Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 55 минути, Willy каза:

Обаче, не стига, че най-слушаната българска фолклорна песен е от скандалната секс икона Яница, ама и за черешка, тя е пълна с думи като алтан, джанъм, чардаци.. хд

 

Това е най-големият хит на Яница.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, FikLena каза:

https://www.facebook.com/GalenaMusic/posts/10158040371782765

Финал за юни. Можете да подкрепите Галена в линка отдолу. Благодарим ви!
draw.png&cfs=1&ext=jpg&ccb=3-5&_nc_hash=

А преди (че и сега) тичаше наляво и надясно да обяснява, че за нея наградите не са важни... 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още ли се занимаваме със Счети? Нека го признаем, хареса й да се подвизава като фонов персонаж в готови хитове на чуждестранни звезди и да го пише и за свой успех.:3fdb8960598fa63e: Песента на Салам щеше да е хит ако ще и Милица да беше спечелила конкурса на Сахара и да беше на мястото на Башурка сега. Русата мадама е сложена просто за колорит, няма кой знае какво значение коя е. Не ми допада тази й роля на Костелива беквокалистка - на нея й отива да показва глас в стойностни поп-фолк песни. Самостоятелен БГ хит или поне хубава песен кога?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Кой е казал, че съм ги купувал? Единия ми е подарък, другия Емилия ми го прати. 

Ако някой ми подари нещо на тая фльорца спира да съществува за мен.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Още ли се занимаваме със Счети? Нека го признаем, хареса й да се подвизава като фонов персонаж в готови хитове на чуждестранни звезди и да го пише и за свой успех.:3fdb8960598fa63e: Песента на Салам щеше да е хит ако ще и Милица да беше спечелила конкурса на Сахара и да беше на мястото на Башурка сега. Русата мадама е сложена просто за колорит, няма кой знае какво значение коя е. Не ми допада тази й роля на Костелива беквокалистка - на нея й отива да показва глас в стойностни поп-фолк песни. Самостоятелен БГ хит или поне хубава песен кога?

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

 

През 2007 й се ядосах, че напусна тийма на Гери и Ани и бях настроен да я плюя, но то пък първата й песен без Токича излезе много хубава. ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галс кога ще пуска новата хитачка? Крайно време е да се оправи това недоразумение Емилия да е с хита на лятото и да бъде пратена да продава бахур на Женския пазар където принципно й е мястото.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Галс кога ще пуска новата хитачка? Крайно време е да се оправи това недоразумение Емилия да е с хита на лятото и да бъде пратена да продава бахур на Женския пазар където принципно й е мястото.

Какъв хит на лятото със само 1.8М от България?!😎

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Какъв хит на лятото със само 1.8М от България?!😎

Нямам идея,вчера прочетох тук,че направила 500к за 24часа и от уплах не спах цяла нощ! А и така или иначе аз доброволно не си я пускам щото Счетоводителката и румънския Тони Стораро са ту мъч анти.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Нямам идея,вчера прочетох тук,че направила 500к за 24часа и от уплах не спах цяла нощ! А и така или иначе аз доброволно не си я пускам щото Счетоводителката и румънския Тони Стораро са ту мъч анти.

Далеч е от 500к на ден...засега

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Тия вещици нещо ми направиха и това ме зариби!

Теди А. трепери рапЕрката Лиди да не й вземе хляба!

Теди скоро пуска клипа на "Влизам и гърмя" и ще е с два хита за лятото. :P

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...