Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

През 2013, когато направи 10 години на сцена, Магда пусна поредица от убийствени парчета: “Достъп забранен”, “Улица на самота и грях”, “Чакай ме там” и любимата ми “Обич по-жестока от омраза”. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Закъсняваш, мило. Възхитихме й се вече! 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Закъсняваш, мило. Възхитихме й се вече! 

Ох съжалявам - аз пак разбрал - неразбрал. Дали и поп-фолк албума ще и пуснат? На Теди Александрова също и го пускат тези дни. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Ох съжалявам - аз пак разбрал - неразбрал. Дали и поп-фолк албума ще и пуснат? На Теди Александрова също и го пускат тези дни. 

Дано и двете излязат утре! 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Според мен трима хрантутника се метнаха на врата на Глория. Крайно зле е възпитала дъщеря си, трябваше да я изрита след като навърши 18 и да се оправя сама по пътя на живота си. А не като сега - още пъпната връв между двете не е прекъсната и Сима вегетира, да не кажа паразитира, на гърба на майка си. Това й е най-големия провал, наистина като човек Глория не добра и това си проличава по възпитанието на щерка й.

Жестоки глупости. Симона е безкрайно възпитано и добро момиче. А Глория е била изключително строга майка. 

Каква трябва да бъде малката, като Сузанита, като Ивон?? Айде стига тъпотии. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FolkEmpire каза:

FGZraOc.png

"АААааааа... ще изпусна гълъбитеее"

То даже и говори инглиш като русначе :D

Мяза на мъжле :D Цура е селски гълъб :D

Но песните и са хитове, Честито ми е любимата от последните години :D

Тази Росарио е циганка. Може да са рода с Пепа Янева.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук някои само ми се ебават с Десито, но тя е истинска икона! Чак в чужбина я копират и са ѝ като двойнички. Само едно определение: Кра-ли-ца! 👑 😀

Някой от по-разхайтените форумци, дето бръмчат по дискотеки, да каже как върви там новата ѝ песен. Макар че е ясно, че е хитът на сезона, де! 🎶

Screenshot_20210529_065506.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПЕТЪК

1. Азис 186K - тази песен все още не съм я чул никой да я слуша, много overrated.

2. Галена и Меди 178К

3. Робов/Малката 140К

4. Автомата 127К

5. Земтръс 112К

------------

Емануела пада под 100К във втория си ден и завършва шеста с 93К. "Момиче от лед" покачва до 85К, Преслава до почти 80К. Данна и Робов (68К) падат под Джена и Тита (71К).

Доста циклажно стана положението с тия две-три песни на върха. We need new big hits ASAP.

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, VulkoIsTheBest каза:

ПЕТЪК

1. Азис 186K - тази песен все още не съм я чул никой да я слуша, много overrated.

2. Галена и Меди 178К

3. Робов/Малката 140К

4. Автомата 127К

5. Земтръс 112К

------------

Емануела пада под 100К във втория си ден и завършва шеста с 93К. "Момиче от лед" покачва до 85К, Преслава до почти 80К. Данна и Робов (68К) падат под Джена и Тита (71К).

Доста циклажно стана положението с тия две-три песни на върха. We need new big hits ASAP.

Деса с колко е?

Горката Петуния - дали прави вещерски заклинания на Симона, която я издуха трайно? Иначе първите 3 места са си баш на място, хич не ми пречат, ако ще и цяло лято да си стоят там. :D Но като гледам някои подхвърляния на "вътрешните" Галенови ми се струва, че тепърва ще става весело. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, plambata каза:

Деса с колко е?

Горката Петуния - дали прави вещерски заклинания на Симона, която я издуха трайно? Иначе първите 3 места са си баш на място, хич не ми пречат, ако ще и цяло лято да си стоят там. :D Но като гледам някои подхвърляния на "вътрешните" Галенови ми се струва, че тепърва ще става весело. 

Деси Слава - 29K

Нима ти харесва провлачената песен на Азис?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

ПЕТЪК

1. Азис 186K - тази песен все още не съм я чул никой да я слуша, много overrated.

2. Галена и Меди 178К

3. Робов/Малката 140К

4. Автомата 127К

5. Земтръс 112К

------------

Емануела пада под 100К във втория си ден и завършва шеста с 93К. "Момиче от лед" покачва до 85К, Преслава до почти 80К. Данна и Робов (68К) падат под Джена и Тита (71К).

Доста циклажно стана положението с тия две-три песни на върха. We need new big hits ASAP.

Точно си го писал това и Ванчето се е отзовала моментално да обнародва новия гърмеж ;)

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Деси Слава - 29K

Нима ти харесва провлачената песен на Азис?

Екстра е Азисовият хит - нито е прекалено циганска, нито се прави на модерен като в някои от предните си песни. Азо май само във форума го пишете бита карта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Даже и на плейбек “В твоето легло” с топ прием! Не ми се мисли като я изпее на живо (не знам кога ще е :D)
https://instagram.com/stories/preslava_official/2583927611991535762?utm_medium=copy_link

Коментирай факта че има по-малко месечни гледания дори и от Беден в сърцето.

  • Like 7
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Коментирай факта че има по-малко месечни гледания дори и от Беден в сърцето.

Тя не коментира такива неща, само като й изнася или като не е съгласна, дава минуси.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DenFevgo каза:

Жестоки глупости. Симона е безкрайно възпитано и добро момиче. А Глория е била изключително строга майка. 

Каква трябва да бъде малката, като Сузанита, като Ивон?? Айде стига тъпотии. 

Ако беше добре възпитана - щеше да се отдели, да изгради кариера и тогава, когато е узряла и се е сблъскала с достатъчно житейски проблеми от битов, материален, морален и философски характер, които е съумяла да преодолее сама без гърба на известната си майка - да сформира семейство и да роди дете, за което да се грижат тя и мъжът до нея, а не като сега - да го тръснат на ръцете на бабите, а те да ходят по интервюта, за да парадират колко са щастливи. Философите са казали, че щастието обича тишината! А тя, горкичката Сима, не изчака и 3 месеца да навири детето си по социалните мрежи. Въз основа на кой признак от поведението й я квалифицираш като "добра"? Фактът, че да подаде още едно гърло на ръцете на майка си ли? Ако беше добра и обичаше и уважаваше майка си - щеше да се отдели, да не я занимава със себе си и да я остави да живее своя собствен живот - от което Глория има огромна нужда, 20 и кусур години се беше посветила на Сима на и на кариерата си, а време за себе си - не получи.

Нито виждам изградена житейска философия у Симона, но ценностна система. Сузанита е друго тесто - едно младо момиче, което се трансформира в млада жена, която има доблестта и смелостта да застане пред цяла България, споделяйки проблемите си и кашите, които е сътворила, отсичайка - аз сгреших и обещавайки, че ще се поправи. Да, всички сме имали моменти на умопомрачение и сме правили тотални простотии, за които по-късно сме съжалявали. Нека безгрешните хвърлят първи камък по Сузанита. Майка е била болна от рак на гърдата - един от бичовете на 21-ви век, силно се надявам сега да е в ремисия и повече да не й се налага да сблъсква с тази коварна болест, а баща й е слепец. Няма значение дали си изкарва парите с цици, путка и гъз, винаги го е правила, за да помогне на родителите си, а не като Симона да чака на някого. В Сузанита виждам много повече човек, който е интересен, който е съзрял, който се бори с живота, който изгражда житейско верою, отколко в стерилната Симона с лелчинския манталитет, която е копие на майка си за бедни хора от народа.

Интересно е, че ако Симона не беше дъщеря на Глория - никой нямаше да й слуша песните, дори шепата останали фенове на Глория. Опита със стерилни лелчински незапеваеми песньовки - греда, опита се да бъде комерсиална, правейки песни с някакви Насовци и възпявайки амазонки - пак греда. Абсолютно никаква харизма и чар няма това момиче, като скопено е. Талантът е на средно ниво - чуваме далеч по-добре пеещи таланти по тези формати. Да се преориентира, с кариерата й на "певица" е свършено, още преди да е започнала, язък за парите на Калория, който е хвърлила по обучението на Сима в НБУ - греда.

Какво като Глория е била строга майка? Да не би да е успяла да създаде и възпита вундеркинд? За 25 годишна Сима е наследила всички недостатъци на родителите си - кифленските пози и чупки, превзетост, лелчинско поведение, скопеност, студенина и т.н. И ако Глория може да си позволи да се държи по този начин, защото е постигнала много в живота си, защото е тръгнала от Две могили и е завършила с милион и сто хиляди тираж на първите си два албума, минавайки Лили Иванова, само и благодарение на талант, упоритост, всеотдайност и креативност, пишейки лирика и композирайки песни, тресли цялата държава, то Сима с нейното никаво творчество - не може. Защото е никоя сама. Защото не се е доказала, защото винаги ще остане просто дъщерята на Глория и Илия Загоров, с дъщерите на Силвия Кацарова и Стоянка Мутафова могат да си организират клуб на неуспешно реализирали се, опитвайки се да прекопират кариерата на известните си майки, уви неуспешно.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И феновете на Глория да прекратят да се правят на стожери на морала и ценностите. Както знаем моралът е съвкупност от философски, етични и религиозни възгледи. А църквата, както сме добре запознати, осъжда сексуалните подвизи на мъже с мъже. Неморалните да пледират за морал е чисто лицемерие!

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...