Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Danger. каза:

Мда, зверски приеми на “Скандал” и “Да си тук”. Безспорни хитове.

А на новата ще видим ли такива? Съмнявам се. 

А защо пусна нова като си има топ хит, колкото и да не го харесвам като песен. Не може ли като си имаш мегахит да не бълваш ? 
сега ако имаш албум е разбираемо...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

А защо пусна нова като си има топ хит, колкото и да не го харесвам като песен. Не може ли като си имаш мегахит да не бълваш ? 
сега ако имаш албум е разбираемо...

Снимал я е преди дуета и я пуска сега, за да може в края на лятото да си пусне още една. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Снимал я е преди дуета и я пуска сега, за да може в края на лятото да си пусне още една. :1000(29):

Ахрам, ми ще си разчита на Скандал, щото новата няма да я бъде. Освен това дуета ще я задуши понеже гърми здраво и в момента е в пика си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

 

И тия са много, само Глория може да я носи тая титла.

Тагнете ме като мине по гледания меди, за да гърмя шампанското!

Баба ни след толкова години вече си носи реалната титла! 

преди 38 минути, Danger. каза:

Емилия уцели хит, въртят я минимум по два пъти новата песен и хората й се кефят. Един от най-големите хитове на лятото ще бъде!

 

Отивам тогава и аз да си я пусна преди да си "налея" от якото!

Току що, DrAkO каза:

❤️

BeautyPlus_20210619185515635_org-01.jpeg

Супер, тука не различавам нито преди, нито след. И кои са тия две начи?

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

В театро звучаха Две сърца, само мене нямаш. Има клипчета в инстаграм който иска да види.

Защо ходиш без мен!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След унижението от страна на Галена, Малката, Теди Ал., Джена и Тита, и Симона, психиката на някои хора е допълнително разбита и от Ема. Колко прекрасен чалга сезон се очертава! А най-доброто тепърва предстои. Нямам търпение да излезе колаборацията на отрязаните носове, за да ги скъсаме от гавра. Докато чакаме да се поздравим с песен, която и до днес се пуска по късните часове в някои клубове:

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Защо ходиш без мен!

 

Нали ви беше много шубе от вируса и не искахте да отварят тези "мръсни дупки"? Сега гледам някои хора не излизат от тях. 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Нали ви беше много шубе от вируса и не искахте да отварят тези "мръсни дупки"? Сега гледам някои хора не излизат от тях. 

 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

След унижението от страна на Галена, Малката, Теди Ал., Джена и Тита, и Симона, психиката на някои хора е допълнително разбита и от Ема. Колко прекрасен чалга сезон се очертава! А най-доброто тепърва предстои. Нямам търпение да излезе колаборацията на отрязаните носове, за да ги скъсаме от гавра. Докато чакаме да се поздравим с песен, която и до днес се пуска по късните часове в някои клубове:

 

Пломба на никой не му пука освен на теб и да Симона е с топ хит. На мен нейната песен ми е любима.

Смешното в аргумента ти е, че от изброените също има такива с рязани носове. Но прощаваме ти, не си помислил. 

Относно песента на Преслава, тя си е топ хит. И се пуска заедно с всички останали достатъчно често.  На мен си ми харесва и си ми е в топ 3 заедно с токсичен.

Няма кой да ядосаш, на мен да харесвам Симона и Преслава си е в реда на нещата. А Джена и Тита може да се пуска повече у вас.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

 

Остави човечеца клет, той не е помислил, че ние сме ваксинирани и можем да ходим. Иначе чак да не излизаме, ходим с компания, но при хора като него баланса е непознато понятие.

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, доста нови неща са излезли тази седмица, Емилия и Меди пръскат, Емрах също. Тук пак сте нахейтили, човек ще каже, че са пълни флопове, не знам колко ходите по клубове и колко следите тенденциите изобщо в музика, мода и т.н., но като клипове и визии, това е доста високо ниво и особено за България. Емилия пак бяга от себе си, но този път се е получило, въртят я супер много и гледанията са топ, особено след последните 2 флопа, на които разчиташе доста и загуби всякаква инерция. Определяте я като мутреса, реално е решила да покаже нещо различно и е вложила доста, сега на кой са парите, има ли значение... Все един и същи проблем в тази наша страна, някой е лъскав и се скача, защо? Това ми се гледа на мен, за звученето и аз я предпочитам лирична, но ето че сега гръмна и се получи точно с това. При Меди, пак хейт... В момента, в който някой нареди няколко хита и сякаш във форума става противен... Песента е супер, мегахит след мегахит, визиите са топ, толкова модерни, последните тенденции, извинявайте ама това не се прави лесно особено с някой като Меди, тръгнал от буквално никъде... Сякаш предпочатате да си остане на онова ниво от дебюта, да не го "барват", но младите търсят това, нормално е да се експериментира, за да им е интересно. И между другото из коменарите срещам думи като флоп все повече, сторитата с плейбек дори, на които се чува бясно крещене и знаене на песни на една седмица говори друго. Не се заяждам, но е лято, дайте го малко по-позитивно. Не знам има ли една певиц/певец, за която за нещо да не се хванем и да хейтим. Дето някой беше написал, да си останат по диваните с балните рокли и това е, който дръзне да вложи вече е надменен. Реално сезонът е супер силен откъм предложения.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

 

Така да съм й стискал палци след машъпа и последната песен, която е супер яка, много искам да си върне статута отпреди години, кралица!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Born to Die каза:

Така да съм й стискал палци след машъпа и последната песен, която е супер яка, много искам да си върне статута отпреди години, кралица!

Мушамата ми хареса, но новата песен хич не ми се понрави. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Born to Die каза:

Уау, доста нови неща са излезли тази седмица, Емилия и Меди пръскат, Емрах също. Тук пак сте нахейтили, човек ще каже, че са пълни флопове, не знам колко ходите по клубове и колко следите тенденциите изобщо в музика, мода и т.н., но като клипове и визии, това е доста високо ниво и особено за България. Емилия пак бяга от себе си, но този път се е получило, въртят я супер много и гледанията са топ, особено след последните 2 флопа, на които разчиташе доста и загуби всякаква инерция. Определяте я като мутреса, реално е решила да покаже нещо различно и е вложила доста, сега на кой са парите, има ли значение... Все един и същи проблем в тази наша страна, някой е лъскав и се скача, защо? Това ми се гледа на мен, за звученето и аз я предпочитам лирична, но ето че сега гръмна и се получи точно с това. При Меди, пак хейт... В момента, в който някой нареди няколко хита и сякаш във форума става противен... Песента е супер, мегахит след мегахит, визиите са топ, толкова модерни, последните тенденции, извинявайте ама това не се прави лесно особено с някой като Меди, тръгнал от буквално никъде... Сякаш предпочатате да си остане на онова ниво от дебюта, да не го "барват", но младите търсят това, нормално е да се експериментира, за да им е интересно. И между другото из коменарите срещам думи като флоп все повече, сторитата с плейбек дори, на които се чува бясно крещене и знаене на песни на една седмица говори друго. Не се заяждам, но е лято, дайте го малко по-позитивно. Не знам има ли една певиц/певец, за която за нещо да не се хванем и да хейтим. Дето някой беше написал, да си останат по диваните с балните рокли и това е, който дръзне да вложи вече е надменен. Реално сезонът е супер силен откъм предложения.

Защото искат да си надскочат стандарта, а реално си остават едни бедни селянки в манталитета. Днеска имат пари, утре нямат, той целият живот е такъв. Много по-важно е какво правиш, като ги нямаш тия пари - понякога най-скъпото е идеята. Парадокс, но те правиха много по-яки песни, като имаха най-малко пари. Песента като е яка, никой не обръща внимание на клипа. Това мислене е само в България - обратнопропорционално на стандарта ни. Лъскавото, циганийката, самоцелният лукс. И излизаш на улицата - дупки и кич. Дискотеките - вмирисани. Затварят заведнията - Галин реве на площада.

Наскоро беше написано тук, че Емилия се е променила и отдръпнала от доста хора. Аз харесвам ужасно много нейната дискография, но ти много лично си приел повечето мнения. Чудесно, интересен клип. Не е проблем, че е извадила пари. Други неща са проблем. Начинът, по който го прави, бягството от предишното Аз, парадирането с марки. И това, че се влага главно и само в клипове и в нищо друго. А Емилия преди, там дето ревеше и тя от наградите, с онова гадното червило от Калифорния, казваше: "Аз пък не обичам да снимам клипове, не обичам да ме скубят, гримират по сто часа". Нещо е сменила плочата обаче. Преслава поне си казва, че не обича и то наистина си личи, че не се напъва в тая посока.

Посочи ми една, която парите не се променли. Просто при някои личат жестоко много комплексите от село.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, adorable каза:

Защото искат да си надскочат стандарта, а реално си остават едни бедни селянки в манталитета. Днеска имат пари, утре нямат, той целият живот е такъв. Много по-важно е какво правиш, като ги нямаш тия пари - понякога най-скъпото е идеята. Парадокс, но те правиха много по-яки песни, като имаха най-малко пари. Песента като е яка, никой не обръща внимание на клипа. Това мислене е само в България - обратнопропорционално на стандарта ни. Лъскавото, циганийката, самоцелният лукс. И излизаш на улицата - дупка. Дискотеките - вмирисани. Затварят заведнията - Галин реве на площада.

Наскоро беше написано тук, че Емилия се е променила и отдръпнала от доста хора. Аз харесвам ужасно много нейната дискография, но ти много лично си приел повечето мнения. Чудесно, интересен клип. Не е проблем, че е извадила пари. Други неща са проблем. Начинът, по който го прави, бягството от предишното Аз, парадирането с марки. И това, че се влага главно и само в клипове и в нищо друго. А Емилия преди, там дето ревеше и тя от наградите, с онова гадното червило от Калифорния, казваше: "Аз пък не обичам да снимам клипове, не обичам да ме скубят, гримират по сто часа". Нещо е сменила плочата обаче. Преслава поне си казва, че не обича и то наистина си личи, че не се напъва в тая посока.

Посочи ми една, която парите не се променли. Просто при някои личат жестоко много комплексите от село.

Съгласен съм, но само с някои неща. Просто не е само Емилия и жанра, в момента, в който някой влага или е далеч от стандарта изведнъж става надменен, къде Емилия веднъж се направи на интересна, та тя дори се срамува и все гледа да се оправдае, предварително да се защити сякаш, което отчитам като голяма грешка. Някои други са надменни наистина, дразнят чак, но тя никога не е била такава, супер човечна, все се съобразява и то с кой ли не, отговаря на всеки коментар, любезна, обръща внимание и всяка критика възприема за градивна, дори и доста обидни изказвания. Не е ok да си Мария примерно, но като има ще показва, сякаш всеки първи не си показва по сторита каквото има от дрехи до какво яде и пие... България е страна на контрастите, може да видиш някой с последен модел айфон да живее в една стая под наем и в края на месеца да е с 10 лв в джоба... Не е готино, но при хората преди да създадат семейство до около 30 години се наблюдава масово. Емилия последните й експерименти не бяха ok, но кога е избягала от себе си, след дуетите с Денис, които са си точно с нейния почерк, "В София дойде", "Отиваш си" и "За тебе, братко", последните 2 възродени и специално тази със Стораро стана голям хит, пусна няколко народни песни. И да, направи един трап бълвоч и една трагична песен на английски, но ето че сега гръмна... Никъде не е избягала, просто не пуска често. Иначе парите променят, няма как, но и хората с по-малко възможности също доста си промент отношението спрямо всеки с по-добър стандарт, последните не са виновни, че са успешни и не всички са престъпници... Доста остаряло мислене е това. И да съм имал, и да съм нямал, все се радвам за това, с което разполагам и никога не гледам чуждата паница, нито ме дразни някой да се тагва от Малдиви примерно, докато аз съм в Созопол примерно. Казвал съм си евала, много е красиво, дано някой ден отида там. Тази черта ужасно, наистина ужасно ме дразни в българите.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, asylum каза:

 

Жестока е Магда! И на мен ми се иска да си върне позициите. Мушамата е яка, новата песен обаче не е лоша, но не мисля, че ще стане някакъв хит, макар, че имам малко личен сантимент към нея. Когато я чух за първи път, половинката ми помисли, че нарочно я пускам като някакъв намек и я прие лично тая песен, а няма нищо общо, но карай. :D Как само някой може да се припознае в песен и то на Магда! :D Като доброто старо време "Ходи се лекувай" :D :D :D 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Born to Die каза:

Съгласен съм, но само с някои неща. Просто не е само Емилия и жанра, в момента, в който някой влага или е далеч от стандарта изведнъж става надменен, къде Емилия веднъж се направи на интересна, та тя дори се срамува и все гледа да се оправдае, предварително да се защити сякаш, което отчитам като голяма грешка. Някои други са надменни наистина, дразнят чак, но тя никога не е била такава, супер човечна, все се съобразява и то с кой ли не, отговаря на всеки коментар, любезна, обръща внимание и всяка критика възприема за градивна, дори и доста обидни изказвания. Не е ok да си Мария примерно, но като има ще показва, сякаш всеки първи не си показва по сторита каквото има от дрехи до какво яде и пие... България е страна на контрастите, може да видиш някой с последен модел айфон да живее в една стая под наем и в края на месеца да е с 10 лв в джоба... Не е готино, но при хората преди да създадат семейство до около 30 години се наблюдава масово. Емилия последните й експерименти не бяха ok, но кога е избягала от себе си, след дуетите с Денис, които са си точно с нейния почерк, "В София дойде", "Отиваш си" и "За тебе, братко", последните 2 възродени и специално тази със Стораро стана голям хит, пусна няколко народни песни. И да, направи един трап бълвоч и една трагична песен на английски, но ето че сега гръмна... Никъде не е избягала, просто не пуска често. Иначе парите променят, няма как, но и хората с по-малко възможности също доста си промент отношението спрямо всеки с по-добър стандарт, последните не са виновни, че са успешни и не всички са престъпници... Доста остаряло мислене е това. И да съм имал, и да съм нямал, все се радвам за това, с което разполагам и никога не гледам чуждата паница, нито ме дразни някой да се тагва от Малдиви примерно, докато аз съм в Созопол примерно. Казвал съм си евала, много е красиво, дано някой ден отида там. Тази черта ужасно, наистина ужасно ме дразни в българите.

1. Емилия не е лоша. Много често споделя стари снимки, сеща се за колеги и моменти от едно време. Това с парадирането и парите го приемам като някакъв вид защитна реакция и точно затова ми е странно от какво се отбранява. Тя от едно време се притеснява, още докато беше бременна - да не я забравят, да не изпусне влака, все да е актуална. Да се отпусне малко.

2. Аз говоря за клиповете, не толкова за песните. Уточних преди няколко дни, че съм си купил и последния неин албум, както и останалите имам (вероятно заради това Печенко се скъсва да ми дава минуси, дето пък от него изобщо не съм го очаквал). В музикален план се старае, но по отношение на визиите и клиповете виждам една надпревара с нея самата дори. Мисля, че това време отмина. В което се надцакваха и състезаваха. Не е интересно вече. Искам наистина да видя, че имат топки да вложат и в нещо различно от клип и парцали.

3. Защото когато плуват в пари - в повечето случаи неизкарани от музика, не може да се говори с тях, почват да подбират с кого да работят и какво ли не, а като бъдат зарязани или претърпят неуспех (Дай Боже на никого да не се случва, но живот), тръгват по предавания да реват. И в двата случая - щастие и нещастие, не е редно да се демонстрират публично. В единия случай се хвалиш, в другия просиш съжаление. Прави каквото правиш - пей, твори, и другото си го запази за себе си.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...