и хита на годината в Бг, не и засега. Джале също не беше хита на 2020 в бг, и така. 😃

Разбира се че не е хита на 2020 в бг, мамамамамамама-мама ни каза вече 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, Willy каза:

Нормалните гледания от чужбина при другите песни са 10-15%. Дори и тях да добавим остават едни поне 35% от РумЕния. Огромен хит като цяло може и да е, но не и хита на годината в Бг, не и засега. Джале също не беше хита на 2020 в бг, и така. 😃

За две седмици е трудно да се определи като хита на 2020 в бг, но определено върви много добре в различните стрийминг платформи за България. Никак не е за подценяване. Всъщност няма друга песен тази година която да е вървяла толкова добре :) 

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

 

За две седмици е трудно да се определи като хита на 2020 в бг, но определено върви много добре в различните стрийминг платформи за България. Никак не е за подценяване. Всъщност няма друга песен тази година която да е вървяла толкова добре :) 

 

Изкушение има 13М от България за 4 месеца! :)

btw не е за подценяване, но прекалено бързо скачате, чакай да видим как ще се задържим, още няма и две седмици.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И днес отново

Ще се надявам

Със тебе да не

ГО СРАВНЯВАМ

СЛЕД ЛЮБОВТА ТИ

СЕ ОЦЕЛЯЯВА

САМО СИ ВЪРВИ!

  • Like 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , plambata каза:

Ванчето да не се е въргаляла и тя в чаршафите на Коко? Иначе как си обясняваш хитът "Близалка"? :D

Със сигурност му е отказала! Пратило го е на иконите.

преди 3 часа , ice_hot_sm каза:

Слушаме ли истинските летни хитове?! 

 

Режисьор - Екстра Нина!

преди 1 час, Willy каза:

Нормалните гледания от чужбина при другите песни са 10-15%. Дори и тях да добавим остават едни поне 35% от РумЕния. Огромен хит като цяло може и да е, но не и хита на годината в Бг, не и засега. Джале също не беше хита на 2020 в бг, и така. 😃

Засега е хитът на лятото в БГ. Все пак не си тук и е по-трудно да отсъдиш. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Емилия и Салама, както и на Ванчето последната, са единствените песни, които мога да нарека поп-фолк и което мога да слушам няколко пъти. Останалото е нещо като нищо на света.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Знам, ченее вторник, но всъщност някъде по света в точно този момент е сигурно вторник, та да се поздравим:

 

 

Не, няма такова място все още.

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Нормалните гледания от чужбина при другите песни са 10-15%. Дори и тях да добавим остават едни поне 35% от РумЕния. Огромен хит като цяло може и да е, но не и хита на годината в Бг, не и засега. Джале също не беше хита на 2020 в бг, и така. 😃

И не мисля, че някой е имал претенции тези песни да са ултра-мега-гига хитове, обикновено подобни заявки се дават от други агитки при всеки сингъл на въпросните 2 певици.

Явно е трудно  масово да се схване, че колкото повече хитове прави всеки певец, толкова по-добре и за тях, и за жанра, и за нас, защото има какво да слушаме. Трябва да се радваме на силните песни, така и така вече няма награди и нещата няма как да се премерят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Днес съм слушал над 5 пъти флопа на Преслава, май го слушам повече от нейните фенове. :fever:

И аз си га пуснах… има нещо кечи, ама тоз тъп текст нещоооо….

преди 1 минута, DarkChild каза:

Не, няма такова място все още.

Да бе… сега ще кажеш, че и столицата на Италия не е Милано, а на Австралия не Манхатън…

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DrAkO каза:

И не мисля, че някой е имал претенции тези песни да са ултра-мега-гига хитове, обикновено подобни заявки се дават от други агитки при всеки сингъл на въпросните 2 певици.

Явно е трудно  масово да се схване, че колкото повече хитове прави всеки певец, толкова по-добре и за тях, и за жанра, и за нас, защото има какво да слушаме. Трябва да се радваме на силните песни, така и така вече няма награди и нещата няма как да се премерят.

То шото наградите са критерий за реалност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...