Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, HIStory каза:

Тц, регрес е да прокламираш като музикално чудо всеки новопоявил се жаден за слава фрийк, другото се превъзмогва. 

Аман от злоба. Изпълнен си със омраза. Откъде такава ненавист. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, HIStory каза:

То хубаво за реалности говориш, ама на тая нивото й е 93-та година, кой живее във миналото - не знам, но от двама ни определено не съм аз. 

 

Ами 93 си е страхотна за чалгата година, пък и без друго 90те пак са на мода ;) 

А Ванчето си е гърмеж от всякъде, никой не ти е виновен за липсата на вкус. Но може да биеш няколко тигела по кълдърама, белким го намериш, ако ли не поне нещо кремвиршче, сърмичка може да ти изпадне. 

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Аман от злоба. Изпълнен си със омраза. Откъде такава ненавист. 

Няма злоба, няма омраза, ненавист - хептен. Има непоносимост към толерориране на пълно бездарие и аматьорщина и подигравка с музиката. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Ами 93 си е страхотна за чалгата година, пък и без друго 90те пак са на мода ;) 

А Ванчето си е гърмеж от всякъде, никой не ти е виновен за липсата на вкус. Но може да биеш няколко тигела по кълдърама, белким го намериш, ако ли не поне нещо кремвиршче, сърмичка може да ти изпадне. 

 

 

Ма много е хубаво, че и тоталния антипод на това, което една певица трябва да бъде си има по някой заблуден привърженик. Талант - 0, визия - 0, песни-0, клипове - 0, но пък ти й се кефиш.. Евала, то и Джорджано беше звезда, та тая ли няма 😁 Както се казва - луди има навсякъде, дори и в лудницата. Що да няма и в чалгата? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

Пак по-добре от сегашното положение - направо ми се отщя да гледам клипове, особено новия на Десислава - то цял рекламен блок, супер дразнещо е. Само реклама на някое хапче за диария липсва, чакам в следващия проект. 

Съвсем не е от вчера. Милко Калайджиев въведе рекламните песни в чалгата с "Али Баба" , Елена Паришева върна идеята на масата с "Петък вечер" а Мастика Карнобатска и Мастика Пещера я доразвиха с "Предай се на желанието" на Преслава и "Страст на кристали" на Галена. После същите започнаха да рекламират цигарите си, и инфектираха дори и утвърдени поп лейбъли като FTS. Та така до днес. Искаше ми се тази практика да не се налага. Проядоха музикалната индустрия с алчността си.  Вижте какво са качили в канала на Планета.

 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Съвсем не е от вчера. Милко Калайджиев въведе рекламните песни в чалгата с "Али Баба" , Елена Паришева върна идеята на масата с "Петък вечер" а Мастика Карнобатска и Мастика Пещера я доразвиха с "Предай се на желанието" на Преслава и "Страст на кристали" на Галена. После същите започнаха да рекламират цигарите си, и инфектираха дори и утвърдени поп лейбъли като FTS. Та така до днес. Искаше ми се тази практика да не се налага. Проядоха музикалната индустрия с алчността си.  Вижте какво са качили в канала на Планета.

 

Тоя канал изглежда ще пуска песни само на някакви дебютанти дето не стават за нищо и реклами. Много зле. Сега е моментът да се отпише, който се е подлъгал.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , VulkoIsTheBest каза:

Има шанс Гедя и Медя да са извън ТОП 3 утре. Кой бе, кой ги прокле така?

Позна! 

1. Галена и Меди - 174к

2. Азис - 172к

3. Емануела - 159к

4. Лидл, Джесита и Мона - 153к

5. Малката и Робов - 136к

6. Теди и Илиян - 118к

7. Симона - 79к

8. Данна и Робов - 74к

9. Преслава - 73к

10. Джен и Тита - 67к

 

Скандал топ 3 не напуска, но някой ще лети от топ 10 много скоро. 🤣

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горният потребител да не ми пробутва манипулираните си класации, където раздробява премиерния ден на новите две песни.

И спрете да се правете на слепи, форумът е с над 300% увеличена активност откакто аз и @Andrew Cunanan. сме се завърнали. Това, че ви удивлява и вие нямате капацитета да го постигнете, си е ваш проблем, но е евтино да злобеете и принизявате.

----------------------------------------------------------------------

1. Емануела 225К

2. Земетръс 205К

3. Галена и Меди 174К

4. Азис 172К

5. Малката и Робов 136К

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Вчера целият ден да не беше премиерен на двата флопа. лмао

Класацията на другите песни е за 24 часа. Тези песни как да им считаме първия ден, ако може да ми обясниш? Ако искаш на Галена "Къде беше ти" да не го считаме 540К щото не бяха направени в рамките на един календарен ден? Защо се оправиш на глупав? Или в присъствието ми оглупяваш?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-надолу в класацията са Автомата със 118К - лудо задържане на тая песен. Мисля, че е избрана от циганската аудитория.

Симона не вдига, колкото очакванията, но въпреки това се задържа. Отново със 78К. Под нея Данна и Робов вече изветревят със 74К днес ще паднат под Преслава, която е със 73К. Петък и събота са фаворитни дни за песни като "В твоето легло". Миналата събота Преслава беше Greatest Gainer. :3fdb8960598fa63e:

Още по-надолу в класацията намираме Титчето със 66К И те в петък очакват Мама Тереза отгоре да развърше кесията с гледания.

Торино и Пашата онождат Алисия с 58К. По-натам Камелия трака с чене на 57К.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, VulkoIsTheBest каза:

Класацията на другите песни е за 24 часа. Тези песни как да им считаме първия ден, ако може да ми обясниш? Ако искаш на Галена "Къде беше ти" да не го считаме 540К щото не бяха направени в рамките на един календарен ден? Защо се оправиш на глупав? Или в присъствието ми оглупяваш?

Няма смисъл тогава да ги сравняваш с данните от Popnable. Сега си им писал първите 24ч. Утре ще пишеш от нейбъла, който засича 00:00-00:00 и така им се губят гледанията от вчера 15/17:00-00:00? Окей нека са един ден над Скандал хаха то е ясно че вече са под.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Няма смисъл тогава да ги сравняваш с данните от Popnable. Сега си им писал първите 24ч. Утре ще пишеш от нейбъла, който засича 00:00-00:00 и така им се губят гледанията от вчера 15/17:00-00:00? Окей нека са един ден над Скандал хаха то е ясно че вече са под.

Проблемът с попнейбъл e, че отчита гледанията на другите песни за 24 часа, а на нова песен за 8-12 часа. Така първият ден, в който песента е в класацията е нереален. А реално е имало един диапазон от 24 часа, в които тази песен е направила толкова, другите пак техните си резултати.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Кали и Луна горе-долу по едно време влязоха. Даже бяха поканени заедно в Станция Нова и се скараха на живо, малко след като Луна напусна и оплю политиката на фирмата :D Фекалина им ближеше гъза, а след години постъпи като Луна. 

Кали влезе в Пайнер през Май-Юни 2010-та, това й беше първата песен там:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

1. Емануела 225К

2. Земетръс 205К

3. Галена и Меди 174К

Ти сериозно ли се кефиш, че премиерният ден на първите два флопа е по-силен от 20-тия ден на нашата песен? Още утре ще са под тях. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Те още през 90-те обраха немалко звезди на Милена Рекърдс - Екстра Нина, Нелина, Вероника и други, за които сигурно не се сещам. 

Вероника се премести през 2002-ра в Пайнер, първата й песен там е "Бяла съм" и печели за най-добър дебютен клип на 1-вите годишни награди на Планета. @HIStory

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

След дискусиите днес исках да допълня класацията си за най-гледани изпълнители 2010-2021, добавяйки и периода 2000-2009 и останах без думи от това коя води от първите две за които имам готови цифрички. 😃😃😃

Преслава - 82.4М

Глория - 84.4М 

i-

Заради дуета с Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

Баба Меца е паднала на 24К, под Симон също със 24К. :hang1:

И според мен YouTube по някакъв начин компенсира купените гледания на Мецана. Вярно е, че песента изхвърча от Тренда и поне на мен не ми се и показва никъде, но чак пък да падне на 24к е много нелогично. Все още генерира лайкове и коментари песента. След 1-2 дни би трябвало да стане ясно прав ли съм. 

Относно "Земетръса" - наистина ли ти харесва тази какафония? Аз не съм си я пуснал втори път и не смятам да си го причинявам. Въпреки че е трета в тренда, продължава да изостава с малко от Емануела, която (незнайно защо) изобщо не е влязла в класацията. И от двете песни няма да стане нищо и това вече се вижда повече от ясно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Ти сериозно ли се кефиш, че премиерният ден на първите два флопа е по-силен от 20-тия ден на нашата песен? Още утре ще са под тях. :1000(29):

Въпросът не беше в моето кефене, то си е моя работа, а в това, че Уили взима някакви половинчати първи дни за класацията. Не разбрах "Къде беше ти" с колко ще я броим..? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...