Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

Ами именно. 19 номер 1 песни и само 2 от тях са запазени. 

Бе кво ме интересува. Нали по онова време са били 8-10-16 седмици номер 1. Що задължително, като правиш музика, трябва песните ти да бъдат еднакво слушани наравно след 30 години. Добре би било, но не е задължително.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Че Галена сега е на 35 и ако искаш до 45 да е на същото ниво без умора, то ще станат 20-23 години в топа, за какво говорим и кой друг го е постигал. Почти невъзможно е според мен, поне до 40 може да си мачка стабилно, а после да си гледа живота и от време на време някой проект. Така че да, точно като Кама я виждам в бъдеще по начин на работа и организация на кариера, песни итн... 

Възрастта 45-50 е образно казана. :D При Глория изгърмяването беше преди 35. Ивана преди 40. Ама то при тях си беше заради неспособност или по-скоро нежелание да се приспособят към новото време, което при такива като Галена и Камелия поне не изглежда да е опция.

А по отношение на това дали има друга такава- макар и да е ясно, че не съм й фен, Преслава. Те двете bff-ки поначало си намазаха много покрай продължилото около десетилетие отсъствие на нови големи имена сред жените. И покрай наградите. Това им помогна да са актуални чак толкова дълго.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Бе кво ме интересува. Нали по онова време са били 8-10-16 седмици номер 1. Що задължително, като правиш музика, трябва песните ти да бъдат еднакво слушани наравно след 30 години. Добре би било, но не е задължително.

И все пак, Hot 100 e за щатите, аз те цитирах за "цял свят", а това далеч не е така.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Възрастта 45-50 е образно казана. :D При Глория изгърмяването беше преди 35. Ивана преди 40. Ама то при тях си беше заради неспособност или по-скоро нежелание да се приспособят към новото време, което при такива като Галена и Камелия поне не изглежда да е опция.

А по отношение на това дали има друга такава- макар и да е ясно, че не съм й фен, Преслава. Те двете bff-ки поначало си намазаха много покрай продължилото около десетилетие отсъствие на нови големи имена сред жените. И покрай наградите. Това им помогна да са актуални чак толкова дълго.

Е, чак отсъствие - Янева, Джена, Теди Александрова, Андреа. Доста актуални си бяха, даже повече от Г&П в определени моменти, просто към днешна дата без награди и с предостатъчно дебютантки, все още никой не може да ги бутне от върха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Да публикувам снимки на Галена, на които бузите са й виснали до глезените ли следва?

Да Стелче, точно това чакам 🙃

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

@Willy

Аз от една седмица съм в Пловдив, сигурно си видял тага ми във ФБ. А ако му посещаваш профила - и клипчето ни. Пита ме какъв ти е Асцендента?

Не знам за какви клипчета и профили говориш, нито имам възможности да ровя по ip, просто си личи от мусала хд

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

Е, чак отсъствие - Янева, Джена, Теди Александрова, Андреа. Доста актуални си бяха, даже повече от Г&П в определени моменти, просто към днешна дата без награди и с предостатъчно дебютантки, все още никой не може да ги бутне от върха. 

Тези всичките са дебютирали преди 2009, когато и Преслава и Галена тепърва бяха още младички и свежи. Но в следващото десетилетие преди Даймънд и Алфите нямаше сериозна нова конкуренция (освен опита за Джулия :D ). През някои от тези години двете си разпределяха най-важните награди и всичко това им даде безспорен тласък, който никоя друга не е получавала до чак такава степен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

Ами именно. 19 номер 1 песни и само 2 от тях са запазени. 

3. Ма за 3тата Мара няма никъв собствен принос, заслугата е само и единствено на гранд дамата от нашенския Мюзик айдъл Валентина Хасан. Коя песен викаш от 2005та, че аз и тая не помня. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Уонъби Тройници не ни вълнуват, имаме си гърмежа Ванчеторазбирасевеликова! 

 

Green Peace мигом да прибират този Мамут в някой резерват, оляхте се. 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Green Peace мигом да прибират този Мамут в някой резерват, оляхте се. 🤣

Аз предлагам да комплектоваме малко Тройници и да пратим тях в резервата. Ванчето е значително по-ценен екземпляр от поне половин дузина такива. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DenFevgo каза:

Ти как разбра кои са "запазени", не ги пее на турнето на Планета ли?

Точно с това ще затапиш човек който слуша и се интересува от всякакъв вид световна музика, да. 😃

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Danger. каза:

Снощи си поръчвах KFC и доставчика беше жена и беше надула тая песен на макс от колата си, след като ми остави поръчката. Доказателство за хит!

🤢

Сега чух песента на Джана за първи път. Не била лоша.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...