Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, Stela каза:

@VulkoIsTheBest Ето тук говори за изрусяването. 

Вижте с каква мазна коса е в клипа, чак замазана и на клечки. Как може да се появи така не знам... Иначе пък е готина и забавна. 

На тъмба прилича на тая

 

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Да не се окаже сестра на Лоренцо? 

Баща и мърсувал със Софка на времето амааааан :D

 

преди 2 минути, asylum каза:

Той е брат на Ани Хоанг. Родата се оказва все по-голяма...

image.png.afc78852d1532b5208282e1c44e08add.pngimage.png.8161b0585c3987676f602d9aaadca52a.png

Виетнамеца е минал през Софка и той

Ани Насранг ми запприлича на Ванеса в очите като я гледах :D

  • Haha 5

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Stela каза:

Придворните на Глория мият ли и краката на мама Стефка? :roll1:

Даже пият водата след измиването, наричат я чудодейна.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, чушка. каза:

Най-добрата песен на Преслава.

Песента, която затрогва сърцето ми, като видя секси младо татенце с брада, по което точа лиги като ниагарския водопад, с жена си и детска количка.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Песента, която затрогва сърцето ми, като видя секси младо татенце с брада, по което точа лиги като ниагарския водопад, с жена си и детска количка.

💋

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Нали за Кама преди години се пишеше из форумите, че ползва черна тоалетна хартия, за да не вижда следи от лайна след сране? Така че със сигурност не пръцка! Тя е 

 

Че как разбира кога е чиста?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Ми Дейнджър видя, че на мен ми харесва тая песен и той ся почна да я харесва и да вика, че ще е хит. :1000(1):

 

Алоооо, аз и “Куката” слушах миналото лято, просто ме беше срам да го напиша. :mbounce:

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, чушка. каза:

Най-добрата песен на Преслава.

Чак сега осъзнавам колко автобиографична за самата Преслава и за кариерата й е тази песен. Нека направим бърз разбор на текста:
 

В тишината на нощта бяга пак от мен съня.
Слушам как вали дъжда, а в мен бушува буря.
Мисля само за това до кога ще е така?
Търся отговор сега и в догадки аз се губя.
 
(лирическата героиня изпада в делириум, в сладко очакване, в копнежи и догадки за бъдещата си кариера и професионално развитие, в дългоочаквано признание на нейните заслуги преди церемония по награждаване на ТВ Минета)
 
 
Искам те (става въпрос за наградата "Певица на годината"), но нямам право да докосвам твойто тяло. (до момента на написване на песента - не я е печелила, а от малка има този стремеж)
Гледам как целуваш нея (или с две думи: как Ивана с мазни от кюфтета устни и с дъх на чесън се докосва до металното покритие на статуетката); вярвай ми ще полудея.
Искам те но нямам право да докосвам твойто тяло.
Мен целувай вместо нея(леко загатване към бъдещото кариерно развитие и намек за открадване на дългожеланата от лирическата героиня статуетка в следващите години), иначе ще полудея.
 
Да избягаме в нощта (поривът към преподписване на по-изгоден за Митака договор и сбъдване на мечтата), да се скрием от света.
Забрави сега греха, все едно не съществува!
Изживей с мен(трансформацията на блянът и мечтата в реалност посредством тропане с крак, нагълтване с Лексотан под душа и заплахи за самоубийство и напускане на комапнията) мига и ще знаеш след това,
Че не може тя като мен да целува. (или с две думи: абонирана съм за тази награда, докато дишам)
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Алоооо, аз и “Куката” слушах миналото лято, просто ме беше срам да го напиша. :mbounce:

То си е за срам, мило.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

 

Пет пет минутии

IGtpYWi.png

Е*ах му и мамата, толкова ли нямаше една прахосмукачка на терена - да го почистят този мокет, Смядлена сигурно се е надишала с акари и пепел по време на снимките.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Да поръча от ония рибки където ядат умряла кожа :D

За нейната кожа - цял басейн с олимпийски размери, пълен с крокодили и пирани - няма да е достатъчен.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...