Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

500-550k може да има Пепа. Все пак те с Галена в момента са диархия в чалгата и единствено към тях има интерес, докато другите само флопват. 

Зависи от песента, но най-вероятно ще е в този порядък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

500-550k може да има Пепа. Все пак те с Галена в момента са диария в чалгата и единствено към тях има интерес, докато другите само флопват. 

Дам

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Изкушение 380-400к, Лидл 430/40к, КиТ 300к.

Значи Галена засега държи рекорда за годината.

Ще е скандално, ако Преслава не го подобри с бърза песен и точно в деня на официалното отваряне на дискотеките.

И аз мисля, че е приготвила яко парче, бива ли да е иначе след толкова дълго затишие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Hurricane каза:

Бъркаш човека. За кой текст е повдиган въпрос от моя страна? 

А гледай ти....верно не си бил ти, за което се извинявам, но току що осъзнах, че реално текста на "Не съм ангел" е гепан, заедно с още около 200 неща от същия албум.

 

image.png.c419edd626690e06db6ba86390cdbeb4.png

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

И ся изведнъж Преслава изкача с някаква песен тип "Искааш да съм Коткааа, да хвърляш по мен пари, кючека да върви, але лей лей". 🤣

Точно това пишех. Не съм с големи очаквания. От дуета с Галин до "Беден в сърцето" също е изминал голям период от време, пък не е връх на върховете.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Значи Галена засега държи рекорда за годината.

Ще е скандално, ако Преслава не го подобри с бърза песен и точно в деня на официалното отваряне на дискотеките.

И аз мисля, че е приготвила яко парче, бива ли да е иначе след толкова дълго затишие.

Голяма работа, че отварят дискотеките. Това по никакъв начин няма да повлияе на гледанията! Видяхме Ана за 24 часа 160К...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Точно това пишех. Не съм с големи очаквания. От дуета с Галин до "Беден в сърцето" също е изминал голям период от време, пък не е връх на върховете.

Да, права си.

Май нашите очаквания са свръх големи. На фона на тази творческа криза в жанра, щом се стига до там аз да й пожелая успех...

Реално точно сега ще си проличи дали си е запазила творческия нюх и дали знае как да си изграе козовете, защото това е голям шанс.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Голяма работа, че отварят дискотеките. Това по никакъв начин няма да повлияе на гледанията! Видяхме Ана за 24 часа 160К...

Ще повлияе. Най-малкото общото настроение в страната същата вечер ще е приповдигнато и различно в сравнение с депресията, която цареше толкова време. Тези неща имат значение.

Отделно песента вече ще е оборотна по пълните заведения и ако е яка, ще бъде пусната поне 3-4 пъти, а това е голяма реклама, която сума ти месеци не беше достъпна като наличност.

Ана какво я даваш за пример изобщо, пълна излагация е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ще повлияе. Най-малкото общото настроение в страната същата вечер ще е приповдигнато и различно в сравнение с депресията, която цареше толкова време. Тези неща имат значение.

Отделно песента вече ще е оборотна по пълните заведения и ако е яка, ще бъде пусната поне 3-4 пъти, а това е голяма реклама, която сума ти месеци не беше достъпна като наличност.

Ана какво я даваш за пример изобщо, пълна излагация е тя.

Хахах... Каква депресия?! Около мен всеки ден имаше купони. Я законни, я незаконни... Само бабичките са в депресия. Те със сигурност няма да повлияят, но ще видим. Сметки без кръчмар не се правят! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Hurricane каза:

Хахах... Каква депресия?! Около мен всеки ден имаше купони. Я законни, я незаконни... Само бабичките са в депресия. Те със сигурност няма да повлияят :D 

Зимата по едно време беше много депресивно, почти нямаше движение в големите градове.

Защо отричаш очевидни неща? Учениците ги пратиха на даскало точно, защото да си седят затворени у тях ги докара до нервни разстройства.

Посещаващите клубове не са имали възможността да го правят много месеци, ето че ще имат повод да са в приповдигнато настроние, ще се пие, ще се празнува - предпоставки песента на Преслава да бъде въртяна повече от това, ако беше пусната миналата седмица.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Stela каза:

Значи Галена засега държи рекорда за годината.

Ще е скандално, ако Преслава не го подобри с бърза песен и точно в деня на официалното отваряне на дискотеките.

И аз мисля, че е приготвила яко парче, бива ли да е иначе след толкова дълго затишие.

И знам че няма много значение, но го направи в чисто нов канал, без тренд и на вече позната песен.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Преслава ще е хит, залагам на 500К гледания минимум. 

Честно казано, след последните песни, съм зажаднял за нещо нейно, което ще е хитово и ще има нещо, което да си слушам от поп-фолка.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Едва 160,773 гледания има Ивета. Пълен провал, а Симона я задмина,

 

преди 47 минути, zai4eto82 каза:

Много як текст има песента на Симона. Чак сега го виждам. 

Константин я пльосна на стори и мигом ти хареса песента на Симона, така ли? Чак цитирала гледанията на Ивета с точност.

  • Like 5
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, zai4eto82 каза:

Едва 160,773 гледания има Ивета. Пълен провал, а Симона я задмина,

Не знам какво си я хванала Ивета на мушка. Я, сподели с какво толкова те е засегнала! Да не си подочула, че Коцето ти е спал с нея? 

  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

 

Константин я пльосна на стори и мигом ти хареса песента на Симона, така ли? Чак цитирала гледанията на Ивета с точност, пълно куку :1000(29):

Песента наистина има много силен текст. И момичето е готино. 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Не знам какво си я хванала Ивета на мушка. Я, сподели с какво толкова те е засегнала! Да не си подочула, че Коцето ти е спал с нея? 

Ивета само първата й песен е хубава. Просто с нищо не впечатлява, скучна е като Радко  и Кирил. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, penakavalli каза:

Не знам какво си я хванала Ивета на мушка. Я, сподели с какво толкова те е засегнала! Да не си подочула, че Коцето ти е спал с нея? 

Обратното по скоро. Отказала му е. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, penakavalli каза:

Не знам какво си я хванала Ивета на мушка. Я, сподели с какво толкова те е засегнала! Да не си подочула, че Коцето ти е спал с нея? 

Изтъкана е от злоба към Тиана, Ашли, Ивета, Ваня Великова. Баджаначки са явно!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...