Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Коце какво клипче е качил на стори. Някакво момиче в магазин го е помислило за Борис Дали. :D

Коце я пита кой съм аз, а тя вика Борис Дали. :D

Забравиха му заглавието вече хората. БИК - мъжкият Тройник.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Искаш да съм коткЪ втори ден под 100к...май няма да има и милионче за месец!

Ми мен ме зариби. На онова Симона не можах да го изслушам. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Коце какво клипче е качил на стори. Някакво момиче в магазин го е помислило за Борис Дали. :D

Коце я пита кой съм аз, а тя вика Борис Дали. :D

Като ни информираш детайлно за всички глупости около Коцака, поне гледай да е точно.

Бензиностанция, не магазин и момичето вика "Борис ДалиН" 🤷‍♀️😂

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, zai4eto82 каза:

Тъй си мислиш. Ще видиш като пусне списъка с участия. 

Сама си си виновна, че изтърси как случайна жена не може да назове правилното му име, вместо да си траеш. Дотук беше с това каква звезда е Коцето ти.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

@zai4eto82 - въпрос за 100 000. Ако Коце и Рики висят на ръба на скала и всеки се е хванал за твоя ръка, кого ще спасиш?

Според мен ще дръпне и двамата за една тройка :lol:

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Wild_Style каза:

Според мен ще дръпне и двамата за една тройка :lol:

А ако не успее да се справи с издърпването, ще скочи вместо тях, жертвайки се. В нейна памет, те ще й се отблагодарят със съвокупление на същата скала! 

  • Like 1
  • Haha 8

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, asylum каза:

А ако не успее да се справи с издърпването, ще скочи вместо тях, жертвайки се. В нейна памет, те ще й се отблагодарят със съвокупление на същата скала! 

И това е възможен сценарий. Само се питам кой ли ще бъде ботъм :rolleyes: или може да е flip-flop изпълнение :lol:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

А всъщност откъде дойде информацията, че Коцака пипа малки момченца? 

Дайте малко да я поразнищим темата, да вдигнем и ние малко на наша зайка кръвното.🥸

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, penakavalli каза:

А всъщност откъде дойде информацията, че Коцака пипа малки момченца? 

Дайте малко да я поразнищим темата, да вдигнем и ние малко на наша зайка кръвното.🥸

Имаше клипче в Туитър как Коце лежи в едно легло с момче, бяха голи и си говориха нещо, но изтриха клипчето набързо.

  • Wow 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с това купуване на гледания от страна на Алфа. Нещата, които пускат напоследък, са качествени. Тийновете са луди по тях. Нормално е да има такъв интерес. А и песента на Симона е много яка! Може би е в моя топ 3 от всичко, пуснато до момента тази година. 
 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първоначално и аз мислех, че гледанията на Симона са купени, но доста приятели са си я споделили в социалните мрежи, отделно песента достигна първо място в Трендинг.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

При Галин, първоначалният бум е наистина виден, не знам как успя да го направи, но определено е реално, при мен също я засподеляха, само че после бързо угасват, някъде месец-два, дори и наистина готини песни. Примерно дуета с Адам беше як, баладата дето са всички, само на Лидия се задържат и Десита от време на време, въпреки ченейния дует с Галин също беше готин, пък за месец и се забрави. Но пък поне пускаха песни, ако не бяха те... Като гледам "Котка" btw няма да се получи, не знам колко флопа трябва да наредят и да разберат, че такива песни са си за Туца, Сторарови и т.н., дето им ходи и си имат таргета. Ей го Емрах как добре му стои "Евала".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега погледнах гледанията на Анелия, има 265K, което е срамно за изпълнител от нейния ранг. Щом в най-силните дни, в премиерата и следващия успява само толкова, то в по-следващите ще прави 20-30K.. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, дразни ме тази навзрачна девойка Сима, не може ли гледанията да й паднат и да забравим, че това се е случило. Преславо, по-бързо пращай дрислата в кьошето.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галине, като сте искали да символизирате голата истина с голатата в клипа, защо не засне Симона как сере, да й снимаш гумната - това не е ли гола истина също? Как се бърше и после как души тоалетната хартия да прецени удоволетворява ли я миризмата.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мегдана:

- Ооо, Запъртък!

- Бе аз ще ставам певица, ще отида у София, ще съм известна.

- Тейба майката, Запъртък!

- Ма направих 200К гледания за първи ден.

- Ма си висока 121 санта и си невзрачна.

- УАААААА. Мамоо, кажи им да престанат!

Майка й:

- Истина е, мамо, родих те невзрачна и си метър и 20, какво да им кажа?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...