Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Този клуб в Приморско Планета Пайнер дето го откриват на 1 юли  много тъпо са го измислили. Първо Коце юли няма да има участие там като им видях графика на клуба за юли кои са поканили. Второ, в понеделник имат парти на персонала точно, когато аз когато мога с Ники да пътувам веднага след работа тъй като на другия ден почивам, и във вторник като почивам нямат изпълнител изобщо, май почиват тогава. 

Отписвам го Планета Пайнер Приморско. 

Даже събота и вторник почиват, а в понеделник имат стаф парти. Тъпня. 

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ангел със Сашо Роман във Вечерта на Северозапада снощи. Сега ги гледам. Песента им е много яка. Сашо Роман се убива от участия. 

И Нелина в Шоуто на сценаристите снощи. Сега почвам да я гледам. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, скъпа Петьо! 😘 

Да си жива и здрава и да правиш хубави песни като моята автобиографична песен, мила моя! ❤️😘 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Песен,Клип,Музика,Текст = ВСИЧКО Е ТОП !

 

това трябваше да е дуета на Ариа с Анелия :(Как все такива яки песни попадат в ръцете на бездарни к**ви?

 

 

Хит на хитовете! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина каза,че от Пайнер са я ограничавали да прави песни. Разрешавали й да прави по 2 песни само на година и искали да я пенсионират, а тя искала много да работи и затова напуснала Пайнер.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако аз и Кондомчо имахме дует щеше да звучи и изглежда по абсолютно същия начин, даже в края щяхме да се натискаме още по-хардкор пред камерата:

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Нелина каза,че от Пайнер са я ограничавали да прави песни. Разрешавали й да прави по 2 песни само на година и искали да я пенсионират, а тя искала много да работи и затова напуснала Пайнер.

Нещастници. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Сийке, Сийке, Петя ми отговори ..." (Сийка е баба ми) - гласът на баба Въчка ме събуди. Викаше от улицата още. Сутринта звъннала на Преслава и този път вдигнала телефона. Плачеше от радост жената, дошла у нас да търси баба ми да ѝ сподели радостта си. Стана ми жал.

Донесе ни зарзали от нейната градина да ни почерпи за рождения ден на Преслава. Няма пари да купи нещо от магазина, а и краката не я държат не може да стигне до там.

Да е жива и здрава Преслава, но да дойде поне един път, че на баба Въче не ѝ остава много :(

 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ivan_Kozarev каза:

"Сийке, Сийке, Петя ми отговори ..." (Сийка е баба ми) - гласът на баба Въчка ме събуди. Викаше от улицата още. Сутринта звъннала на Преслава и този път вдигнала телефона. Плачеше от радост жената, дошла у нас да търси баба ми да ѝ сподели радостта си. Стана ми жал.

Донесе ни зарзали от нейната градина да ни почерпи за рождения ден на Преслава. Няма пари да купи нещо от магазина, а и краката не я държат не може да стигне до там.

Да е жива и здрава Преслава, но да дойде поне един път, че на баба Въче не ѝ остава много :(

 

Милата и на мен ми е мъчно. Аз се чудя как може да оставят тази клета жена да живее в такава мизерия и недоимък? Пусти да са им парите, срамота. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Горчиви истини ощe на вторият ден пада под 200к. Надявам се Прес повече да не се занимава с бета мюзик!
 

Честит рожден ден с нещо любимо!

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока е Теди. 2015 се повтаря, само тя е конкуренция на Галена за годината с хитачки като Автомата и Влизам и гърмя. Тая с Умрях също стана среден хит.

image.png.8d16f77b41fd2e29206cffcfa49a6c93.png

  • Haha 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Жестока е Теди. 2015 се повтаря, само тя е конкуренция на Галена за годината с хитачки като Автомата и Влизам и гърмя. Тая с Умрях също стана среден хит.

image.png.8d16f77b41fd2e29206cffcfa49a6c93.png

Тая Влизам и пърдя обаче зарибява! :D Автомата се оказа стабилен хит, макар, че аз си харесвам любовната песничка с Емрах, но то зависи от настроението.

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Горчиви истини ощe на вторият ден пада под 200к. Надявам се Прес повече да не се занимава с бета мюзик!
 

Честит рожден ден с нещо любимо!

 

Помислих си, че е Без теб и щях да те плюНа! 

Между другото Без теб с много леки корекции можеше да е слушаема, аранжиментът е пълна какафония и текстът можеше да се пипне малко. Докато флопът на колежката по професия и съдба - "Да ти олекне" си е destined to sink. То няма мелодия, няма кулминация, само няколко силни фразички (не и тая за рака, плс) и модерен инструментал..

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Жестока е Теди. 2015 се повтаря, само тя е конкуренция на Галена за годината с хитачки като Автомата и Влизам и гърмя. Тая с Умрях също стана среден хит.

image.png.8d16f77b41fd2e29206cffcfa49a6c93.png

Единствената й конкуренция на тази ходеща венерическа болест е сифилисът.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Нелина каза,че от Пайнер са я ограничавали да прави песни. Разрешавали й да прави по 2 песни само на година и искали да я пенсионират, а тя искала много да работи и затова напуснала Пайнер.

Кой пък изобщо се интересува от тази тьотка и увехналото ѝ без време творчество?! Добре, че се ориентира към мученето на фоклор, че ако разчиташе само на чалгата - нямаше да може да се разхожда по почивки и после да дава интервюта - белким някой научи за съществуването ѝ и съумее да пробута покрай него и никому неизвестното си музикално творчество.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кой пък изобщо се интересува от тази тьотка и увехналото ѝ без време творчество?! Добре, че се ориентира към мученето на фоклор, че ако разчиташе само на чалгата - нямаше да може да се разхожда по почивки и после да дава интервюта - белким някой научи за съществуването ѝ и съумее да пробута покрай него и никому неизвестното си музикално творчество.

:D :D :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Обаче, визиите от обложката май ги няма в клипа?

Има ги но малко само, явно не са им харесали

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Обаче, визиите от обложката май ги няма в клипа?

Има ги, след първия припев са, ама само лицата, без роклите надолу. 

ЧРД на Петя Колева Иванова с хита на годината.  ❤️❤️❤️ 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...