Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

Преслава смаза яко - и при моите приятели има страшно много споделяния! Сега видях и че Софи и Азис са си я качили на стори в инстаграм. Тотален хит се очертава.

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, GSA каза:

На Райна поне песните и се различават - на Петя всичко е 1:1 - много се изнервихте бе - нали Пепа била пуснала хит? Защо не де радвате, а ми носите от 10 кладенеца вода? От 1 коментар ви вкарах в истерия мале. 

 

Кое й се различава на Райна? Всичко й е едно и също или копие на оная песен дето й беше последното нещо,което може да мине за някакъв хит-"пия муай тай за край" или нещо подобно. Аз в истерия определено не съм,но за теб не мога да кажа същото понеже от няколко дни постовете ти са само хулене срещу Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Не, защото любимката им е ощe по-зле. Забранила и филтрирала е коментари които включват името "Галена". Нейно право разбира се, ама доста жалък ход. Показа комплексите и болката от сравненията през лято 2019.

Шибана комплексирана боклучка мръсна и крадла на идеи.

На голяма магьосница и вълшебница почна да се прави.

И лицето й е толкова изпито и кокалесто, че му иде да повръща на човек. Майка ти шейба свинска, да те наядат бесни, бездомни кучета.

Павел да ти разбие Джексънския нос!

Павеле, не му мисли, като те ядоса, смажи я от бой, да й чупиш кокалите на тая змия долна.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май никой от нас не позна с прогнозите. Гледанията са забили и не мога да кажа колко ще са точно, но ако съдим по лайковете, то ще има 10-11к за 3 часа, а за сравнение на Къде беше ти бяха 17к за същият период. Около 400к ще са за ден.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, xroflx9 каза:

Кое й се различава на Райна? Всичко й е едно и също или копие на оная песен дето й беше последното нещо,което може да мине за някакъв хит-"пия муай тай за край" или нещо подобно. Аз в истерия определено не съм,но за теб не мога да кажа същото понеже от няколко дни постовете ти са само хулене срещу Преса.

Просто се надявам, че някой ден Пепа ще се върне отново към стойностното, защото не прилича на звезда от нейния ранг така да се слива с масовката с такива песни и текстове по калъп. Аз съм най-голямата фенка на Преслава още от 2004 година с “Тази нощ безумна”, но в последно време не си играе картите като най-голямата в жанра, както вие я определяте. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BaGaBoNtIn каза:

Преслава смаза яко - и при моите приятели има страшно много споделяния! Сега видях и че Софи и Азис са си я качили на стори в инстаграм. Тотален хит се очертава.

Моника Валериева и Диона също

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Май никой от нас не позна с прогнозите. Гледанията са забили и не мога да кажа колко ще са точно, но ако съдим по лайковете, то ще има 10-11к за 3 часа, а за сравнение на Къде беше ти бяха 17к за същият период. Около 400к ще са за ден.

Към момента гледанията са над 180К. Между 400-450К ще са според мен за 24 часа.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Не, защото любимката им е ощe по-зле. Забранила и филтрирала е коментари които включват името "Галена". Нейно право разбира се, ама доста жалък ход. Показа комплексите и болката от сравненията през лято 2019.

Аз писах коментар с името на Галена и седя над 5 минути 🤔 После сама си го махнах де 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Към момента гледанията са над 180К. Между 400-450К ще са според мен за 24 часа.

При мен не се показват толкова , явно са забили поради големия интерес! 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Аз писах коментар с името на Галена и седя над 5 минути 🤔 После сама си го махнах де 😄

Е от твоят профил стои, но само ти си го гледаш. Провери от друг, при мен не излиза.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Hurricane каза:

Към момента гледанията са над 180К. Между 400-450К ще са според мен за 24 часа.

Лайковете са малко за да има тези гледания. Меди и Галена имаха толко гл. но с 35-40к палци нагоре.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилично е проектчето като за нивото, което се гони (дискотеките) ама от Преслава сякаш се очаква много повече. Ако заради локдауните планува и в бъдеще да издава по-рядко продукция, е добре да мачка с нещо брутално, иначе рискува с времето все повече да заприлича на Глория и Ивана.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, само на мен ли тая новата на Преслава ми звучи като още 426 нейни? То това избщо нова песен ли е? Пято, дъвкано, предъвквано... и от нея, и от 3/4 от жанра - и като текст, и като "музика". Нали беше голям новатор? Ще стане хит, щото е на Преслава, но ще мине и замине, тва няма как да остане във времето, сори. Чух я венъж (до средата) - стига ми. Иначе Глория си пеела едно и също от сто години...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Почнаха спам коментарите и край нямат, не ми дава да кача по-голема снимка, но има 5 пъти повече от показаното.

Screenshot-20210429-212416-You-Tube.jpg

Купени коментари? Или Паола си играе с телефона. 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Купени коментари? Или Паола си играе с телефона. 😂

Луди фенове. От две години вече наблюдавам под много песни подобни спам коментс. Всички песни на Емануела имат, а последната й няма и 1к реални от 3,5к.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Купени коментари? Или Паола си играе с телефона. 😂

Търсите под вола теле!

Вижте коментарите ,че аз не съм видял нито един лош коментар! Народа полудя по песента всичко живо в моя фейс и инста публикуват песента. Дори хора ,които не харесват поп-фолк. Фактите са си факти и няма как да бъдат отречени.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Willy каза:

Почнаха спам коментарите и край нямат, не ми дава да кача по-голема снимка, но има 5 пъти повече от показаното.

Screenshot-20210429-212416-You-Tube.jpg

Дааа, много ме дразнят! Даже си пишат: “Нека спамим” и някакви такива. Под всяка песен вече пишат като ненормални...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Що не казвате че Агата от WandaVision е пуснала фолк парче?

 

Не помня кой каза че на снимката е все едно духът й напуска тялото, но ето това е перфектното описание за обложката!

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, presi_fen! каза:

Търсите под вола теле!

Вижте коментарите ,че аз не съм видял нито един лош коментар! Народа полудя по песента всичко живо в моя фейс и инста публикуват песента. Дори хора ,които не харесват поп-фолк. Фактите са си факти и няма как да бъдат отречени.

45t3c.gif.7bdcc00e891be79d591fc5a5ab75b52d.gif

Какво общо има това с малоумните спам коментари? Те също са факт и не правят услуга на изпълнителя.

Във фейса има доста кофти коментари. Коментират, че в лицето прилича на тапициран череп. Изострена, ръбата физиономия. Тутанкамон. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...