Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, DrAkO каза:

За 4 дни - 1 милион гледания, 4000 нови събскрайбъра и присъствие в 2 трендинга. Като за "залязла" не е лошо

 

360к от бУлгария. Май леко забравиха за нея тука, а?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Oще една песен, чиито гледания не са ми ясни от къде са, не беше голям хит това. Цветелина Лозарева ли казва Галена в началото?

 

Просто имената и инерцията от първият дует си направиха своето. Даже и от фен клипове има 2м+

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Ivan_Kozarev каза:

@BobiTo как само се пали и дава минуси на всеки коменатар против Анелия :D 

Ако искаш ми давай минуси, но за мен Анелия е пълна разруха от 7-8 години. Още в началото като се изруси и започна да има лековато поведение ми става ясно, че не отиват на добре нещата. Тогава обаче имаше инерцията от черния период и правеше яки хитове - "Така ме кефиш", "Проба грешка", "Яко ми действаш", "Искам те полудявам".

Някъде около 2014 обаче почна яко да зацикля. Имаше един много тъп дует или трио беше с едни гърци дето като го слушах все едно пееше "В задника". Още тогава тръгна надолу. В последните години има два големи хита на кръст - "Генерал" и "Дай ми още".  Другото мина и замина. А колко блудкави бози и простотии изпя. Никакъв интерес няма към нея към днешна дата. Даже не виждам как ще се измъкне от блатото, много навътре навлезе и потъна. От вечната номер 2 стана ... номер 10 (с уговорки) :D 

Добре,Кити.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BobiTo каза:

Oще една песен, чиито гледания не са ми ясни от къде са, не беше голям хит това. Цветелина Лозарева ли казва Галена в началото?

 

И аз това чувам :D 

Клипът е много хубав и привлича внимание, също се показваше песента отстрани. Но сами виждате, че от дистанцията на времето се вижда, че повече гледания не означава по-голям хит. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

@Blueberry Емилия беше казала, че историята с Денис ще продължи с нов дует, какво мислиш по-въпроса? 

Е тя това го каза ощe преди да пусне В София дойде. Ясно е че идеята отдавна е отпаднала, България й е тясна на Счети.

  • Haha 2
  • Love 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 3 минути, Willy каза:

Брутал, който щe остане недооценен...

 

На лелче не й пречи да я пее по участия, за да подпали интереса. Готина е песента.

преди 3 минути, BobiTo каза:

@Blueberry Емилия беше казала, че историята с Денис ще продължи с нов дует, какво мислиш по-въпроса? 

Сега вече може, минаха над 2 години от първите дуети. Въпросът е, че летвата е мнооого високо вдигната и шансът да разочароват хората е 99%. 

Аз си мечтая Денис да го чуя в дует с Лидия, но не знам дали е възможно в тоя живот :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

 

На лелче не й пречи да я пее по участия, за да подпали интереса. Готина е песента.

Сега вече може, минаха над 2 години от първите дуети. Въпросът е, че летвата е мнооого високо вдигната и шансът да разочароват хората е 99%. 

Аз си мечтая Денис да го чуя в дует с Лидия, но не знам дали е възможно в тоя живот :D 

Ако Денис напусне разочарован Дайдъмд и напук иде в Алфа, има шанс!

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просиш си го!

1. Плюеш Емилия

2. Плюеш Весоу

3. Тагваш ме в пост, в който слагаш тая ужасна песен!

На третото най-много държа! И не е хейт по Киркоров и Галена, точно слушам Куршум в момента, просто песента е много гадна.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Е тя това го каза ощe преди да пусне В София дойде. Ясно е че идеята отдавна е отпаднала, България й е тясна на Счети.

Не бъди сигурен! Счети има много песни просто и не може да смогне. Новия клип колко ли време е сниман? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Просиш си го!

1. Плюеш Емилия

2. Плюеш Весоу

3. Тагваш ме в пост, в който слагаш тая ужасна песен!

На третото най-много държа! И не е хейт по Киркоров и Галена, точно слушам Куршум в момента, просто песента е много гадна.

Аз нямам вина,че харесваш някакви лелички или някакви изсъхнали скакалци! Чакам те 1в1 пред входа,бб!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

И аз това чувам :D 

Клипът е много хубав и привлича внимание, също се показваше песента отстрани. Но сами виждате, че от дистанцията на времето се вижда, че повече гледания не означава по-голям хит. 

И Емануела имаше много гледана песен на име "Почти перфектен" или нещо такова, която никога не чух нито в дискотека, нито някъде другаде. 

преди 1 час, Willy каза:

Брутал, който щe остане недооценен...

 

Оценена си е. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...