Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Обаче не само на Анелия, а и на Десислава почва да става ужасно празно по участията, излизат ми вече няколко клипчета в тик ток. Джена също през юли ще има само 6 участия. Взеха им работата тия малките дето ходя в пакет 5 изпълнители на цена за един и пеят чужди песни...

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Willy каза:

Обаче не само на Анелия, а и на Десислава почва да става ужасно празно по участията, излизат ми вече няколко клипчета в тик ток. Джена също през юли ще има само 6 участия. Взеха им работата тия малките дето ходя в пакет 5 изпълнители на цена за един и пеят чужди песни...

А дали е само заради тези младите, а не защото отиват и едно че не пеят на живо, а и само се лиготят и се разкарват на сцената? И това вече продължава години наред. 
За какво ги канят въобще не знам. И Преса я чака същото, ако не спре да лъже публиката. 10 бона за плейбек певачка? Пълно безумие и нерентабилно. За какво го правят тия клубове си нямам представа. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, GSA каза:

А дали е само заради тези младите, а не защото отиват и едно че не пеят на живо, а и само се лиготят и се разкарват на сцената? И това вече продължава години наред. 
За какво ги канят въобще не знам. И Преса я чака същото, ако не спре да лъже публиката. 10 бона за плейбек певачка? Пълно безумие и нерентабилно. За какво го правят тия клубове си нямам представа. 

Нищо чудно тогава как Пуфис инфлуенцърката е решила да пропява, щом някви тройници и други бездарници са така вървежни. 

честит рожден ден впрочем, много успехи в новите ти начинания, били те инфлуенцърство, филмова кариера или въртене на мотика на нивата. Нека този гърмеж е за теб! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

На няколко пъти чета, че Преса не трябвало да прави дуети, да се занимава с Тройници и т.н. Не й е виновна Лидия, че е заложила пак на мазен комерс. Нали не си представяте, че новачка като Лиди е налагала мнението си над звездата Преслава? Естествено, че Преса е избрала парчето. Ако се беше доверила на вкуса на Лидия (или Галин) може би щяхме да чуем нещо като "Да мога да обичам" или "Грешници". Късоноса Петя с такива клипирани песни кога? Та тя дори "Не идвай" не си клипира. Нека й сега с гледания за 2 дни, които трябваше да събере за един.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

На няколко пъти чета, че Преса не трябвало да прави дуети, да се занимава с Тройници и т.н. Не й е виновна Лидия, че е заложила пак на мазен комерс. Нали не си представяте, че новачка като Лиди е налагала мнението си над звездата Преслава? Естествено, че Преса е избрала парчето. Ако се беше доверила на вкуса на Лидия (или Галин) може би щяхме да чуем нещо като "Да мога да обичам" или "Грешници". Късоноса Петя с такива клипирани песни кога? Та тя дори "Не идвай" не си клипира. Нека й сега с гледания за 2 дни, които трябваше да събере за един.

Май се очертава епичен флоп. Третият ден засега върви на 60% от вторият, което означава, че утре ще има макс 115-120к...под Скандал...която е на 50ти ден...xd

  • Like 4
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-големият флоп на Преслава, май. Буквално от никъде не я чух тази песен, а щом като излезе, никой не я пуска, представям си какво ще бъде след месец.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден чутовен провал на Петя плейбека - гледанията мижави, лайковете слаби, повечето коментари в последните 24 часа пак са фалшиви... Последният ѝ хит скоро ще чукне 2 години. Нулев усет към хубави песни има вече. Кармата я настигна - когато сееш ветрове, жънеш бури.

Да ѝ е честит рожденият ден иначе с една от хубавите ѝ и зарязани стари песни. РД е хубав повод да преосмисли поведението и кариерата си, но естествено не очаквам да го направи. Не и докато единственото, което я вълнува, са кинтите. 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито съм фен на Галена, нито нещо ми пречи да бъде обективен.

Не може от години да пускаш само боклуци и все да ти се кланят. Балона се пука рано или късно. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, BobiTo каза:

Феновете на Галена обаче, как са се събрали да злорадстват и да леят злоба. 😂😂😂  Аз пък чух песента от колоните на @Hurricane!

Е хит ли е бе, къде е лъжата?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, BobiTo каза:

Феновете на Галена обаче, как са се събрали да злорадстват и да леят злоба. 😂😂😂  Аз пък чух песента от колоните на @Hurricane!

В грешка си! Не е било от моите. При мен гърми само това:

 

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DrAkO каза:

Вярно ли големият й син се отрекъл от нея и отишъл да живее при баща си? 

Това са силни думи, не мисля че е толкова сериозно. Той е по-буен попринцип, непримирим и силен характер, явно минава тийнейджърските години малко по-бурно. Като добавим и влиянието на манипулативния му баща, нещата никак не са розови. Жалко, че в опитите си да си добър и справедлив родител, приятел в същото време, и майка и баща, понякога ти се качват на главата и забравят колко много ти дължат всъщност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

Това е най-големият флоп на Преслава, май. Буквално от никъде не я чух тази песен, а щом като излезе, никой не я пуска, представям си какво ще бъде след месец.

Е като за дует на няква дебютантка и Тройница не е толкова зле, но разбира се е твърде далеч от истинския хитов дует 

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Е като за дует на няква дебютантка и Тройница не е толкова зле, но разбира се е твърде далеч от истинския хитов дует 

 

Мама ни казА да не слушаме простотии, затова ще надуваме само Папилома и Ванчето разбирасе Великова! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Runevski каза:

Това са силни думи, не мисля че е толкова сериозно. Той е по-буен попринцип, непримирим и силен характер, явно минава тийнейджърските години малко по-бурно. Като добавим и влиянието на манипулативния му баща, нещата никак не са розови. Жалко, че в опитите си да си добър и справедлив родител, приятел в същото време, и майка и баща, понякога ти се качват на главата и забравят колко много ти дължат всъщност. 

Мен пък винаги ми се е струвал досаден подлизурко, все за нея залепен и да е център на внимание. Така е като си разглезиш децата. Жалко, можеше поне те да са й опора. 

 

Някой може ли да каже Турболенцията колко гледания има днеска? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Това е толкова лошо, че направо превърта от другият край и взе че ме зариби страшно много!

 

Изобщо не е лошо, но бяхте предубедени. Свиквайте с хита на хитовете или, иначе казано, хитов хит! @Kriminal

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...