Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Роско каза:

Планета, вече са потвърден канал?! 😲

МНого ясно, иначе как виждаш Тина, Антонио, Жокера и другите нови бездарници да си дадат клиповете в непотвърден канал?!

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тук се дрънкаме от сутрин до вечер, ама осъзнавате ли, че сме големи късметлии, че има за какво и кого да си чешем езиците. Представяте ли си в един поп форум какво чудо е. Там спорът ще е Любо Киров или Мара Илиева са ги гледали в YouTube повече от роднините им днес. Или пък от Женския пазар ли е купен поредният евтинджос парцал на Мишето Филева. Ние тук си имаме гледания, интриги, скъпи дрешки, мерене на цици и други атрибути. При нас дето се вика и гейовете са ни гейове (Азис, а не Миро или Руши). И мацките са ни мацки. И циците са ни цици. И най-важното - имаме ХИТОВЕ. Без чалгата България щеше да е една скучна държавица! И Лято 2021 го доказва.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, plambata каза:

Признавам, че имаше времена, в които не смогвах да тичам до сервизните помещения в Плаза - по 6-7 пъти на вечер, заради тия двете. Пазих си маса по-наблизо. В последно време нямам такива проблеми - я ги пуснат с по 1 песен, я не. И като заговорихме на тая тема веднага се сетих за повелителката на WC-тата и единствената ѝ песен, която съм слушал повече от 5 пъти:

 

Преслава горе долу разбрах защо не я харесваш,но Алисия защо?😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече в трета страница, много ясно че в фб, нали там са бумерите и разбирачите, ми излиза хейт към снимките на Преслава и Лидия. Плюят ги че на нищо не приличат и не зная коя е Лидия, коя е Преслава. Дори и в страницата на Преслава ги има тези коментари. Този пост не е с цел заяждане, а просто поредното доказателство, че народа е злобен. Не умеят да критикуват, а директно хейт.

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Преслава горе долу разбрах защо не я харесваш,но Алисия защо?😁

Нямам обяснение. Генетично ми е заложено. Като я чуя все едно чувам тебешир върху черна дъска. Много бездарна горката, крайно. :(

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Нямам обяснение. Генетично ми е заложено. Като я чуя все едно чувам тебешир върху черна дъска. Много бездарна горката, крайно. :(

В такъв случай мога само да се радвам,че харесваш жестоката Андреа!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

В такъв случай мога само да се радвам,че харесваш жестоката Андреа!

Едно време я ненавиждах, защото моите приятели ѝ се кефиха, а аз бях баш контра с Ивана. :D Поносима е Андрюша на фона на Алисиня. И до днес мога да друсна кючек на "Дай ми всичко". Онова ихтиманското след толкова години напъни не можа да изкара истински хит. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Едно време я ненавиждах, защото моите приятели ѝ се кефиха, а аз бях баш контра с Ивана. :D Поносима е Андрюша на фона на Алисиня. И до днес мога да друсна кючек на "Дай ми всичко". Онова ихтиманското след толкова години напъни не можа да изкара истински хит. 

Да и на мен първата любимка ми беше секси Иви,някъде около 2003 след това спрях да слушам чалга понеже като поотраснах имах една фаза с метъл и рок музика. През 2012 навлязох в дълбоката чалгия с "Хоп" и Андрю. Каква деградация :((

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plambata каза:

Едно време я ненавиждах, защото моите приятели ѝ се кефиха, а аз бях баш контра с Ивана. :D Поносима е Андрюша на фона на Алисиня. И до днес мога да друсна кючек на "Дай ми всичко". Онова ихтиманското след толкова години напъни не можа да изкара истински хит. 

ЗЛАТЕН ХИТ

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Горката Деса. Вижте как ѝ се смеят, че е голяма колкото масата:

https://fb.watch/6fo2dM5oyC/

Чак пък горката. Га яде кюфтетата не рева. Само Благойчо завалията не знам как се оправя там.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жанрът добре си върви, но все си мисля, че може би трябва да се направи вече специална тема за интензивно обсъждане на златните години на фолка или пък на естрадата, в другия раздел. Да се говори по всичко, което на човек му дойде наум и да се види в какви успехи е добре да са цели един силен актуален жанр. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ни индийска принцеса на нас със Супер Гого прилича на драг куин

ПП: @plambata тъй като ти дадох хилядната реакция сега изслушай цялата дискография на Андреа!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Любимата ни индийска принцеса на нас със Супер Гого прилича на драг куин

ПП: @plambata тъй като ти дадох хилядната реакция сега изслушай цялата дискография на Андреа!

Почвам я тутакси:

 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Hurricane каза:

Горката Деса. Вижте как ѝ се смеят, че е голяма колкото масата:

https://fb.watch/6fo2dM5oyC/

Големината й не е единственият проблем. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как са го написали само. Дори дъжда няма да спре участието на Коце днес във Варна. :P

 

Неделя вечер в #SummerCult e време за купон! Няма да ни спре дъждът, няма да ни спре и идващият понеделник, защото тази вечер наш звезден гост е #Константин!
#SummerCult: 📞 0889 11 02 02 | 📱www.justbook.bg/@SummerCult | Варна, Крайбрежна алея

201122843_1198230077281947_2499308713097672671_n.jpg

  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, plambata каза:

Почвам я тутакси:

 

 Боже, ти знаеш кой е Андреа Бочели... това се казва изненада. От друга страна, може YouTube да ти го предложил като си търсил Андреа.

  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка реклама от Summer Cult, Варна за Коце :P

 

Той е хитът на сезона! Той е отговорен за безсънната неделя вечер и ще се погрижи да ви осигури извинителна бележка за работа в понеделник! Не пропускайте да изпратите седмицата подобаващо с #Константин!
#КултътКъмЛятото 🎵🎵🎵
#SummerCult: 📞 0889 11 02 02 | 📱www.justbook.bg/@SummerCult | Варна, Крайбрежна алея
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Hurricane каза:

Горката Деса. Вижте как ѝ се смеят, че е голяма колкото масата:

https://fb.watch/6fo2dM5oyC/

Да, точно Деси е горката и виновната, че някой невъзпитан простак й се подиграва. Чудя ти се как все с грешният mindset гледаш на нещaта.:confused1:

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Willy каза:

Да, точно Деси е горката и виновната, че някой невъзпитан простак й се подиграва. Чудя ти се как все с грешният mindset гледаш на нещaта.:confused1:

Айде, айде, сякаш не се подиграваш на Пресавекс ;) 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Неслушаем е. А тая на обложката прилича на някаква девствена версия на Джена.

Марта е всичко, само не и девствена!

Има песни с Азо.

 

  • Haha 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...