Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час , plambata каза:

 

Относно "Земетръса" - наистина ли ти харесва тази какафония? Аз не съм си я пуснал втори път и не смятам да си го причинявам. Въпреки че е трета в тренда, продължава да изостава с малко от Емануела, която (незнайно защо) изобщо не е влязла в класацията. И от двете песни няма да стане нищо и това вече се вижда повече от ясно. 

Да, доста. Бяхме напушени като кучета, като я чухме и влезе много подкожно. Зарибява ме припева, частта на Лидия с "але-лей" и партиите на Симона. Много секси и надъхано парче за мен, наистина е малко какафонично. Ма ние да не сме пенсионери, че да се плашим от шумотевици. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 часа , VulkoIsTheBest каза:

По-надолу в класацията са Автомата със 118К - лудо задържане на тая песен. Мисля, че е избрана от циганската аудитория.

По някаква случайност виси и в топ местата на Спотифай, не знам кой я слуша тази песен.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Въпросът не беше в моето кефене, то си е моя работа, а в това, че Уили взима някакви половинчати първи дни за класацията. Не разбрах "Къде беше ти" с колко ще я броим..? :whistling:

Триото няма да върже 140К вторият ден, а? Хит!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло Галя и Петя пак разгромиха всичко живо, Меди и той, но е рано да се каже колко ще издържи следващите няколко години, засега с Коце си е терминатор от мъжете, за Азис вече не знам какво да мисля, много гледания, но отникъде не чувам тази песен. Останалото на късмет, веднъж хит, веднъж флоп.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Born to Die каза:

Като цяло Галя и Петя пак разгромиха всичко живо, Меди и той, но е рано да се каже колко ще издържи следващите няколко години, засега с Коце си е терминатор от мъжете, за Азис вече не знам какво да мисля, много гледания, но отникъде не чувам тази песен. Останалото на късмет, веднъж хит, веднъж флоп.

Счети кога ще громи колежките с летен хит?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Счети кога ще громи колежките с летен хит?

Писах й преди седмици коментар под един пост в Инстаграм, каза търпение, за качеството се искало такова... Реших да не отварям темата за "Deals" и онази трап повърня с Фики, че й отиде качеството и не исках да я садвам... Добре че още прави приеми на дуетите с Денис и старите хитове, но скоро и това ще секне като 100 пъти отиде в едни и същи клубове с тях и това лято пее върху плейбека. Вече изкара 2 лета с тези песни по този начин. Но нямам сили да се ядосвам, изгуби цялата инерция, буквално цялата, а 2019 година беше в топа на най-големите и после "Джале", то и ако пусне сега с всички предложения, не знам каква трябва да е, дори силни песни и видеа флопват заради всички десетки дето се представиха, хората се объркаха, нямат време да разберат какво е излязло. То и аз бях на почивка за седмица, като се върнах добре че беше форума да видя какво е пуснато.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

След нея обаче. 

Преслава ми е много по-силна, като цяло имах предвид, че всяка година са те двете, това горното е супер яко и успешно, но си е в графа късмет, да речем като "Той" на Данна, иначе заслужават, стараят се много, а противно на очакванията Ванеса почти няма слабо откакто дойде в Пайнер, а ние се подигравахме.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

9 милиона вече за този хит-9,003,474 ;) ❤️ 🎶💥😎

 

И който казва,че не е хит, много се лъже. Когато Коце питаше онзи ден какво иска да им изпее и искаха "Грешници" и как я пяха хората само. :P

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как в Бургас входа ще е 10 лв. Абсурд. 15 лв за вход на Преслава в Бургас днес. Значи в Слънчев бряг може да е 10 лв, Бургас 15 лв.

С какво Бургас е повече от Слънчев бряг, че входовете в Бургас са по 15-20 лв, а в Слънчев бряг- 10 лв? Това не мога да го разбера. Дето нямаме една свястна дискотека. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Ама как в Бургас входа ще е 10 лв. Абсурд. 15 лв за вход на Преслава в Бургас днес. Значи в Слънчев бряг може да е 10 лв, Бургас 15 лв.

С какво Бургас е повече от Слънчев бряг, че входовете в Бургас са по 15-20 лв, а в Слънчев бряг- 10 лв? Това не мога да го разбера. Дето нямаме една свястна дискотека. 

Ужас Танче. Причакай Преслава преди участието и я подреди едно хубаво.. 2 часа плейбек за 15 лв... наглост. 

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Ужас Танче. Причакай Преслава преди участието и я подреди едно хубаво.. 2 часа плейбек за 15 лв... наглост. 

Значи Коце да го чакам за 20 лв в Бургас. Той никога не е пял за 10 лв тука. Все за 20 лв напоследък. 

Егати собствениците, егати чудото. Че като сме Бургас да не сме Лас Вегас толкова скъпо. 

190766704_4186719621378522_4504927268599704499_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да сте благодарни че е само 15лв входа, че тук в Сърбия няма участие на топ певица с толкова ниска цена, а заплатите ни май са еднакви 

  • Like 4
  • Thanks 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Да сте благодарни че е само 15лв входа, че тук в Сърбия няма участие на топ певица с толкова ниска цена. 

Изобщо не е ниска. В Слънчев бряг всички актуални нови имена и от големите имена пеят за 10 лв вход, даже и някои безплатно, а у нас в Бургас 15 лв вход. От какъв зор. 

Ние не сме Сърбия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Изобщо не е ниска. В Слънчев бряг всички актуални нови имена и от големите имена пеят за 10 лв вход, даже и някои безплатно, а у нас в Бургас 15 лв вход. От какъв зор. 

В Нови Сад за какъвто-такъв клуб ти трябва резервация с две големи бутилки, демек 4000 динара, демек 70лв, а вие сте на море, имате повече туристи и вс, реално би трябвало да е обратното

  • Like 2
  • Wow 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kriminal каза:

В Нови Сад за какъвто-такъв клуб ти трябва резервация с две големи бутилки, демек 4000 динара, демек 70лв, а вие сте на море, имате повече туристи и вс, реално би трябвало да е обратното

А там по толкова много ли участия правят на месец изпълнителите, че ми тана интересно? Примерно някакво вървежно име, дори и от по-младите, не от ранга на Цеца, Брена и т.н.. Имам чувството, че там е доста по-редуцирано и е като обиколка, не да се връщат през 2 седмици в един и същи град и клуб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Kriminal каза:

Да сте благодарни че е само 15лв входа, че тук в Сърбия няма участие на топ певица с толкова ниска цена, а заплатите ни май са еднакви 

Колко е минималната и средната заплата в Сърбия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...